منو سایت

پلوتن هزینه های اشتراک خود را از اول ژوئن افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پلوتن هزینه های اشتراک خود را از اول ژوئن افزایش می دهد

پلوتن امروز اعلام کرد که قیمت حق اشتراک خود را در ایالات متحده و کانادا افزایش می دهد. از اول ژوئن، قیمت طرح دسترسی کامل این شرکت از 39 دلار به 44 دلار در ایالات متحده و از 49 دلار به 55 دلار در کانادا افزایش می یابد. پلتون خاطرنشان می کند که این اولین بار است که هزینه های اشتراک خود را افزایش می دهد. قیمت طرح دیجیتال Peloton همان 12.99 دلار در ماه باقی خواهد ماند.

این شرکت در بیانیه‌ای گفت: «ایجاد محتوای استثنایی و یک پلتفرم جذاب هزینه دارد و این افزایش قیمت به ما کمک می‌کند تا به ارائه به اعضای خود ادامه دهیم.» “هزینه های عضویت بین المللی در حال حاضر بدون تغییر است زیرا ما همچنان به ساخت کتابخانه محتوای خود برای مخاطبان جهانی خود ادامه می دهیم.”

قیمت های جدید پلوتون

اعتبار تصویر: پلوتون

این شرکت همچنین اعلام کرد که هزینه تجهیزات ورزشی خود را در اواخر امروز کاهش می دهد تا سخت افزار خود را مقرون به صرفه تر کند. پلوتون می گوید این اقدام “یک تصمیم استراتژیک برای بازی برای مقیاس و افزایش سهم بازار” است.

Peloton تغییر قیمت تجهیزات را مشخص نکرد، اما CNBC گفت دوچرخه Peloton به جای 1745 دلار، 1445 دلار، شامل 250 دلار هزینه حمل و نقل، قیمت خواهد داشت. گزارش شده است که Bike + اکنون به جای 2495 دلار 1995 دلار قیمت دارد و Tread از 2845 دلار به 2695 دلار با احتساب هزینه حمل 350 دلار کاهش می یابد. CNBC گزارش می دهد که تغییرات در قیمت تجهیزات باید امروز در ساعت 18:00 ET اعمال شود.

این شرکت تاکید کرد که تغییرات قیمتی که امروز اعلام کرد، بخشی از دیدگاه بری مک کارتی، مدیرعامل جدید Peloton برای رشد جامعه این شرکت است. مک کارتی، مدیر عامل سابق اسپاتیفای و نتفلیکس، پس از کناره گیری جان فولی، مدیر عامل سابق پلوتن، زمام این شرکت را به دست گرفت. در همان زمان، این شرکت 2800 شغل را کاهش داد.

پلوتون در طول همه‌گیری محبوبیت پیدا کرد زیرا سالن‌های ورزشی بسته شدند و محاصره مردم را به خانه‌هایشان محدود کرد. اما تاکنون این شرکت سال سختی را پشت سر گذاشته و تولید دوچرخه و تردمیل را در دی ماه به دلیل تاخیر در تقاضا متوقف کرده است.

قیمت پایین‌تر جدید تجهیزات این شرکت می‌تواند به پلوتن در جذب مشتریان جدید کمک کند و از اشتراک های مکرر این کاربران جدید درآمد کسب کنید.

تغییرات امروز تنها راه‌هایی نیستند که پلوتن به دنبال بهبودی است، زیرا این شرکت ماه گذشته یک برنامه آزمایشی به نام One Peloton Club راه‌اندازی کرد که به اعضا این فرصت را می‌دهد تا دوچرخه پلوتن را با هزینه ماهانه کرایه کنند. این شرکت قیمتی را برای این برنامه ارائه نکرده است، اما وال استریت ژورنال گزارش می دهد که اشتراک ها بین 60 تا 100 دلار در ماه است. این برنامه در حال حاضر در بازارهای منتخب در ایالات متحده موجود است.