منو سایت

پس از فروپاشی Fast Volume، او معتقد است که می تواند پازل پرداخت را بشکند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پس از فروپاشی Fast Volume، او معتقد است که می تواند پازل پرداخت را بشکند

روش‌های پرداخت آنلاین برای بازرگانانی که باید بین 2 تا 8 درصد از فروش کارت‌های نقدی و اعتباری، کیف‌پول‌های الکترونیکی و تسهیلگران BNPL را بپردازند، ممکن است گران باشد. بسیاری از این اغلب به مصرف کنندگان منتقل می شود. Fast یک استارت‌آپ با بودجه بسیار خوب بود که اخیراً با تعطیلی چشمگیر تلاش کرد با این مشکل مقابله کند. نمونه های دیگر برای مقابله با مشکل عبارتند از Rapyd و Checkout.com، Bolt.

Volume یک استارت آپ پرداخت جدید است که قبلاً دور 2.4 میلیون دلاری را تکمیل کرده است که توسط Firstminute Capital رهبری می شود و SeedX و Haatch Ventures به آن ملحق شده اند. بدیهی است که در مقایسه با 102 میلیون دلاری Fast، Series B کمی …

گفته می شود که پذیرش حجم برای این بازار پرداخت به منظور کوتاه کردن فرآیند پرداخت و کاهش کارمزدهای مربوطه است. این کار را با استفاده از متغیر دستور پرداخت تکراری انجام می دهد و همچنین از امنیت بیومتریک برای نهایی کردن خرید استفاده می کند.

سیمون مارتینلی، بنیانگذار و مدیر عامل Volume، می‌گوید: «به جای پرداخت یک کلیک دیگر، Volume اولین صندوق نقدی شفاف جهان را می‌سازد. تجارت الکترونیکی دارای «مالیات پنهان» در قالب پورسانت برای پرداخت به کارت ها و کیف پول های الکترونیکی است و مصرف کنندگان نمی دانند که این امر در نهایت بر قیمت هایی که می پردازند تأثیر می گذارد. ما می خواهیم در نهایت شفافیت را به این بازار بزرگ بیاوریم و همه هزینه های پنهان را حذف کنیم.
Volume توسط Simone Martinelli و Krzysztof Tarnavski که 10 سال گذشته را در Level39، Mastercard، HSBC و WorldRemit گذرانده‌اند، تأسیس شد.

این استارت آپ می گوید 50 خرده فروش در بازارهای خرده فروشی، عرضه مواد غذایی و دیجیتال در بریتانیا دارد.

فین‌تک از بودجه جدید برای گسترش کسب‌وکار خود در بریتانیا استفاده می‌کند، قبل از اینکه به بقیه اروپا و آمریکای شمالی نگاه کند.

Arek Wylegalski، شریک Firstminute Capital، اظهار داشت: «حجم از فرصت ایجاد شده توسط بانکداری باز استفاده می کند تا تجربه پرداخت تجارت الکترونیکی جدید و بهبود یافته ای را ایجاد کند. کارمزدهای مبادله ای بالا که مدت هاست در این بازار 5 تریلیون دلاری عادی تلقی می شد، در نهایت ناپدید خواهد شد. با حمایت از Revolut در مرحله مشابه در گذشته، به ترکیب منحصر به فرد کریستوف و سیمون از دانش فین‌تک، استعداد فنی، تمرکز بی‌وقفه روی مشتریان و جاه‌طلبی برای انجام کار اعتقاد دارم.

سایر شرکت‌کنندگان در دور مالی شامل فرشتگان کریستین فائس (LendInvest)، راس کارول (Klarna سابق)، و همچنین فرشتگان MADE.COM، Mastercard، Visa و American Express هستند.