منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پهپاد Terra ژاپن 70 میلیون دلار بودجه سری B برای تسریع توسعه جهانی دریافت می کند.

پهپاد Terra ژاپن 70 میلیون دلار بودجه سری B برای تسریع توسعه جهانی دریافت می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پهپاد Terra ژاپن 70 میلیون دلار بودجه سری B برای تسریع توسعه جهانی دریافت می کند.

همانطور که استفاده از هواپیماهایی مانند هواپیماهای بدون سرنشین، وسایل نقلیه برخاست و فرود عمودی الکتریکی و هواپیماهای بدون سرنشین بلند می شود، استارتاپ ژاپنی Terra Drone می خواهد مطمئن شود که ترافیک در آسمان نادیده گرفته نمی شود.

Toru Tokushige، مدیرعامل و موسس Terra Drone که همچنین مدیر عامل Terra Motors است که وسایل نقلیه الکتریکی را توسعه می دهد، گفت: «فضای هوایی ما شلوغ تر از همیشه خواهد شد، اما امروزه بیشتر شرکت ها فقط بر روی توسعه سخت افزار تمرکز می کنند. “نیاز فوری به یک راه حل مدیریت ترافیک هوایی جهانی برای فعال کردن عملیات ایمن و کارآمد هواپیماهای بدون سرنشین و تحرک هوایی شهری (UAM) وجود دارد، و Terra Drone قصد دارد بازیگری پیشرو در ساخت زیرساخت های دیجیتال در آسمان باشد.

Terra Drone که در سال 2016 تأسیس شد، نرم افزار، سخت افزار و راه حل های مدیریت ترافیک پهپاد را برای سیستم بدون سرنشین توسعه می دهد. این شرکت روز چهارشنبه گفت که یک دور سری B به ارزش 70 میلیون دلار (8 میلیارد ین) به رهبری شرکت میتسویی را تکمیل کرده است. آخرین دور، که مجموع بودجه او را به 83 میلیون دلار رساند، تقریباً یک سال پس از جمع آوری 14.4 میلیون دلار از سری آ در فوریه 2021 انجام شد.

سایر سرمایه گذاران به این حلقه پیوستند: SBI Investment، Tokyu Land Corporation، Kushu Electric Power، Seika Corporation، JOIN (شرکت خارج از کشور ژاپن برای سرمایه گذاری در زیرساخت های حمل و نقل و توسعه شهری) و سرمایه گذار خروجی Venture Lab Investment.

Teppei Seki، مدیر عملیات Terra Drone، در مصاحبه ای با TechCrunch گفت که این شرکت از سری B برای افزایش کارکنان خود و تقویت گسترش جهانی خود در اروپا، ایالات متحده و آسیای جنوب شرقی استفاده خواهد کرد. سکی که ارزیابی شرکت را فاش نکرد، گفت که این وجوه برای خرید شرکت ها در این مناطق نیز استفاده خواهد شد.

این شرکت در سال 2018 شرکت هواپیماهای بدون سرنشین Terra Inspectioneering مستقر در هلند را خریداری کرد و در سال 2016 در شرکت هواپیماهای بدون سرنشین بلژیکی Unifly سرمایه گذاری کرد.

علاوه بر این، این استارت آپ می گوید درآمدش برای دور نگه داشتن فناوری خودران برای عملیات پهپادها و تاکسی های هوایی از طریق راه حل هایش برای مدیریت ترافیک وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین سیستم و تقویت توسعه خدمات Terra استفاده می شود. UAM.

هنگامی که از سکی در مورد برنامه بعدی خود پس از سری B پرسیده شد، سکی به TechCrunch گفت که Terra Drone در حال بررسی عرضه عمومی است. سکی اضافه کرد که این شرکت همچنین می تواند قبل از IPO سرمایه های دیگری را تامین کند.

