منو سایت

پلتفرم MSME GrowSari مستقر در فیلیپین 77.5 میلیون دلار به سری C خود اضافه می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پلتفرم MSME GrowSari مستقر در فیلیپین 77.5 میلیون دلار به سری C خود اضافه می کند.

GrowSari، یک پلتفرم مستقر در مانیل برای دیجیتالی کردن مشاغل کوچک در فیلیپین، امروز اعلام کرد که 77.5 میلیون دلار به مدار سری C خود اضافه کرده است که حدود 110 میلیون دلار است. سرمایه گذاران عبارتند از: International Finance Corporation، KKR، Wavemaker Partners و Temasek’s Pavilion Capital.

سرمایه جدید برای گسترش در قالب‌های فروشگاهی جدید، ایجاد یک شبکه تدارکات و پیاده‌سازی، و استخدام تیم‌های عملیات، فناوری و علم داده GrowSari استفاده خواهد شد.

بنیانگذار و مدیرعامل ریموند رولند به TechCrunch گفت که GrowSari دوباره استخدام کرده است زیرا می‌خواهد عرضه‌های فین‌تک خود را برای صاحبان فروشگاه‌ها گسترش دهد و بازار خود را برای تامین‌کنندگان از جمله کالا ایجاد کند. همچنین قصد دارد به انواع بیشتری از شرکت‌های کوچک و متوسط ​​مانند کاریندریا (رستوران‌های کوچک)، داروخانه‌های کوچک بدون نسخه و سایر فروشگاه‌های کنار جاده و بازار خدمات ارائه دهد.

KKR 45 میلیون دلار در GrowSari، یک پلت فرم B2B برای شرکت های کوچک و متوسط ​​فیلیپینی سرمایه گذاری می کند.

ابزارهای کسب و کار کوچک GrowSari که در سال 2016 تأسیس شد، اکنون شامل مدیریت موجودی، ابزارهای قیمت گذاری، شبکه لجستیک و وام های سرمایه در گردش است. همچنین به خرده فروشان اجازه می دهد تا پرداخت های اضافی برای خدمات مخابراتی و پرداخت قبض ارائه دهند. مشتریان آن در حال حاضر شامل 100000 فروشگاه در بیش از 220 شهرداری در لوزون هستند و به زودی قصد دارد در Mindanao گسترش یابد.

اسکرین شات از برنامه GrowSari

برنامه GrowSari

 

طرح های دیگر شامل افزودن خدمات مالی بیشتر و راه حل های لجستیکی با برنامه ریزی برای ایجاد بیش از 50 مرکز اجرایی در سراسر کشور است.

استفانی فون فریدبورگ، معاون ارشد عملیات IFC، در بیانیه‌ای گفت: «این بیماری همه‌گیر اساساً نحوه کار تجارت را تغییر داده است». «کسب و کارهایی که فناوری‌های دیجیتال را نادیده می‌گیرند، فوراً در مضیقه هستند. سرمایه‌گذاری ما به گروساری امکان می‌دهد تا خدمات مالی و پذیرش دیجیتالی را برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​گسترش دهد، که برای رقابتی نگه‌داشتن آنها و بهبودی پایدار و فراگیر بسیار مهم است.

موج بعدی غول های فناوری در جنوب شرقی آسیا را پیش بینی کنید