پس از شش ماه فروش فقط دعوت‌نامه، Amazon Glow اکنون برای همه در ایالات متحده در دسترس است

پس از شش ماه فروش فقط دعوت‌نامه، Amazon Glow اکنون برای همه در ایالات متحده در دسترس است

در سپتامبر سال گذشته، آمازون از دستگاهی با ظاهر عجیب به نام Amazon Glow رونمایی کرد.

بخشی از یک دستگاه تماس تصویری و بخشی از یک پروژکتور، برای اتصال کودکان با اعضای خانواده از راه دور به روشی منحصر به فرد با دو صفحه طراحی شده است: یک صفحه داخلی برای چهره تماس گیرنده از راه دور و دیگری که از طریق یک صفحه غیر به جدول زیر تابیده می شود. – بنابراین – یک پروژکتور واضح که به عنوان یک صفحه نمایش لمسی بزرگ قدیمی برای بازی ها و کتاب ها عمل می کند. همه چیزهایی که یک کودک روی صفحه لمسی دسکتاپ خود می بیند معمولاً در تبلت iOS / Android شخص از راه دور منعکس می شود. وقتی مامان / بابا / مادربزرگ / پدربزرگ ورق را هزار مایل دورتر ورق می‌زند، صفحه کودک نیز برمی‌گردد.

اما در ابتدا یک ترفند با Glow وجود داشت: اگر می خواستید آن را بخرید، ابتدا باید … دعوت می شدید؟ به عنوان بخشی از برنامه آزمایش محصول نسخه روز 1 آمازون، محموله‌ها به انتخاب مصرف‌کننده محدود می‌شد تا زمانی که این شرکت ویژگی‌های عجیب و غریب محصول را توسعه داد.

از امروز، آمازون اعلام کرده است که دیگر نیازی به دعوت نامه نخواهد بود. شایان ذکر است که با خروج از برنامه Day 1 قیمت از 249 دلار به 299 دلار می رسد، اما این شرکت همیشه گفته است که این برنامه است. این قیمت شامل یک اشتراک 1 ساله برای اکثراً اجباری (و جدا از آمازون پرایم) سرویس Amazon Kids + است که کتاب/بازی را برای دستگاه فراهم می‌کند، به‌علاوه 2 سال پوشش «بی‌خیال» برای تغییر در صورت خرابی و خرابی کل چیز. .

همچنین شایان ذکر است که آمازون اشاره می کند که Glow اکنون برای همه “در ایالات متحده” در دسترس است. در دسترس بودن در کشورهای دیگر هنوز مشخص نشده است.

چند ماه پیش با کمک کودک 3 ساله‌ام یک ماژول اولیه را بررسی کردم – و علیرغم برخی از اشتباهات مورد انتظار و تصادف‌های شدید گاه به گاه، ما (به‌علاوه پدربزرگ و مادربزرگ) دوران جهنمی داشتیم. تقریباً به محض اینکه طلبکار را برای بازبینی برگرداندیم، برای خرید خودمان کافی است. هنوز هم کمی باگ است، اما بهتر شده است (زیپ است و در هفته‌های اخیر بازی‌های بیشتری اضافه کرده‌اند) و فرزندم همچنان می‌خواهد هر بار که پدربزرگ و مادربزرگش مرا با FaceTiming می‌بینند، به Glow روی بیاورد.

اعتبار تصویر: آمازون