منو سایت

چرا آغوش رمز ارزهای دو طرفه ممکن است هرگز به بیت کوین سرایت نکند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
چرا آغوش رمز ارزهای دو طرفه ممکن است هرگز به بیت کوین سرایت نکند

سلام به همه و دوباره خوش آمدید واکنش زنجیره ای

در پادکست Chain Reaction این هفته، من و آنیتا با شان مگوایر از Sequoia Capital در مورد اینکه چرا گیمرها نسبت به NFT شک دارند و تمرکززدایی واقعاً در کجا مهم است صحبت کردیم. جزئیات بیشتر در زیر

هفته گذشته خبرنامه مقدماتی ما بود و به طور مفصل در مورد تغییراتی که توییتر می‌توانست برای گسترش تجارت کریپتو خود ایجاد کند صحبت کردیم. در این مرحله، من – مانند بسیاری دیگر – با این فرض عمل کردم که معامله با ماسک در توییتر در نهایت محکوم به شکست است، اما کم است، و ما اینجا هستیم. در این مرحله همه چیز تأیید شده است، اما نمی توانم از این احساس خلاص شوم که چیزی در ساعت یازده این معامله را از بین می برد. اگر این اتفاق بیفتد، هیئت مدیره توییتر یا ماسک با جریمه 1 میلیارد دلاری برای خروج از معامله مواجه خواهند شد، اما من حدس می‌زنم که خواهیم دید… این هفته من به یک ممنوعیت بحث‌برانگیز استخراج بیت کوین نگاه می‌کنم که راه خود را به قانون‌گذاران باز کرده است. در نیویورک و اینکه صورت‌حساب‌ها چه معنایی برای شهرت سیاسی ارز دیجیتال شماره 1 دارند.

برای دریافت این پیام در صندوق ورودی خود در صبح پنجشنبه، می توانید در صفحه خبرنامه TechCrunch مشترک شوید. من را در توییتر دنبال کنید تا زمانی که در آن هستید!


قفسه های سرور در اتاق سرور مرکز داده ابری. خوشه سخت افزار مرکز داده آرشیو، میزبانی، پردازنده مرکزی، حفاری، مزرعه و پایه کامپیوتر با اطلاعات ذخیره سازی. رندر سه بعدی. تصویرسازی سه بعدی

گتی ایماژ

داغ ترین پذیرایی

بزرگترین شکاکان کریپتو دلایل زیادی برای انتقاد از این صنعت می بینند، اما به طور کلی، بیشتر شکایات بر این باور است که کریپتو کمک بسیار کمی به جامعه می کند در حالی که انرژی زیادی می سوزاند.

در حالی که معتقدان به ارزهای دیجیتال ممکن است بر سر اولین نقطه نزاع داشته باشند در حالی که آبی می شوند، اما انکار نکته دوم کمی سخت تر است. بر اساس ردیاب پر استناد ایجاد شده توسط Digiconomist که برابر با مصرف انرژی در تایلند است، بیت کوین سالانه تقریباً 204.50 تراوات ساعت (TWh) برق با قیمت های فعلی مصرف می کند. در همین حال، ردپای انرژی اتریوم نصف کمتر است، اما همچنان با مصرف انرژی قزاقستان قابل مقایسه است. در سال 2018، ایالات متحده مصرف کل برق خود را 4222.5 تراوات ساعت گزارش کرد.

برای برخی از قانونگذاران، قورت دادن این اعداد دشوار است. این هفته، مجمع ایالت نیویورک لایحه ای را تصویب کرد که ارزهای دیجیتال تیمی را معرفی می کند. این لایحه ایجاد شرکت‌های ارز دیجیتال در کشور را که به انرژی‌های تجدیدناپذیر متکی هستند، مسدود می‌کند. به ویژه، آن را به امکانات موجود اعمال نمی شود. لایحه ای در حال حاضر در سنای ایالات متحده تحت کنترل دموکرات ها راه می یابد.

این به دلایل متعددی جذاب است.

از یک طرف، رمزارز به طور فزاینده ای به یک موضوع چریکی تبدیل می شود. جمهوری خواهان معمولاً در مورد تنظیم صنایع غیرقانونی محتاط هستند و بنابراین تعدادی از چهره های بزرگ احزاب حمایت کامل خود را از کریپتو با امتیازات اندک انجام داده اند. این شامل رهبران حزب در آینده مانند فرمانداران تگزاس و فلوریدا می شود. در همین حال، به نظر می‌رسد که اکثر سرسخت‌ترین منتقدان کریپتو دموکرات‌ها باشند، اما این بدان معنا نیست که این یک مسئله حزبی است. دستور اجرایی اخیر پرزیدنت بایدن برای ارزهای دیجیتال به طور کلی توسط خودی های صنعت بسیار فضاساز تلقی می شد. به نظر می رسد مصرف انرژی مهمترین مانع برای بسیاری از تنظیم کننده ها باشد که به ممنوعیت های گسترده نگاه می کنند.

