منو سایت

پلتفرم محتوای صوتی اندونزیایی NOICE 22 میلیون دلار در سری A دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پلتفرم محتوای صوتی اندونزیایی NOICE 22 میلیون دلار در سری A دریافت می کند

NOICE، یک استارت آپ صوتی اندونزیایی، 22 میلیون دلار در سری A تحت رهبری Northstart از سرمایه گذاران بازگشته Alpha JWC Go-Ventures و Kinesys جمع آوری کرده است.

NOICE با دیگر استارت آپ ها برای پخش صدا متفاوت است زیرا تمرکز آن روی موسیقی نیست. در عوض، NOICE که 2 میلیون کاربر دارد، بر پادکست ها، رادیو، کتاب های صوتی و صدای زنده تمرکز دارد. به عنوان مثال، او مجری سریال های نمایشی از نویسندگان اندونزیایی است و با افراد تأثیرگذار برای ایجاد پادکست و صداهای زنده کار می کند.

این شرکت ادعا می کند که شنوندگان روزانه حدود 80 دقیقه در روز را روی پلتفرم می گذرانند. در حال حاضر بیش از 40000 محتوا برای انتخاب وجود دارد.

NOICE اخیراً یک پلتفرم ایجاد صدا به نام Noicemaker Studio راه اندازی کرده است تا سازندگان بیشتری را تشویق کند تا محتوای صوتی را مستقیماً در NOICE منتشر کنند.

بودجه برای به دست آوردن محتوا، ساخت فناوری NOICE برای کاربران و سازندگان، و تطبیق داستان‌های نویسندگان محلی در قالب صوتی استفاده می‌شود.

در بیانیه ای، پاتریک والوجو، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت گروه Northstar، گفت: “ما شاهد رشد برنامه های NOICE بوده ایم و از شراکت با آنها در این سفر هیجان زده هستیم.”

من الان چه ارزشی دارم؟