منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پلتفرم B2B BNPL Mondu مستقر در برلین، 43 میلیون دلار سری A به رهبری Valar در ایالات متحده جمع آوری می کند.

پلتفرم B2B BNPL Mondu مستقر در برلین، 43 میلیون دلار سری A به رهبری Valar در ایالات متحده جمع آوری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پلتفرم B2B BNPL Mondu مستقر در برلین، 43 میلیون دلار سری A به رهبری Valar در ایالات متحده جمع آوری می کند.

با توجه به احتمال رکود جهانی، کسب و کارهای کوچک در حال دستیابی به انواع جدیدی از تامین مالی هستند. به این ترتیب، مدل کسب و کار Buy Now Pay Later اکنون در این دنیای B2B با سرعت گره در حال گسترش است. بازیکن حمایت خود را برای انجام این کار افزایش داد، همانطور که هوکودو، بیلی و ترانچ چند بازیکن دیگر را نام بردند. اما در آلمان، شرکت پرداخت B2B Mondu به عنوان یک بازیگر مهم در بازار ظاهر می شود.

Mondu قبلاً یک دور سری آ به مبلغ 43 میلیون دلار به رهبری صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر Valar Ventures مستقر در ایالات متحده جمع آوری کرده است و از این بودجه برای گسترش به کشورهای اروپایی در اواخر امسال استفاده خواهد کرد.

سرمایه گذاران قبلی Cherry Ventures، FinTech Collective و کارآفرینان فناوری و مدیران ارشد از Klarna، Zalando و SumUp نیز شرکت کردند. تا به امروز، این شرکت 57 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

راه حل های BNPL برای B2B Mondu برای بازرگانان و بازارها گزینه های اساسی پرداخت B2B و شرایط پرداخت انعطاف پذیر را ارائه می دهد.

مالت هافمن، یکی از بنیانگذاران و یکی از مدیران اجرایی Mondu، در بیانیه ای گفت: «مفهوم BNPL در دنیای B2B جدید نیست. تجارت آفلاین برای چندین دهه از این امر لذت می برد. اما با حرکت بیشتر شرکت ها به سمت فناوری دیجیتال، نیاز به BNPL برای B2B آنلاین به شدت افزایش می یابد. ما در آستانه یک «رونق دیجیتالی شدن» هستیم و Mondu می‌خواهد بخشی از این انقلاب باشد و نوآوری را در فضای پرداخت B2B تحریک کند.

فیلیپ پاول، یکی از بنیانگذاران و یکی از مدیران اجرایی Mondu، گفت: “فرصت 200 میلیارد دلاری فقط در اروپا و ایالات متحده وجود دارد که بزرگتر از بازار مصرف جهانی BNPL است.”

از اکتبر 2021، Mondu با خرده فروشان در صنایعی مانند زیبایی، تمیز کردن و تولید قرارداد امضا کرده است. یکی از نمونه ها Ionto Comed است، یک تولید کننده در بخش زیبایی که سالن ها را تامین می کند.

اندرو مک کورمک، یکی از بنیانگذاران Valar Ventures، اظهار داشت: «BNPL برای B2B در تقاطع سه بازار بزرگ است که همگی در حال گذار هستند. بازار پرداخت های B2B بسیار بزرگ است و انتقال آن به دیجیتال در چند سال اخیر سرعت گرفته است. بازار تجارت الکترونیک B2B بزرگتر از B2C است، اما پیشنهادات کنونی از آن استفاده نمی شود و تامین مالی زنجیره تامین به ویژه برای شرکت های کوچک و متوسط ​​یک نیاز رو به رشد است.

Mondu باید به سرعت گسترش یابد. Billie مستقر در برلین تاکنون 138.2 میلیون دلار و Tranch در بریتانیا 5.6 ​​میلیون دلار جمع آوری کرده اند.