منو سایت

پیش نویس ناهموار چشم انداز شروع مردد، که به Q2 هدایت می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پیش نویس ناهموار چشم انداز شروع مردد، که به Q2 هدایت می شود

یک سری سیگنال‌های منفی در مورد ارزش شرکت‌های فناوری، هزینه آزاردهنده کاهش رشد نگرانی‌های فناوری و چندین سیگنال جانبی از مناطق سوداگرانه‌تر بازار فناوری به یک بازار به‌طور چشمگیری تغییر می‌کند.

لازم به یادآوری است که دو سال گذشته در کشور شروع کننده چقدر وحشی بوده است. در اوایل سال 2020، زمانی که همه‌گیری به تعدادی از بخش‌ها وارد شد، اخراج‌ها صنعت استارت‌آپ را پوشش داد. بریدگی ها به قدری مکرر بود که یک ردیاب برای نظارت بر کشتار ساخته شد. سپس، همانطور که همه ما به یاد داریم، سرمایه‌گذاران متوجه شدند که صنعت فناوری در طول یک دوره کار از خانه عملکرد بهتری خواهد داشت، و در اینجا در TechCrunch، ما جدول تعدیل‌های اخیر در استارت‌آپ‌ها را عوض کردیم تا بازار رو به رشد IPO را دنبال کنیم.

چگونه همه چیز تغییر کرده است.


این صرافی به بررسی استارت آپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch + بخوانید یا هر شنبه یک خبرنامه از The Exchange دریافت کنید.


به عنوان مثال، اگر یک سال پیش بیت کوین خریده اید، امروز بیش از 30 درصد ضرر دارید. همانطور که در اوایل این هفته بررسی کردیم، بازار NFT نیز کند شده است.

در مناطقی که کمتر حدس و گمان دارند، هنوز نشانه هایی از کندی وجود دارد. داده‌های Klarna برای سال 2021 نشان می‌دهد که بازار BNPL که کانون بزرگ استارت‌آپ‌ها در سراسر جهان است، پیشنهاد گران‌قیمتی برای رشد خواهد بود. به طوری که می توانیم ترکیب های بیشتری را در فضا مشاهده کنیم، زیرا تعداد بازیکنان BNPL از آنچه بازار می تواند حمل کند بیشتر است.

پیش نویس ناهموار چشم انداز شروع مردد، که به Q2 هدایت می شودبازار IPO یکی دیگر از سیگنال های نزولی است، زیرا تقویم آتی اولین بازارهای عمومی اساساً بی ثمر به نظر می رسد. Mobileye، بله، ناپدید خواهد شد، اما این اینتل است که قبلاً یک شرکت عمومی را اداره می کرد، بنابراین به سختی حساب می شود – اگرچه خواهیم دید.

شرکت‌های خودروهای برقی که از زمان عرضه عمومی رشد کرده‌اند، پس از ناکامی در دستیابی به اهداف سال 2021 یا پیش‌بینی‌های سال 2022 سرمایه‌گذاران، شاهد سقوط ارزش‌های خود هستند.

و سرمایه‌گذاران تصمیم گرفته‌اند که بسیاری از داغ‌ترین شرکت‌های فناوری جهان – GitLabs، HashiCorps و دیگر استارت‌آپ‌های سابق که به توسعه‌دهندگان می‌فروشند – فقط کسری از آنچه قبلاً ارزش‌گذاری شده بود، هزینه دارند.

ما همچنین شاهد بازگشت به نیاز به پیگیری تعدیل کارکنان در استارت‌آپ‌هایی هستیم که بودجه خوبی دارند. با نگاهی به آخرین سرفصل ها، شاهد کاهش در Hyperscience بودیم (اهداف رشد از دست رفته، آخرین دور 100 میلیون دلاری). WeDoctor (اخراج پس از IPO تاخیری، آخرین دور 411 میلیون دلاری)؛ و OkCredit (با تمرکز مجدد بر مدل کسب و کار، آخرین دور 67 میلیون دلاری). در واقع، Layoffs.fyi ادامه می‌دهد که سرعت کاهش استارت‌آپ‌ها اخیراً افزایش یافته است، تا حدی به دلیل کاهش‌های پی در پی Better.com به دلیل سقوط بازار آن.

شرط کاهش نمی یابد. این هفته شاهد بودیم که ارزیابی DocuSign پس از انتشار دستورالعمل‌هایی برای رشد کندتر از حد انتظار شکست خورد. و چی، درسته؟ ما این را به اندازه کافی در ماه های اخیر دیده ایم. ما موضوع را تا حد مرگ پوشش دادیم.