منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پلتفرم مالی مبتنی بر درآمد بلوم 376 میلیون دلار در سری A به رهبری Credo و Fortress ارائه می کند.

پلتفرم مالی مبتنی بر درآمد بلوم 376 میلیون دلار در سری A به رهبری Credo و Fortress ارائه می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پلتفرم مالی مبتنی بر درآمد بلوم 376 میلیون دلار در سری A به رهبری Credo و Fortress ارائه می کند.

بودجه مبتنی بر درآمد اروپا به اندازه ایالات متحده در حال رونق است و پایپ مانند به ارزش چند میلیارد دلاری می رسد. پلت‌فرم راه‌اندازی بلوم مستقر در بریتانیا قبلاً دور سرمایه‌گذاری 300 میلیون پوندی / 376 میلیون دلاری را به رهبری Credo Capital and Fortress Investment Group LLC (NYSE: FIG) تضمین کرده است و آن را به یکی از شرکت‌های وام دهنده با بودجه بهتر تبدیل کرده است. مستقر در اروپا او اکنون در مجموع 307 میلیون پوند جمع آوری کرده است.

بلوم در حال رقابت با شرکت هایی مانند Wayflyer در ایرلند است که در مجموع 636.2 میلیون دلار به گفته Crunchbase و Clearco در ایالات متحده که 681.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

طلبکار مبتنی بر درآمد می‌گوید مدل قیمت‌گذاری و ویژگی‌های پرداختی آن، آن را از استارت‌آپ‌های مشابهی که در 18 ماه گذشته ظهور کرده‌اند، متمایز می‌کند.

مدیرعامل جیمز هیکسون در بیانیه ای گفت: «ما طلبکار دیگری نیستیم که مبتنی بر درآمد باشد. ما معتقدیم که خرده فروشان تجارت الکترونیکی بر اساس وضعیت فعلی قیمت، بین 125 تا 200 میلیون پوند مازاد کارمزد دریافت کرده اند. این پولی است که می تواند برای تبلیغات بیشتر، افزایش هزینه های تبلیغاتی یا مشوق های مشتریان استفاده شود. ما به جای اینکه فقط به گله بپیوندیم، فرصتی برای نوآوری دیدیم.”

بلوم که در طول همه‌گیری هیکسون در لوکزامبورگ تأسیس شد، خدمات خود را بر روی شرکت‌های تجارت آنلاین متمرکز کرده است.

کریستوفر دالی، Credo Capital، افزود: تقاضا برای وام های تجارت الکترونیک در اروپا افزایش یافته است. ما می‌خواستیم روی پلتفرمی سرمایه‌گذاری کنیم که محصول را به جلو حرکت می‌دهد و تمام فناوری‌ها و تحلیل‌های عالی را که انتظار دارید را با یک محصول و رویکرد واقعا متمایز ترکیب می‌کند.»