چگونه تگزاس به مرکزی برای استخراج بیت کوین تبدیل می شود

دلیل دیگر جالب بودن این موضوع این است که این لایحه واقعاً فقط تعداد انگشت شماری از شبکه های رمزنگاری بزرگ را تحت تأثیر قرار می دهد، اما دو شبکه بزرگ را شامل می شود – بیت کوین و اتریوم.

این شبکه ها از چیزی به نام مکانیزم اثبات کار برای محافظت از شبکه های خود استفاده می کنند. کار در این مورد حفاری است، که شامل کار شبانه روزی رایانه ها برای حل مسائل اساساً ریاضی است که از یکپارچگی بلاک چین محافظت می کند، که تسلط بر شبکه برای انجام تراکنش های غیرمجاز و سرقت توکن ها را برای هکرها بسیار گران و از نظر فنی چالش برانگیز می کند. . به نظر می رسد که کریپتو به طور کلی در حال انحراف از اثبات عملکرد است، به ویژه، اتریوم عمیقاً در فرآیند انتقال شبکه خود به روش اجماع کم انرژی است. اما بعید به نظر می رسد که بیت کوین تغییر خود را انجام دهد، و نشان می دهد که مانورهای نظارتی، مانند حساب های نیویورک، احتمالا به طور فزاینده ای با بیت کوین (و چندین شبکه کوچکتر) به طور خاص مخالف هستند.

این می تواند منجر به سناریوی جالبی شود که در آن صنعت کریپتو به طور فزاینده ای با منتقدان فعلی خود مدارا می کند، اما بیت کوین به طور فزاینده ای از نظر سیاسی منزوی می شود.

بیت کوین در حال حاضر تمایلات آزادیخواهانه خود را کمی بیشتر از سایر بلاک چین ها نشان می دهد. در رویدادهای اخیر در صنعت، به طور فزاینده ای مشخص شده است که در پس زمینه یک اکوسیستم توسعه دهنده بلاک چین پر رونق مانند اتریوم و سولانا، فلسفه زیرساخت شبکه بیت کوین به طور فزاینده ای هماهنگ کننده ترین عنصر آن است. مقاومت مداوم بیت کوین در برابر انتقادات و درخواست‌های تغییر تنها می‌تواند حامیان آن را تشویق کند، اما انتقاد از مصرف انرژی شبکه در هیچ کجا یافت نمی‌شود، و پذیرش بیشتر تنها می‌تواند آن را به یک هدف قابل مشاهده برای مقررات تهاجمی تبدیل کند.

برخی از سیاستمداران ممکن است عاشق رمزارز باشند، اما همچنان از بیت کوین متنفرند.

استخراج کنندگان بیت کوین می گویند بهره وری انرژی و امنیت نظارتی برای موفقیت صنعت بسیار مهم است


غلاف های این هفته

سلام به همه، درست است آنیتا اینجا. قسمت دوم ما از پادکست هفتگی Chain Reaction به تازگی حذف شده است، و این هفته آنقدر غرق در اخبار ایلان ماسک / توییتر بودیم که تصمیم گرفتیم ابتدا به دو موضوع دیگر بپردازیم تا برای لحظه ای از شر برنامه پرنده خلاص شویم.

من اوایل این هفته در مورد اینکه چگونه Fidelity، بزرگترین ارائه دهنده برنامه های بازنشستگی در ایالات متحده، برنامه های خود را برای معرفی بیت کوین در طرح های 401 (k) اعلام کرد که برای 23000 شرکت مدیریت می کند، نوشتم. این یک حرکت جسورانه از سوی این اپراتور سنتی tradfi است، زیرا تنها یک ماه پس از آن که تنظیم‌کننده‌ها تلاش کردند ارائه‌دهندگان برنامه بازنشستگی را از انجام این کار منصرف کنند، کریپتو را به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت قانونی می‌کند. ما پادکست را با گفتگوهای پر جنب و جوش در مورد اینکه چه کسی از حرکت Fidelity سود می برد، شروع کردیم، به خصوص اگر به عنوان یک روند بزرگتر توسعه یابد. شخصاً فکر می‌کنم این خبر برای افراد غیرمیلیاردر عالی است – می‌توانید دلیل آن را در آخرین نسخه من از TC + اینجا بخوانید.

