منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پلت فرم خرید آنلاین با والمارت بسته بندی شده قبلی خرید می کند، اکنون دانه ها را می گیرد

پلت فرم خرید آنلاین با والمارت بسته بندی شده قبلی خرید می کند، اکنون دانه ها را می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پلت فرم خرید آنلاین با والمارت بسته بندی شده قبلی خرید می کند، اکنون دانه ها را می گیرد

Buywith دور اولیه 9.5 میلیون دلاری را تکمیل کرده است، و در حالی که این ممکن است نوعی تامین مالی برای یک شرکت جوان باشد، پلت فرم خرید زنده در واقع یک “کهنه کار” در این روش نوظهور خرید است.

این شرکت در سال 2018 در اسرائیل توسط Adi Ronen Almagor و Eyal Sinai به عنوان یک سایت تجارت الکترونیکی تأسیس شد که به کاربران نهایی اجازه می دهد در هنگام خرید با دوستان و خانواده خود در سایت مشورت کنند.

هنگامی که رونن آلماگور برای شرکت در آزمایشگاه فناوری مد نیویورک به ایالات متحده آمد، تأثیر افراد تأثیرگذار بر خرید را دید و ابزاری با قابلیت ویدیو ایجاد کرد که می توانستند از آن استفاده کنند. او از مشتریان بالقوه می‌پرسید که آیا ابزار خرید استاندارد کسب‌وکار به کسب‌وکار را ترجیح می‌دهند یا ابزاری که افراد تأثیرگذار دارد، و بسیاری این ویدیو را انتخاب کردند.

او به TechCrunch گفت: «سپس با یکی از بنیانگذارانم Eyal ملاقات کردم و دیدیم که اگر لایه ویدیویی را در بالا اضافه کنیم، چیز جالبی خواهیم داشت. “نکته مهم برای ما این است که شما می توانید جلسه را در هر سایت تجارت الکترونیکی انجام دهید، که یک مزیت بزرگ برای ما خواهد بود.”

خرده‌فروشان و برندها می‌توانند رویدادهای خرید زنده را در سایت میزبانی کنند که افراد با نفوذ، کارشناسان و نمایندگان برند را درگیر می‌کنند، در حالی که بینندگان به صورت زنده خرید می‌کنند و با میزبانان تعامل دارند.

SoftBank در حال اجرای یک دور 150 میلیون دلاری برای ویدیوی تجاری Firework است

با خرید آنلاین خرید کنید

خرید با تیمی از بنیانگذاران Eyal Sinai و Adi Ronen Almagor که در مرکز نشسته اند. اعتبار تصویر: خرید با

برخی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد buywith عبارتند از مولفه اشتراک‌گذاری صفحه نمایش «اشتراک‌گذاری با من» و این واقعیت که نیازی به دانلود برنامه یا کد یکپارچه نیست، که استفاده از آن را برای برندها آسان‌تر می‌کند. رونن آلماگور گفت در واقع، خرید با Walmart از این طریق آغاز شد و به غول خرده‌فروشی اجازه داد تا با این پلتفرم شروع به کار کند و فوراً وارد بازار شود. این شرکت همچنین اکنون فرصت‌های یکپارچه‌سازی را دارد و با برندهایی مانند MAC Cosmetics کار می‌کند و شراکت‌های جدیدی را با استیو مدن و شارلوت تیلبری راه‌اندازی می‌کند.

رونن آلماگور به یاد می‌آورد که وقتی buywith برای اولین بار راه‌اندازی شد، شرکت خلبان‌هایی با چهار کارمند داشت. تجارت زنده قبلاً در چین موفقیت بزرگی داشت – جایی که انتظار می‌رود فروش در سال 2022 به 423 میلیارد دلار برسد – اما شرکت او یکی از معدود شرکت‌هایی بود که این کار را در جاهای دیگر انجام داد.

با این حال، زمانی که همه‌گیری جهانی شیوع یافت، شتاب خرید ارگانیک ایجاد کرد زیرا شرکت‌ها و برندها به دنبال یافتن راه‌های بیشتری برای تعامل با مخاطبان خود و حفظ ارتباط با مخاطبان جدید بودند.

رونن آلماگور گفت که این شرکت که اکنون 20 کارمند دارد، افزایش 8 برابری در فروش تجارت الکترونیک، 40 درصد افزایش در تعامل جلسات و میانگین 10 برابر بازگشت سرمایه را ارائه می دهد.

در همین حال، buywith با مشتریان در همه اندازه‌ها کار می‌کند و طی سال گذشته رشد قابل‌توجهی داشته است و “چند میلیون دلار ARR” به ارمغان آورده است. این شرکت همچنین در سال 2021 در ایالات متحده راه اندازی شد و در حال افتتاح دفاتر در انگلستان برای گسترش حضور خود در بازار اروپا است.

دور اول توسط igniteXL Ventures رهبری شد که توسط Fab Co-Creation Studio Ventures، رئیس سابق Alibaba.com برای اروپا و آمریکای شمالی جان کاپلان و مدیر کل Alibaba.com آمریکای شمالی کوین آمبروسینی، Regah Ventures، Irani CVC و True Global Ventures همراه شدند. . در میان این فهرست، این شرکت مشارکت 18 سرمایه گذار زن از اسرائیل، ایالات متحده و اروپا را برجسته می کند.

کاپلان در بیانیه ای گفت: تجارت زنده کلید افزایش نرخ تبدیل در تجارت الکترونیک است. «تقریبا 30 درصد از خریداران پس از خرید یک خرده فروشی فیزیکی را ترک می کنند، در حالی که تجارت الکترونیک امروزی حدود 4 درصد از فروش جهانی را تشکیل می دهد. Buywith قصد دارد این شکاف را پر کند.»

اگرچه تجارت زنده در چین بسیار زیاد است، اما ایالات متحده پهنای باند زیادی برای جبران دارد. فروش زنده در این کشور قرار است تا سال 2024 به تنها 35 میلیارد دلار برسد. آتش بازی ها در این زمینه پیشرفت کرده اند و 150 میلیون دلار در این هفته جمع آوری کرده اند.

Buywith قصد دارد از تزریق نقدینگی جدید خود برای گسترش تیم های فروش، بازاریابی و تحقیق و توسعه خود در سراسر جهان استفاده کند. او همچنین در حال کار بر روی یک بازار سلف سرویس است که در آن برندها می توانند جلسات خرید زنده خود را در میان جامعه رو به رشدی از تولیدکنندگان محتوا و تأثیرگذاران اثبات شده میزبانی کنند.

رونن آلماگور گفت: “ما در حال اضافه کردن یک نقشه راه برای محصول هستیم و از آنجایی که مخاطبان ما جوان هستند، می‌خواهیم در نهایت به آنها فرصت خرید با سکه را بدهیم و حتی فرصت خرید را برای پخش زنده با میزبان ارائه دهیم.” ما یک مدیر محصول جدید داریم که از صنعت بازی آمده است، بنابراین ویژگی‌های بیشتری از او خواهد آمد.»

4 روندی که تجارت الکترونیک را در سال 2022 تعیین می کند