منو سایت

پلت فرم اتوماسیون آزمایشی Tricentis خدمات Tx3 را خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پلت فرم اتوماسیون آزمایشی Tricentis خدمات Tx3 را خریداری می کند

Tricentis، یک پلتفرم اتوماسیون تست سازمانی با بودجه خوب، این روزها در زمان خرید کمی طولانی‌تر است. سال گذشته، او سرویس تست عملکرد Neotys را خریداری کرد. اوایل این ماه، این شرکت اعلام کرد که استارت آپ Testim را برای تست رابط کاربری خریداری کرده است و اکنون این شرکت اعلام کرده است که خدمات Tx3 را خریداری کرده است.

برخلاف برخی از خدمات آزمایشی دیگر، Tx3 بر یک عمودی واحد متمرکز است: شرکت های مراقبت های بهداشتی و علوم زندگی. راه حلی را به آنها ارائه می دهد که به طور خاص با الزامات انطباق و ممیزی آنها طراحی شده است. این شرکت پلتفرم DevOps را ارائه می‌کند که به شرکت‌های علوم زیستی اجازه می‌دهد برای مثال، از قوانین ثبت‌نام و امضای الکترونیکی FDA پیروی کنند.

جای تعجب نیست که این شرکت قصد دارد از قابلیت های تخصصی Tx3 برای تقویت جایگاه خود در صنعت علوم زیستی استفاده کند. در حال حاضر خدمات خود را به این شرکت ها ارائه می دهد، تا حدی از طریق مشارکت موجود با – همانطور که ممکن است حدس بزنید – Tx3.

کوین تامپسون، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Tricentis گفت: “Tricentis در حال حاضر به هزاران سازمان کمک می کند تا نرم افزار با کیفیت بالا را سریع تر و کارآمدتر تولید کنند.” و با ترکیب مجموعه قوی محصولات تست نرم‌افزار ما با پلتفرم اعتبارسنجی دیجیتال اختصاصی Tx3، Tricentis راه‌حل فوق‌العاده جامع و قدرتمندی را به‌ویژه برای سازمان‌های زندگی و سلامتی که به دنبال بهبود تحول دیجیتال خود هستند، ارائه می‌کند.

همین چند روز پیش، Tricentis همچنین مجموعه جدیدی از راه حل ها را برای کمک به مشتریان خود در پروژه های تحول دیجیتال و پذیرش آزمایش های مبتنی بر ابر راه اندازی کرد. این شرکت همچنین اخیرا آماندا بوریچفسکی را به عنوان مدیر ارشد حقوقی خود منصوب کرد. او قبلا به عنوان مشاور ارشد در SolarWinds (قبل از اینکه هک رسوایی عمومی شود) و اخیراً به عنوان مشاور ارشد در Thrive Pet Healthcare خدمت می کرد. این شرکت همچنین اخیرا دارن بک (همچنین سابقاً از SolarWinds) را به عنوان مدیر ارشد بازاریابی جدید استخدام کرد.

Insight Venture Partners 165 میلیون دلار در استارتاپ Tricentis برای آزمایش خودکار سرمایه گذاری می کند.

پلت فرم تست Tricentis خدمات تست عملکرد Neotys را دریافت می کند