منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • پی پال خدمات خود را گسترش می دهد تا به مصرف کنندگان اجازه دهد برای اوکراینی ها پول ارسال کنند

پی پال خدمات خود را گسترش می دهد تا به مصرف کنندگان اجازه دهد برای اوکراینی ها پول ارسال کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
پی پال خدمات خود را گسترش می دهد تا به مصرف کنندگان اجازه دهد برای اوکراینی ها پول ارسال کنند

این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که PayPal خدمات خود را گسترش می دهد تا به کاربران خود امکان ارسال پول به اوکراینی ها را بدهد. پیش از این، مصرف کنندگان در اوکراین فقط می توانستند از PayPal برای ارسال پول به خارج از کشور استفاده کنند. این برنامه افزودنی به دارندگان حساب های پی پال اوکراینی اجازه می دهد تا از دوستان و خانواده خود در سراسر جهان پول ارسال و دریافت کنند. مشتریان اوکراینی که در کیف پول پی پال خود پول دریافت می کنند، می توانند با اتصال کارت اعتباری مسترکارت یا ویزا، وجه را به حساب بانکی خود منتقل کنند.

پی پال همچنین اعلام کرد که به طور موقت از هزینه های خود برای مشتریانی که وجوه به حساب های پی پال اوکراینی ارسال می کنند یا در حساب های پی پال اوکراینی دریافت می کنند تا 30 ژوئن چشم پوشی می کند. Xoom که سرویس انتقال پول بین‌المللی این شرکت است، از هزینه‌های تراکنش برای پرداخت‌های ارسالی به گیرندگان در اوکراین نیز چشم پوشی می‌کند.

این اعلامیه از سوی PayPal به دنبال درخواستی از سوی دولت اوکراین است که از شرکت پرداخت خواسته است تا خدمات جدیدی را راه اندازی کند که به مردم این کشور امکان دسترسی به پرداخت ها را می دهد.

میخائیل فدوروف، معاون نخست وزیر اوکراین و وزیر تحول دیجیتال، تحسین می کند پسوند توییتر و نامه ای را که از پی پال دریافت کرده بود به اشتراک گذاشت.

در این نامه آمده است: «تیم های ما به شدت در حال کار هستند تا شناسایی کنند که چگونه PayPal می تواند بهترین و سریع خدمات اضافی را به اوکراینی ها ارائه دهد. “ما معتقدیم که این سرویس برای مردم اوکراین مفید است تا از دوستان و بستگان خود در سراسر جهان پول دریافت کنند. این همچنین به پناهندگان اوکراینی در سایر کشورها کمک می کند تا بتوانند برای استفاده یا خروج به مکان فعلی خود پول دریافت کنند.

مشتریان اوکراینی می توانند وجوهی را از سبد پی پال اوکراینی خود به دلار، کانادا، پوند و یورو ارسال و دریافت کنند. هنگامی که مشتری وجوه خود را از کیف پول پی پال خود به یک کارت بدهی یا اعتباری واجد شرایط منتقل می کند، پول به ارز مرتبط با آن کارت در دسترس خواهد بود.

اعلام امروز زمانی منتشر شد که PayPal خدمات خود را در روسیه در اوایل ماه جاری قطع کرد. پی پال تنها شرکت پرداختی نیست که از کشور خارج می شود، زیرا مسترکارت و ویزا خدمات شبکه را در روسیه متوقف کرده اند.

از آغاز جنگ، مردم به دنبال راه هایی برای حمایت مالی از اوکراینی ها بودند. برایان سسکی، مدیرعامل Airbnb گفت که برخی از مردم در سراسر جهان Airbnbs را در اوکراین رزرو کردند بدون اینکه قصد داشته باشند برای ارسال کمک های مالی به میزبانان این کشور نزد آنها بمانند. اوکراین همچنین ده ها میلیون دلار به صورت ارز دیجیتال از افرادی که می خواهند به تلاش های نظامی این کشور علیه روسیه کمک کنند، دریافت کرده است.

خدمات گسترده PayPal راه مستقیم تری برای حمایت از اوکراینی ها را تسهیل می کند. این شرکت می گوید این خدمات جدید از امروز در دسترس خواهند بود.