منو سایت

پلتفرم وام‌دهی SME Validus سبد وام CitiBusiness سیتی سنگاپور را تصاحب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پلتفرم وام‌دهی SME Validus سبد وام CitiBusiness سیتی سنگاپور را تصاحب کرد

Validus، یک پلتفرم وام دهی SME مستقر در سنگاپور، سبد وام های نامشخص CitiBusiness را به دست می آورد تا بالاترین درآمد و پایگاه مشتری خود را افزایش دهد و سبد وام رو به رشد خود را گسترش دهد.

نیکیلس گوئل، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Validus، به TechCrunch گفت که Validus انتظار دارد با سبد وام سیتی بیزینس، واحد بانکداری کوچک سیتی سنگاپور، هم افزایی ایجاد کند. Goel افزود: این مجموعه ای از وام برای صدها کسب و کار کوچک در سنگاپور است که بازار هدفی است که Validus در آن خدمات ارائه می دهد.

گوئل در مقابل TechCrunch گفت: “با این خرید، ما نه تنها قادر خواهیم بود به صورت دیجیتالی به نیازهای مالی این شرکت های کوچک و متوسط ​​برای رشد خدمات رسانی کنیم، بلکه به آنها حساب های تجاری، راه حل های مدیریت هزینه و خدمات پرداخت را برای مدیریت کسب و کارشان ارائه دهیم.” .

گول همچنین گفت که این معامله از طریق یک مکانیسم اوراق بهادار که Validus در حال مذاکره با تعدادی از موسسات مالی جهانی است، تامین مالی خواهد شد. این خرید در آوریل 2022 تکمیل خواهد شد.

گوئل گفت: این دومین خرید Validus است. او آن را سال گذشته به دست آورد KlearCard، پلتفرم مدیریت پرداخت ها و هزینه های تجاری در سنگاپور.

در ژوئن 2021، سیتی سنگاپور گزارش شد برای بستن بخش CitiBusiness خود که به مشتریان شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) خدمات ارائه می دهد. سیتی گروپ همچنین موافقت کرد که فعالیت های خرده فروشی خود در جنوب شرقی آسیا در اندونزی، مالزی، تایلند و ویتنام را به بانک United Overseas مستقر در سنگاپور به مبلغ 3.7 میلیارد دلار در ژانویه بفروشد.

روی فوی، رئیس وام مسکن و سیتی بیزینس در سیتی بانک سنگاپور، گفت: «فروش سبد وام سیتی بیزینس در سنگاپور به دنبال اعلام قبلی ما مبنی بر بسته شدن واحد بانکداری کسب و کارهای کوچکمان پس از بررسی استراتژیک است. “اولویت ما اطمینان از انتقال آرام برای مشتریان و وام های خود به Validus است، که معتقدیم می تواند به آنها خدمت کند و نیازهای آنها را برآورده کند.

گوئل گفت که Validus کارکنان مستقلی را برای مدیریت تیم CitiBusiness در حین به دست آوردن پرتفوی وام و مشتریان استخدام کرده است.

Vikas Nahata، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Validus گفت: “ما مطمئن هستیم که برای مشتریان Citi که به Validus منتقل می شوند ارزش ایجاد می کند.” از طریق پلتفرم دیجیتال ما، آنها قادر خواهند بود به راه‌حل‌های تامین مالی اضافی برای رشد کسب‌وکار خود، خدمات مالی مانند حساب‌های تجاری، کارت‌ها، انتقال پول و ابزارهایی برای مدیریت امور مالی کسب‌وکار خود به روشی هوشمندانه‌تر و کارآمدتر دسترسی داشته باشند.

Validus از زمان آخرین تأمین مالی خود در می 2020، تیم خود را به طور قابل توجهی گسترش داده است و بیش از 25 درصد از کارکنان جدید را اضافه کرده است. در ژانویه، این شرکت مرحله قابل توجهی از بیش از 1 میلیارد دلار (1.6 میلیارد دلار) در کل وجوه بازپرداخت شده برای بیش از 50000 وام کسب و کار کوچک در سنگاپور، ویتنام، اندونزی و تایلند را پشت سر گذاشت. گوئل اضافه کرد که به طور متوسط ​​90 درصد از مشتریان آن وام گیرندگان برگشتی هستند.

گوئل گفت که این شرکت یک جمع آوری کمک مالی دیگر را بدون ارائه جزئیات بیشتر انجام خواهد داد. Validus توسط سرمایه گذارانی از جمله FMO، Vertex Growth، Vertex Ventures Southeast Asia و India، AddVentures از SCG، K3 Ventures، Openspace Ventures و VinaCapital Ventures پشتیبانی می شود.

پلتفرم وام دهی آسیای جنوب شرقی Validus 20 میلیون دلار برای سری B + خود جمع آوری می کند

وام دهنده SME Validus Capital 15 میلیون دلار برای توسعه در آسیای جنوب شرقی جمع آوری می کند