منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پلت فرم کار از راه دور Multiplier 60 میلیون دلار در سری B با ارزش 400 میلیون دلار جمع آوری می کند.

پلت فرم کار از راه دور Multiplier 60 میلیون دلار در سری B با ارزش 400 میلیون دلار جمع آوری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تصاویر پس زمینه از جولای 1401

Multiplier، استارت‌آپی که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا کارگران از راه دور را در حالی که قوانین محلی را رعایت می‌کنند، استخدام کرده و به آنها حقوق بدهند، امروز اعلام کرد که 60 میلیون دلار در سری B با ارزش 400 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. این دایره به طور مشترک توسط Tiger Global و Sequoia Capital India اداره می شود و کل سرمایه گذاری Multiplier را از زمان آغاز به کار آن در سال 2020 به 77.2 میلیون دلار رسانده است. Multiplier فقط سه ماه پیش یک سری A 13.2 میلیون دلاری را از Sequoia Capital India جمع آوری کرد.

وجوه برای افزودن ویژگی های بیشتر استفاده خواهد شد. به عنوان مثال، شرکت ها اکنون می توانند به طور مستقل در این پلت فرم ثبت نام کنند و بلافاصله قراردادها را برای نامزدها ارسال کنند و طرح های مالکیت کارکنان را ارائه دهند. Multiplier در حال حاضر روی ویژگی‌های ارز دیجیتال کار می‌کند که به کارفرمایان اجازه می‌دهد به فریلنسرهای ارزهای دیجیتال پول پرداخت کنند.

Sequoia Capital India پنجمین گروه از استارت آپ ها را برای Surge ارائه می کند

محصول اصلی این استارت آپ، راه حل Employer of Record (EOR) است که به آن اجازه می دهد با مشتریان شریک شود، به عنوان یک کارفرمای قانونی برای کارمندان خود عمل کرده و آنها را قادر می سازد تا قوانین محلی کار و مالیات را رعایت کنند. تا کنون، Multiplier در بیش از 150 کشور EOR ایجاد کرده است. مشتریان چند برابری می توانند از طریق راه حل سازمان کارفرمایان حرفه ای (PEO) به کارکنان خود پرداخت کنند، که به آنها کمک می کند حقوق، مزایا و هزینه ها را مدیریت کنند. خدمات این شرکت از 300 دلار برای هر کارمند در ماه یا 40 دلار برای هر فریلنسر در ماه شروع می شود. اگر شرکتی قبلاً کسب و کار محلی خود را داشته باشد، Multiplier می تواند به آنها کمک کند حقوق 20 دلاری به ازای هر کارمند در ماه را مدیریت کنند.

برخی از شرکت‌هایی که از Multiplier برای حفظ حقوق و دستمزد جهانی خود استفاده می‌کنند عبارتند از Amazon، ServiceNow و Graphisoft.

Remote 35 میلیون دلار برای کمک به سازمان هایی با نیروی کار جهانی، مزایا و موارد دیگر جمع آوری می کند

روهیت آگاروال، مدیر سکویا هند در بیانیه‌ای گفت: «امروزه بنیان‌گذاران و کسب‌وکارها محدود به تفکراتشان نیستند. این یکی از جذاب ترین روندهای چند سال اخیر است و یک تغییر اساسی است. چندین بنیانگذار در آسیا از روز اول برای دنیا می سازند و از روز اول از سراسر دنیا استخدام می کنند. ما بر این باوریم که جهانی شدن نیروی کار یکی از هیجان‌انگیزترین روندهای دهه آینده است، و ما هیجان‌زده هستیم که می‌بینیم Multiplier این تغییر را برای صدها شرکت و هزاران کارمند آسان‌تر می‌کند.»

3 آزمایش برای بنیانگذاران اولیه که به دنبال مطابقت با بازار محصول هستند