منو سایت

پلوتن ماشین قایقرانی را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پلوتن ماشین قایقرانی را راه اندازی کرد

پلوتون هفته سخت را با یک نقطه روشن برجسته کرد، و باعث آزردگی بخش بزرگ بعدی به پیشنهادات ورزشی خانگی خود شد. لحظه ای که پلک می زنید و آن را از دست می دهید، برند تناسب اندام مرتبط راه اندازی آینده یک دستگاه قایقرانی خانگی را تایید کرده است. فراتر از یک نگاه سریع و نمودار “به زودی”، واضح است که این تنها چیزی است که تا اینجا به دست آورده ایم.

از عکس‌های سریع، قایقران مطابق با دوچرخه‌ها و تردمیل‌های موجود این شرکت، از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیر است. به نظر می رسد این یک ماشین صندلی کاملا مشکی با کابل مقاومت استاندارد و یک صفحه نمایش بزرگ برای تماشای کلاس های تناسب اندام Peloton باشد.

این سیستم به طور خلاصه به عنوان بخشی از رویداد دو روزه اعضا ارائه شد. این شرکت خاطرنشان می کند: “Peloton بهترین تجربه تناسب اندام خود را به دنیای قایقرانی خواهد آورد! ترکیب کاردیو و قدرت – Peloton هیجان زده است که این تمرین کل بدن را به زرادخانه قدرتمند محتوای خود اضافه کند.

پلوتن ماشین قایقرانی را راه اندازی کرد

اعتبار تصویر: پلوتون

از سال گذشته در مورد این محصول صحبت شده است، اگرچه به نظر می رسد که به نظر می رسد مبارزات مالی مداوم این شرکت نسخه قبلی را از مسیر خارج می کند. بری مک کارتی، مدیرعامل جدید، در تماس اخیر سرمایه گذاران، مشکلات موجود در مورد موجودی شرکت را تشریح کرد و خاطرنشان کرد:

چالش موجود در تعادل، مدیریت موجودی است. ما نسبت به سرعت فعلی کسب و کار چیزهای زیادی داریم و این موجودی مقدار زیادی پول خرج می کند، بیش از آنچه انتظار داشتیم، که باعث شد در ساختار سرمایه خود تجدید نظر کنیم (به زودی در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد). خوشبختانه، خطر پیری ناچیز است و ما معتقدیم که سهام در نهایت فروخته خواهد شد، بنابراین این در درجه اول یک موضوع جریان نقدی است، نه یک موضوع ساختاری.

راه اندازی یک خط محصول کاملاً جدید برای شرکتی که در تلاش برای جابجایی سهام قدیمی است، اقدامی پرخطر است. البته جدا از مشکلات مالی، برند Peloton همچنان در این رده قوی است و اضافه شدن سخت افزارهای پرطرفدار مطمئناً می تواند منجر به مقبولیت شود.

ماشین‌های قایقرانی پس از دوچرخه‌های تناسب اندام و تردمیل به سومین گزینه محبوب برای تمرین تمام بدن تبدیل می‌شوند. شرکت‌هایی مانند Hydrow و Ergatta تلاش می‌کنند تا بخش بزرگی از علاقه‌مندان به تناسب اندام خانگی را که Peloton تاکنون روی میز گذاشته‌اند، پر کنند.

پلوتن ماشین قایقرانی را راه اندازی کرد

اعتبار تصویر: پلوتون

علاوه بر قایقرانان آزاردهنده، پلتون تعدادی ویژگی جدید از جمله دعوت از دوستان را اعلام کرده است که به کاربران امکان می دهد تمرینات مشترک را در برنامه برنامه ریزی کنند. در همین حال، Just Workout امکان ردیابی دویدن، دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی در خارج از Peloton را در برنامه ممکن می‌سازد، بنابراین کاربران می‌توانند تورهای خارج از منزل خود را اضافه کنند. این شرکت می‌گوید Just Workout «پیش‌گیری‌ترین ویژگی» است.

این شرکت همچنین اعلام کرد که قصد دارد استودیو Peloton خود را در نیویورک و لندن برای آموزش اعضا افتتاح کند.