منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پس از یک سه ماهه سخت در نتفلیکس، دیزنی + 7.9 میلیون مشترک بیشتر به دست آورد و در مجموع به 138 میلیون نفر رسید.

پس از یک سه ماهه سخت در نتفلیکس، دیزنی + 7.9 میلیون مشترک بیشتر به دست آورد و در مجموع به 138 میلیون نفر رسید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پس از یک سه ماهه سخت در نتفلیکس، دیزنی + 7.9 میلیون مشترک بیشتر به دست آورد و در مجموع به 138 میلیون نفر رسید.

والت دیزنی سود سه ماهه دوم مالی خود منتهی به 2 آوریل 2022 را گزارش داد و از افزایش 7.9 میلیون مشترک دیزنی + خبر داد و مجموع مشترکان را به 137.9 میلیون نفر رساند.

این پیش‌بینی بود که تحلیلگران 5.2 میلیون مشترک جدید را پیش‌بینی می‌کردند و پس از آن یک سه ماهه سخت برای رقیب استریمینگ خود نتفلیکس، که اخیراً از دست دادن 200000 مشترک خبر داد و پیش‌بینی کرد که در سه ماهه دوم 2 میلیون مشترک کاهش یابد.

در تمام سرویس‌های پخش دیزنی (Disney +، Hulu، ESPN +)، تعداد کل اشتراک‌ها از 205 میلیون فراتر رفت که یک افزایش خالص سه ماهه 9.2 میلیونی است که توسط استریمر پیشرو آن هدایت می‌شود. Hulu در این سه ماهه 45.6 میلیون (افزایش 10 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل) و ESPN + 1 میلیون برای مجموع 22.3 میلیون (افزایش 62 درصدی نسبت به سال قبل) اضافه کرد.

باب چاپک، مدیر عامل شرکت والت دیزنی، در بیانیه ای گفت که این نتایج مثبت “یک بار دیگر ثابت کرد که ما در لیگ خود هستیم.” او در اعلامیه درآمد خود تکرار کرد که این شرکت همچنان در مسیر رسیدن به 230 تا 260 میلیون مشترک تا سال مالی 2024 است.

درآمد این سه ماهه با 23 درصد افزایش به 19.25 میلیارد دلار و درآمد 25 سنت به ازای هر سهم، فراتر از انتظار 18.91 میلیارد دلاری وال استریت بود. با این حال، خانه موش ضربه 1.02 میلیارد دلاری مربوط به فسخ قراردادهای مجوز محتوا را دریافت کرد و سهام در معاملات پس از ساعات کاری روز چهارشنبه بیش از 2 درصد سقوط کرد.

دیزنی در این گزارش نوشت که این قرارداد را فسخ کرده است “تا این شرکت بتواند از محتوا عمدتاً در خدمات ما به طور مستقیم برای کاربران استفاده کند.” اگرچه مشخص نبود که برنامه خاصی چه بود، اما احتمالاً قرارداد قبلی با نتفلیکس بود که شامل سریال های مارول “Daredevil”، “Jessica Jones”، “Luke Cage”، “Iron Fist”، “The Defenders”، “The Defenders” بود. Punisher”. “And” Agents of SHIELD توسط Marvel “

برخی از والدین که به دلیل محتوای مناسب کودک خود شناخته می شوند، از افزودن برنامه های بیشتر برای بزرگسالان پس از تشدید کنترل های والدین توسط پخش کننده، ناامید شده اند. چاپک در طول گفتگو گفت که 50 درصد از مشترکین دیزنی + خانواده های بدون فرزند هستند. او ادامه داد که این سرویس استریم همچنان به مخاطبان گسترده‌تری دسترسی خواهد داشت و اذعان کرد: «دیزنی + توانایی منحصر به فرد برای جذب بینندگان از تعدادی از جمعیت‌ها».

علاوه بر این، حجم زیادی از محتوای آینده مانند “Obi-Wan Kenobi” که تا چند هفته دیگر در سرویس ظاهر می شود و “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” از مارول وجود دارد که انتظار می رود منتشر شود. در ماه جولای. مشترکین همچنین این فرصت را داشتند که عناوین جدیدی را در این سه ماهه تماشا کنند، مانند راه اندازی مجدد “Cheap of a Dozen”، “Moon Knight” و “Redness”.

یکی دیگر از راه‌های افزایش مخاطب، افزودن سطح ارزان‌تری است که توسط تبلیغات پشتیبانی می‌شود. به این ترتیب، چاپک اضافه کرد که این شرکت می تواند سرمایه گذاری در محتوا را افزایش دهد و در نتیجه، ما معتقدیم که این فرصت را به ما می دهد تا قیمت خود را تعدیل کنیم.

او ادامه می‌دهد: «همانطور که Disney + را گسترش می‌دهیم، در قیمت‌های مختلف و با استفاده از برخی خدمات دیگرمان، می‌توانیم ماهیت افزودنی یک سرویس مبتنی بر آگهی را ببینیم که به ما امکان می‌دهد قیمت را پایین‌تر نگه داریم، البته، این انجام می شود. با هزینه درآمد اضافی که به ازای هر مصرف کننده از هزینه های تبلیغات دریافت خواهیم کرد. بنابراین ما معتقدیم که با توجه به ارزش عظیمی که با آن شروع کردیم، افزایش رابطه قیمت-ارزش، و همه محتوای جدید، می‌توانیم قیمت خالص خود را در طول زمان افزایش دهیم و افزایش دهیم. اما ما کاملاً در این زمینه آماده ایم. «این ممکن است نشان دهد که در آینده شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.

این مجموعه رسانه ای قصد دارد این گزینه را با تبلیغات با قیمت پایین تر در اواخر سال 2022 یا 2023 راه اندازی کند، در حالی که رقیبش نتفلیکس می تواند انتظار معرفی Q4 را برای برنامه تبلیغاتی خود داشته باشد.

در آستانه تابستان، Disney + در حال گسترش به 42 کشور دیگر و 11 منطقه در اروپا، غرب آسیا و آفریقا است. اجرا از هفته آینده در 18 می در آفریقای جنوبی آغاز خواهد شد.

همانطور که منتظر قرن دوم دیزنی هستیم، مطمئن هستم که با ترکیب داستان سرایی خارق‌العاده با فناوری نوآورانه برای ایجاد دنیای دیزنی بزرگ‌تر، مرتبط‌تر و جادویی‌تر برای خانواده‌ها و طرفداران در سراسر جهان، به تغییر سرگرمی ادامه خواهیم داد. چاپک گفت.