منو سایت

چرا من از تسهیلات اعتباری برای تمدید راه اندازی خود استفاده می کنم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

وقتی صحبت از تامین مالی می شود، استارت آپ ها و سازمان های تاسیس شده تجربیات بسیار متفاوتی خواهند داشت.

تأمین مالی سنتی ممکن است همیشه برای استارت‌آپ‌های با رشد بالا در دسترس نباشد، و حتی در صورت وجود، اغلب به تصویر مالی شخصی مؤسس و درآمد موجود شرکت آنها بستگی دارد. در حالی که شرکت های بزرگتر ممکن است به بانک ها و سایر موسسات مالی روی بیاورند، بنیانگذاران جدید اغلب مجبورند برای رشد شرکت خود به منابع مالی جایگزین روی بیاورند.

برای شرکت خودم، تصمیم گرفتم به گزینه‌های بودجه جایگزین نگاه کنم تا عملیات را مقیاس‌بندی کنم و نقشه راه محصول خود را گسترش دهم. برای تسریع رشد، تصمیم گرفتم مقدار کمی از سرمایه بدهی را همراه با یک وام گردان بزرگ جمع آوری کنم.

در اینجا نحوه و چرایی استفاده از تسهیلات اعتباری برای رشد شرکتم آمده است.

قرض گرفتن تسهیلات قرض الحسنه

برای شروع، من به یک وام دهنده کوچک روی آوردم که موفق به ارائه وام 3 میلیون دلاری شد.

بانک ها با توجه به رویکرد وراثتی که برای استقراض دارند، اغلب قادر به ارائه خط اعتباری به یک کسب و کار نوپا یا کوچک نیستند، به خصوص برای کسانی که سال ها سابقه فعالیت ندارند.

بنابراین برای ما واضح بود که نیاز به ارائه خطوط اعتباری به مشتریان خود داریم. تسهیلات اعتباری ما به ما این امکان را می دهد که خطوط اعتباری مشتریان خود را گسترش دهیم، عرضه محصولات خود را به سرعت افزایش دهیم، و این بدهی را به گونه ای در بسته سرمایه خود بگنجانیم که هزینه بلندمدت سرمایه را به حداقل برساند، که برای کسب و کار ما منطقی است.

برای گسترش پیشنهادات خود، به تأمین مالی جایگزین روی آوردم: در اکتبر 2021، ما یک دور 77 میلیون دلاری تأمین مالی را تکمیل کردیم که 75 میلیون دلار آن یک تسهیلات اعتباری چرخشی و مابقی در حقوق صاحبان سهام بود. در اواخر امسال، برای بهبود بیشتر فناوری و نقشه راه محصول خود، دستیابی به تمام موجودی را نهایی خواهیم کرد..

چگونه این کار را انجام دادیم

برای مدل کسب‌وکار ما، افزایش تسهیلات اعتباری برای تأمین مالی تمام هزینه‌ها برای مشتریان‌مان بسیار منطقی بود.