4 روند eVTOL صنعت تاکسی هوایی را به برخاستن نزدیکتر می کند

Terra Drone حدود 500 مشتری دارد، از جمله شرکت های نفت و گاز مانند شل، شورون، بی پی، اکسون موبیل، کونوکو فیلیپس، ووپاک و شرکت اینپکس ژاپن، و همچنین شرکت های شیمیایی مانند BASF و Kansai Electric Power. سکی به TechCrunch گفت که این شرکت همچنین خدمات خود را برای بازرسی از شرکت غذایی Bunge و خدمات تحقیقاتی برای شرکت های ساختمانی ارائه می دهد.

بر اساس گزارش Fortune Business Insights که در فوریه 2022 منتشر شد، به طور خاص، صنعت نفت و گاز که عمدتا بر بازرسی سکوهای ایمنی و عملکرد تمرکز دارد، سالانه حدود 50.76 میلیارد دلار برای نظارت بر خطوط لوله در خشکی و دریا سرمایه گذاری می کند. سکی گفت: می تواند عیوبی مانند خوردگی در سازه ها، آسیب به پوشش و هر گونه آسیب سازه ای دیگر را شناسایی کند. انتظار می رود بازار جهانی نظارت پهپادها در سال 2028 از 142 میلیون دلار در سال 2021 به 476.5 میلیون دلار افزایش یابد. به گفته IR deck of Terra، پیش بینی می شود که بازار جهانی UAM تا سال 2040 به 1.5 تریلیون دلار افزایش یابد.

Terra Drone روی پروژه هایی با تعدادی از شرکت ها و دولت ژاپن مانند TEPCO، Japan Airlines، KDDI، شرکت مخابراتی پیشرو ژاپن Inpex و وزارت زمین، زیرساخت و حمل و نقل کار می کند. این استارت آپ همچنین با آژانس اکتشافات هوافضای ژاپن (JAXA) برای هماهنگی مدیریت پرواز هواپیماهای سرنشین دار و بدون سرنشین همکاری می کند.

ترا پهپاد

مدیریت ترافیک بدون سرنشین Terra Drone

سکی به TechCrunch گفت که تخصص و تمایز اصلی این شرکت فناوری ثبت اختراع آن است که به پهپاد اجازه می‌دهد تا آزمایش اولتراسونیک یا یک کاوشگر ضخامت اولتراسونیک را بدون داربست برای اندازه‌گیری ضخامت دیوار فشار دهد.

با فروش سخت افزار و نرم افزار در سطح تحقیقاتی مانند Terra LiDAR (تشخیص و برد نور) و Terra LiDAR Cloud، با ارائه خدمات تخصصی مانند اندازه گیری ضخامت اولتراسونیک (UT) و تست غیر مخرب (NDT) بر افزایش درآمدهای تکراری تمرکز کنید. ) با استفاده از پهپادها از طریق ما [subsidiary] ترا بازرسی; توکوشیگه گفت و تثبیت استراتژیک تجارت خارج از کشور ما را در موقعیت خوبی برای موفقیت قرار داده است. “ما قادر خواهیم بود عملیات و نوآوری را سریعتر گسترش دهیم.”

Terra Drone با شرکت های هواپیماهای بدون سرنشین جهانی از جمله Sky-Futures بریتانیا، CyberHawk و Aerodyne مالزی رقابت می کند. سکی گفت که AirMap و YellowScan مستقر در فرانسه، توسعه‌دهنده سیستم‌های لیدار پهپاد برای هواپیماهای بدون سرنشین، نیز رقبای آن هستند.

Terra Drone 60 کارمند دارد، در حالی که شرکت های تابعه آن حدود 500 کارمند در سراسر جهان دارند.

با افزایش استفاده از پهپاد، AirMap 26 میلیون دلار برای مدیریت ترافیک هوایی جمع آوری می کند

Sky-Futures، پهپاد پرتابی که هدف آن صنعت نفت و گاز است، 5.7 میلیون دلار دیگر درآمد کسب کرد.