منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پنتاگون در اولین جلسه استماع بشقاب پرنده در 50 سال گذشته می گوید گزارش های غیرقابل توضیح در حال افزایش است.

پنتاگون در اولین جلسه استماع بشقاب پرنده در 50 سال گذشته می گوید گزارش های غیرقابل توضیح در حال افزایش است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پنتاگون در اولین جلسه استماع بشقاب پرنده در 50 سال گذشته می گوید گزارش های غیرقابل توضیح در حال افزایش است.

یک جلسه استماع غیرمعمول در کنگره سوالات غیرعادی را برای مقامات دولتی در روز سه شنبه ایجاد کرد و اولین جلسه استماع کنگره در مورد بشقاب پرنده ها – که اکنون UAP ها یا “پدیده های هوایی ناشناس” نامیده می شوند – در نیم قرن گذشته را رقم زد.

کمیته فرعی اطلاعات، ضد جاسوسی و ضد اشاعه مجلس نمایندگان، جلسه پرسش و پاسخی را برگزار کرد که میزبان دو مقام پنتاگون در یک بحث عمومی نادر درباره یکی از بحث برانگیزترین و توطئه‌آمیزترین موضوعات، یعنی دولت فدرال بود.

UAP ها غیرقابل توضیح هستند. آندره کارسون، سخنگوی ایندیانا، رئیس کمیته فرعی، در سخنان مقدماتی خود گفت که درست است. “اما آنها واقعی هستند. آنها باید مورد بررسی قرار گیرند و تهدیدهای زیادی که ایجاد می کنند باید کاهش یابد.”

در طول جلسه استماع، اسکات بری، معاون رئیس اطلاعات نیروی دریایی ایالات متحده، یک ویدئوی طبقه بندی نشده از یک شیء کروی شکل بازتابنده و ناشناس که توسط خلبانی که در حال پرواز به سمت زمین آموزشی نیروی دریایی “نزدیک می شود” را به اشتراک گذاشت که تنها در چند عکس کوتاه قابل مشاهده است. این ویدئو در ساعت 46:40 در فیلم زیر قابل مشاهده است.

بری به ضبط گفت: “من هیچ توضیحی در مورد این شی خاص ندارم.”

بحث عمومی با یک جلسه استماع محرمانه دنبال شد که در آن مقامات پنتاگون توانستند در مورد نکات فنی نحوه جمع آوری داده های UAP توسط ارتش ایالات متحده بحث کنند.

در طول جلسه استماع عمومی، مقامات از فرصت استفاده کردند و کمی آب سرد بر روی یک توطئه عمومی ریختند: اینکه ارتش ایالات متحده شواهد محرمانه ای از سقوط یک هواپیمای غیرزمینی دارد. بری در پاسخ به سوالی درباره بقایای اسرارآمیز راجا کریشنامورتی، سخنگوی ایلینویز، گفت که ارتش مطالبی در اختیار ندارد که «نتوان توضیح داد که با منشأ زمینی بودن مطابقت ندارد».

بری در پاسخ به سوالی درباره شواهد غیرقابل توضیح گفت: ما هیچ ماده ای نداریم. ما هیچ برنامه‌ای را در گروه ضربت UAP پیدا نکردیم که نشان دهد منشأ آن چیزی فرازمینی است.

وزارت دفاع یک گروه ویژه برای بررسی UAP در سال 2020 ایجاد کرده است، نقطه عطفی در آخرین تلاش‌های دولت برای شفاف‌تر کردن موضوعی که زمانی از بحث مستقیم آن خودداری کرد. این کارگروه ماموریت خود را “تلاش برای” کشف، تجزیه و تحلیل و فهرست نویسی UAP هایی توصیف کرد که به طور بالقوه می توانند تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده باشند.”

گروه ضربت UAP پنتاگون یک پایگاه داده از گزارش های نظارت هوایی غیرقابل توضیح را نگهداری می کند و بری گفت که در حال حاضر حاوی 400 گزارش است که نسبت به سال قبل 143 گزارش کمتر است.

در طول جلسه استماع، هم مقامات پنتاگون و هم قانونگذاران به دنبال مشروعیت بخشیدن به بحث در مورد UAP با تشویق ناظران نظامی برای حضور در این نشست بودند. بری گفت: «مشاهدات مکرر و مداوم هستند. انگ کاهش یافته است.

جلسه سه‌شنبه غذای کمی برای عجیب‌ترین و عجیب‌ترین توضیحات فرازمینی‌هایی که پیروان بشقاب پرنده دوست دارند در مورد آن حدس بزنند، ارائه کرد، در عوض گفتگو را به قلمروی زمین‌دارتر در مورد دفاع ملی تبدیل کرد.

یک توضیح احتمالی که هنوز درازمدت تلقی می‌شود این است که برخی از UAP‌های تحت نظارت نیروهای آمریکایی ممکن است فناوری مافوق صوت دشمنان ایالات متحده مانند چین و روسیه باشند که برای جاسوسی از فعالیت‌های نظامی طراحی شده‌اند. اگر این نظریه هرگز تأیید شود، به این معنی است که سایر کشورها از قابلیت‌های فناوری پیشرفته‌ای برخوردارند که از برخی جهات بسیار فراتر از ارتش ایالات متحده است.

اما متأسفانه برای مؤمنان واقعی، توضیحات پیش پا افتاده تری هنوز در خطر است. این شامل بالون هایی برای شرایط آب و هوایی تصادفی و اعوجاج بصری تولید شده در تجهیزات مورد استفاده برای ثبت تصاویر مرموز است.

جستجو برای بیگانگان به دلیل علاقه به ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه شده است