منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پلت فرم دسترسی Wagely اندونزی با گسترش آن در بنگلادش، 8.3 میلیون دلار جمع آوری می کند

پلت فرم دسترسی Wagely اندونزی با گسترش آن در بنگلادش، 8.3 میلیون دلار جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پلت فرم دسترسی Wagely اندونزی با گسترش آن در بنگلادش، 8.3 میلیون دلار جمع آوری می کند

Wagely، یک پلت فرم دسترسی به حقوق و دستمزد (EWA) مستقر در جاکارتا و داکا، تنها 7 ماه پس از اعلام دور افتتاحیه، 8.3 میلیون دلار بودجه قبل از سری A جمع آوری کرد. وجوه جدید برای تحریک گسترش دستمزدها در بنگلادش، جایی که اخیراً راه‌اندازی شده است، و ایجاد عملکردهای دیگری برای تبدیل شدن به یک «پلت‌فرم سلامت مالی جامع»، از جمله پس‌انداز، بیمه، وام‌های اقساط بلندمدت و آموزش مالی استفاده خواهد شد.

Wagely، پلت فرم اندونزی برای دسترسی به دستمزد و خدمات مالی، 5.6 میلیون دلار جمع آوری می کند

پلتفرم‌های دسترسی به دستمزد به کارگران این امکان را می‌دهد که به دستمزدهایی که قبلاً در صورت تقاضا به دست آورده‌اند، به جای منتظر ماندن تا روز پرداخت، دسترسی داشته باشند. Wagely می‌گوید که تعداد مشتریانش در سال 2021 10 بار در سال افزایش یافته است، با مشتریانی از جمله British American Tobacco، Ranch Market، Adaro Energy و Medco Energi.

دور جدید توسط East Ventures (صندوق رشد) با مشارکت سرمایه گذاران بازگشتی مانند Integra Partners، Asian Development Fund، Global Founders Capital، Trihill Capital، Blauwpark Partners و 1982 Ventures هدایت شد. این مبلغ کل دستمزد را از زمان عرضه آن در سال 2020 به 14 میلیون دلار می رساند.

Wagely همچنین از Central Capital Ventura، بخش سرمایه گذاری خطرپذیر بانک مرکزی آسیا (BCA)، یکی از بزرگترین بانک های خصوصی اندونزی، حمایت دریافت کرد.

توبیاس فیشر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل wagely، به TechCrunch گفت که BCA “یکی از بزرگترین شبکه های شرکتی را در اندونزی دارد. بسیاری از این شرکت ها در پروفایل هدف مشتریان پولی قرار می گیرند. از سوی دیگر، wagely در حال حاضر به برخی از مشتریان BCA خدمات می‌دهد، که امکان استفاده از هم افزایی بین بخش‌ها و محصولات را نه تنها با BCA، بلکه با سایر شرکای بانکی که می‌خواهند خدمات مالی را نوآوری کنند و تأثیر مثبتی ایجاد کنند، می‌دهد.

GajiGesa، یک فین تک برای کارگران اندونزیایی بدون بانک، 6.6 میلیون دلار قبل از سری آ دریافت می کند.

بنگلادش به عنوان دومین بازار با دستمزد انتخاب شد زیرا «ما شاهد یک فرصت فناوری مالی عظیم در بنگلادش هستیم که با ویژگی های بنیادی جذابی مشابه اندونزی از نظر جمعیت، TAM بالا، دسترسی محدود به اعتبار، تقاضای فزاینده برای خدمات مالی شخصی و توانایی مشخص می شود. برای گسترش محصول و بخش‌ها. «این استارت‌آپ قبلاً تولیدکنندگان برجسته لباس‌های آماده مانند SQ Group، Classic Composite و Vision Garments را ثبت کرده است.

رودریک پوروانا، شریک مدیریت East Ventures در بیانیه‌ای گفت: «با رشد سریع دستمزدها در سه ماهه اخیر، ما معتقدیم که آنها شریک مطلوب برای شرکت‌های بزرگی خواهند بود که با هدف به چالش کشیدن وضعیت موجود رفاه مالی کارگران در اندونزی هستند. و خارج از آن

نحوه محاسبه TAM، SAM و SOM در راه اندازی