منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پورتال تجدیدنظر جدید Twitch به کاربران اجازه می دهد تا بر ممنوعیت حساب کاربری نظارت کرده و به آن اعتراض کنند

پورتال تجدیدنظر جدید Twitch به کاربران اجازه می دهد تا بر ممنوعیت حساب کاربری نظارت کرده و به آن اعتراض کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پورتال تجدیدنظر جدید Twitch به کاربران اجازه می دهد تا بر ممنوعیت حساب کاربری نظارت کرده و به آن اعتراض کنند

توییچ پس از به‌روزرسانی‌های محصول که اواخر سال گذشته توسط این شرکت وعده داده شد، فرآیندهای جذابیت و گزارش خود را به‌روزرسانی کرد. بزرگترین تغییر، معرفی یک پورتال جدید است، که در آن کاربرانی که با تعلیق حساب کاربری روبرو هستند می توانند نسبت به این تصمیمات تجدید نظر کرده و پیشرفت درخواست های خود را نظارت کنند.

در حالی که توییچ سهم عادلانه خود از کاربران را با نیت بد مدیریت می کند، این شرکت می خواهد وضوح و ثبات بیشتری را برای کاربرانی که به طور تصادفی قوانین را در فرآیند پخش زنده زیر پا می گذارند، ارائه دهد.

مرکز تجدیدنظر جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا اقدامات اجرایی واجد شرایط درخواست تجدیدنظر را از امروز در apples.twitch.tv بررسی کنند. این پورتال معمولاً محدود به ممنوعیت‌هایی است که در 60 روز گذشته اعمال می‌شود، اما این شرکت می‌گوید که هرکسی که با تعلیق نامحدودی روبرو شود که قبل از آن بازه زمانی اعمال می‌شود، می‌تواند یک مورد مناسب را نیز درخواست کند. ابزار تجدیدنظر جدید همچنین در منوی حساب در بخش “امنیت” ظاهر می شود، جایی که حتی برای کاربرانی که در حال حاضر تعلیق شده اند نیز در دسترس خواهد بود.

کاربرانی که درباره تصمیم‌های تعدیل توییچ درخواست تجدیدنظر می‌کنند، پس از پذیرش یا رد درخواست، همچنان یک ایمیل به‌روزرسانی دریافت می‌کنند. این شرکت خاطرنشان می کند که این تصمیمات اکنون با جزئیات بیشتری در مورد تفکر خود همراه خواهد بود، اگرچه این هنوز شامل تعداد “بازدیدها” یک حساب نمی شود، زیرا تصمیمات پیاده سازی زمینه و شدت را در نظر می گیرند – نه فقط تعداد تخلفات را. توییچ همچنین گفت که همچنان قصد دارد ویدیوهای مربوطه را به ایمیل های برنامه خود ضمیمه کند، اما این ویژگی خاص هنوز در حال کار است.

توییچ در بیانیه ای گفت: “گاهی اوقات ما اشتباه می کنیم، به همین دلیل است که روند تجدید نظر بسیار مهم است.” ما شنیده‌ایم که سیستم کنونی ما کند است و بینش کافی در مورد نحوه پیش‌برد درخواست تجدیدنظر فعلی شما یا نحوه انجام درخواست‌های قبلی ارائه نمی‌دهد. این امر به ویژه برای سازندگانی که درآمد پخش جریانی را برای جوامع خود به دست می آورند بسیار مهم است.”

پورتال تجدیدنظر جدید Twitch به کاربران اجازه می دهد تا بر ممنوعیت حساب کاربری نظارت کرده و به آن اعتراض کنند

اعتبار تصویر: تکان دادن

Twitch همچنین سیستم گزارش‌دهی خود را با دعوت از کاربران برای جستجوی دلیل برچسب‌گذاری محتوا به‌روزرسانی می‌کند و بسته به اینکه محتوای گزارش‌شده به‌صورت زنده، VOD یا ویدیو ظاهر می‌شود، منوهای سفارشی‌سازی‌شده ارائه می‌دهد. به گفته این شرکت، تغییرات ابتدا در نسخه وب توییچ ظاهر می‌شوند و سپس بر روی دستگاه‌های تلفن همراه پیاده‌سازی می‌شوند و پیاده‌سازی جهانی طی «چند ماه آینده» تکمیل خواهد شد.