ما همچنین پوشش دادیم:

 • برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، بر سیاست‌های اپ استور اپل سایه افکنده است
 • پیشنهاد ایلان ماسک برای توییتر و معنای آن برای web3. ما نمی‌توانیم این یکی را از دست بدهیم، به‌ویژه به دلیل موقعیت توییتر به‌عنوان آب‌کن برای جامعه ارزهای دیجیتال.

مصاحبه مهمان این هفته ما با شان مگوایر، یک سرمایه گذار در Sequoia و البته شخصی در رمزارز توییتر بود. با او در مورد جدیدترین ارزهای دیجیتال سکویا، امکان آینده‌ای چند زنجیره‌ای، و اینکه آیا هرگز به تمرکززدایی واقعی در مقیاس وسیع دست خواهیم یافت یا برای همیشه در «وب ۲.۵» گیر خواهیم کرد، صحبت کردیم.

در Chain Reaction، Spotify، یا پلتفرم پادکست جایگزین خود اپل مشترک شوید تا هر هفته با ما همراه باشید. دنبال می کنم واکنش زنجیره ای در توییتر.

آنیتا راماسوامی


پیگیری پول

پول اولیه در دنیای رمزارز کجا می رود:

 1. PxP Exchange 0x 70 میلیون دلار از Greylock Partners دریافت می کند
 2. استارت آپ NFT Proof 10 میلیون دلار از الکسیس اوهانیان 776 دلاری دریافت می کند.
 3. استارتاپ تلویزیون رمزنگاری Mad Realities 6 میلیون دلار از Paradigm درآمد کسب می کند
 4. اپلیکیشن کریپتو آفریقایی Afriex 10 میلیون دلار از Sequoia China و Dragonfly Capital می گیرد.
 5. Gaming DAO Snackclub 9 میلیون دلار از Animoca جمع آوری کرده است
 6. پلتفرم DeFi Tonic 5 میلیون دلار از Electric Capital و Move Capital دریافت می کند
 7. پلتفرم کریکت NFT Rario 120 میلیون دلار از Dream Capital جمع آوری می کند
 8. بازی NFT Apeiron برنده 10 میلیون دلار از Hashed شد
 9. NFT CXIP Labs Infrastructure 6.5 میلیون دلار از Courtside Ventures و Wave Financial دریافت می کند
 10. استارتاپ بانکداری رمزنگاری Copni 23 میلیون دلار از مدیریت دارایی Hanwha و CaplinFO درآمد کسب کرد.

تجزیه و تحلیل اضافه شده است

تجزیه و تحلیل کمی بیشتر ارزهای دیجیتال از سرویس اشتراک ما TechCrunch +:

استیبل کوین ها برای ماندن در اینجا هستند، اما آیا پذیرفته شده بیشتری خواهند داشت؟

عرضه کل استیبل کوین های در گردش در سال گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، اما آینده آنها نامشخص است. مدیر ارشد حقوقی کراکن گفت که این گروه فرعی در “لحظه کامبرین” قرار دارد زیرا آنها موقعیت های خود را در بازار تثبیت می کنند. اما همه طرفدار سکه های پایدار نیستند، زیرا آنها در مراحل ابتدایی خود هستند و پتانسیل رشد را به دو روش بسیار متفاوت دارند.

هنرمندانی مانند هری کونیک جونیور از web3 برای برقراری ارتباط با طرفداران استفاده می کنند

وب 3 افراد مختلف را از همه اقشار، از تحلیلگران مالی سنتی گرفته تا توسعه دهندگان نرم افزار، جذب کرده است. اما گروه نسبتا جدیدی در 12 ماه گذشته وارد این فضا شده است: هنرمندان. اگرچه انگیزه های مالی وجود دارد، برخی می گویند این سازندگان برای چیزی بیشتر از یک جریان جدید درآمد، در حال غواصی عمیق در وب 3 هستند.

ژاکلین ملینک


با تشکر برای خواندن! مجدداً، برای دریافت آن در صندوق ورودی خود در صبح پنجشنبه، می توانید در صفحه خبرنامه TechCrunch مشترک شوید.

آخر هفته خوبی داشته باشی،
لوکاس ماتنی