در حالی که همه پلتفرم‌های اجتماعی اصلی همچنان با پیچیدگی تعدیل محتوا در مقیاس بزرگ دست و پنجه نرم می‌کنند، این واقعیت که بیشتر محتواها در Twitch به صورت زنده پخش می‌شوند، لایه‌ای از چالش را اضافه می‌کند. Twitch نسبت به برخی از همتایان خود کمتر به سیستم‌های تعدیل محتوای خودکار متکی است، در عوض به تیم‌های بازبینی انسانی که سرعت را به دلیل ماهیت بی‌درنگ بیشتر محتوایش در اولویت قرار می‌دهند متکی است.

آنجلا هشن، معاون اعتماد و امنیت جهانی Twitch، به‌روزرسانی‌های امروزی را در اواخر سال گذشته در یک پست وبلاگی بررسی کرد و سیاست‌های تعدیل محتوا و ابزارهای امنیتی پلتفرم را بررسی کرد. دیدگاه‌های توییچ در طول همه‌گیری شیوع پیدا کرد و این شرکت تلاش‌های خود را برای تعدیل محتوا افزایش داد.

اگرچه او از ارائه اعداد خاص به TechCrunch خودداری کرد، Twitch می گوید که در دو سال گذشته تعداد ناظرانی را که گزارش های کاربران را بررسی می کنند، “چهار برابر” کرده است. این شرکت خاطرنشان می کند که به بیش از 80 درصد گزارش ها در عرض ده دقیقه پاسخ می دهد.

توییچ، معاون عملیات جهانی، گفت: «از آنجایی که جامعه ما در چند سال گذشته رشد کرده و جهانی‌تر شده است، ما به مقیاس‌بندی و ساده‌سازی عملیات خود بر این اساس ادامه داده‌ایم، در حالی که اولویت را برای آنلاین نگه‌داشتن افراد در تمام جنبه‌های اعتدال داریم.» راب لوینگتون گفت.

علاوه بر راه‌حل‌های پیاده‌سازی روزمره، این شرکت توجه زیادی را به معرفی تعلیق‌های موقت علیه برخی از محبوب‌ترین استریمرهای خود جلب کرده است. در ماه دسامبر، حسن آبی، پخش کننده سیاسی، پس از استفاده از کلمه “ترقه” که ظاهرا توئیچ آن را توهینی مشروع به سفیدپوستان می داند، با محرومیت هفت روزه مجازات شد. دیگر پخش کننده های ستاره از هر چیزی، از ژست های یوگای سکسی گرفته تا استریم آواتار: آخرین هوابند، منع شده اند.

در همین حال، Twitch به مبارزه با حملات نفرت ادامه می دهد، تمرینی که یک کانال استریم را با آزار و اذیت گسترده پر می کند. این حملات اغلب پخش‌کننده‌های به حاشیه رانده توییچ را هدف قرار می‌دهند، و این صداها را از پلتفرمی که پخش‌کنندگان سیاه‌پوست، LGBTQ و زن در حال تلاش برای تثبیت خود هستند دفع می‌کند.

در نوامبر، توییچ ابزار خودکار جدیدی را معرفی کرد که حساب‌هایی را که سعی در دور زدن ممنوعیت‌های سطح کانال دارند، شناسایی می‌کند. ممنوعیت‌های کانال یکی از اصلی‌ترین راه‌هایی است که پخش‌کننده‌ها و ناظران Twitch می‌توانند کنترل کنند چه کسی می‌تواند در جامعه تعامل داشته باشد، اما ممنوعیت‌هایی که از آن اجتناب می‌کنند، این گزینه قدرتمند را ناکارآمد می‌سازد.

در پایان سال گذشته، توییچ اقدام فوق‌العاده‌ای را انجام داد و از دو کاربر «با انگیزه بالا» به دلیل راه‌اندازی هزاران حساب ربات در حملات نفرت شکایت کرد، حتی اگر شرکت در آن زمان هویت واقعی نداشت. توییچ در دادخواست نوشت: «این شکایت به هیچ وجه تنها اقدامی نیست که ما برای مقابله با حملات هدفمند انجام داده‌ایم و آخرین مورد نیز نخواهد بود.»

استریم‌کنندگان امروز توییچ را در اعتراض به عدم اقدام پلتفرم “حملات نفرت” تحریم می‌کنند

توییچ از دو کاربر به دلیل آزار و اذیت استریمرها با حملات نفرت شکایت کرده است

آخرین ابزار تعدیل توییچ متوجه حساب‌هایی می‌شود که سعی می‌کنند ممنوعیت کانال‌ها را دور بزنند