منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • چرا یکی از بنیانگذاران Axie Infinity معتقد است که بازی برای برنده شدن در بازی، پذیرش NFT را تحریک می کند

چرا یکی از بنیانگذاران Axie Infinity معتقد است که بازی برای برنده شدن در بازی، پذیرش NFT را تحریک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
چرا یکی از بنیانگذاران Axie Infinity معتقد است که بازی برای برنده شدن در بازی، پذیرش NFT را تحریک می کند

بازی کریپتو بازی محبوب برنده (P2E) Axie Infinity در سال 2021 با جهش های عظیم در حجم تراکنش ها و درآمدها و برنده شدن میلیون ها عضو جامعه به اوج جدیدی رسید. اما از آنجایی که تقریباً در نیمه راه 2022 هستیم، این سوال مطرح می شود: آیا Axie در برابر تبلیغات خود ایستادگی می کند؟

Axie توسط شرکت مادر Sky Mavis در می 2018 راه اندازی شد، اما تا نیمه دوم سال گذشته تقویت نشد.

یکی از بنیانگذاران آن جف “جیهو” زیرلین به TechCrunch گفت که “2021 سال رشد و گسترش بود”، در حالی که “2022 سال ساخت، ارائه محصولات و ارائه تجربیات بازی بهتر و در دسترس تر است”.

زیرلین گفت که به کنفرانس ها رفت و در مورد اکسی صحبت کرد تا اینکه صدایش را از دست داد. او گفت که اکنون نیازی به ارائه به عنوان یکی از بزرگترین و معروف ترین بازی ها برای برنده شدن در فضای کریپتو نیست.

زیرلین گفت: «ما این چرخه رشد شگفت‌انگیز را داشتیم که ما را روی نقشه قرار داد و منابعی را در اختیارمان گذاشت تا آن را به یک سفر طولانی تبدیل کنیم. در حال حاضر، فکر می‌کنم ما در میانه ساخت محصولاتی هستیم که ما را به چرخه رشد بعدی می‌برد.»

برای افراد ناآشنا، Axie Infinity یک جهان و پلتفرم بازی مبتنی بر کریپتو با موجودات یا Axies است که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را به عنوان حیوانات خانگی خریداری یا جمع‌آوری کنند و سپس از آن برای مبارزه، پرورش و جمع‌آوری جوایز ارز دیجیتال استفاده کنند.

طبق گفته Token Terminal، در اوج خود، ارزش بازار کاملاً رقیق شده (برای توکن AXS Axie) حدود 16.7 میلیارد دلار بود و کل درآمد آن از خریدهای درون بازی و هزینه های بازار پرداخت شده 364.4 میلیون دلار در آگوست 2021 بود. داده ها نشان می دهد که از زمان اوج خود، ارزش بازار با 19.76 درصد کاهش به 13.4 میلیارد دلار رسیده است و درآمد کل آن نیز با حدود 99 درصد کاهش به 2.5 میلیون دلار در آوریل 2022 رسیده است.

زیرلین گفت: «کریپتو بسیار چرخه‌ای است و گاهی اوقات شما در یک چرخه رشد هستید و زمان‌های دیگری هم وجود دارد که باید بسازید. «شما نمی توانید همیشه رشد تصاعدی داشته باشید. یک دوره نسوز وجود دارد.”

به گفته پایگاه داده REKT، در اوایل سال جاری، شبکه رونین Axie Infinity تحت یک سوء استفاده به ارزش حدود 625 میلیون دلار در آن زمان قرار گرفت که آن را به بزرگترین سرقت رمزنگاری تا به امروز تبدیل کرد. مدت کوتاهی پس از هک، Sky Mavis حدود 150 میلیون دلار در حلقه ای که توسط صرافی ارز دیجیتال Binance اداره می شد جمع آوری کرد تا غرامت قربانیان را جبران کند.

زیرلین گفت: “ما اشتباهاتی مرتکب شدیم زیرا خیلی سریع پیش می رفتیم، برای پذیرش بیشتر عجله داشتیم، و فکر می کنم کل حماسه ماه گذشته به عنوان نشانه افتخار برای کسانی تلقی می شود که آن را پشت سر می گذارند.” فکر کردن به تقلبی‌ها سخت است، اما پاسخ واضح در اینجا سرمایه‌گذاری بیشتر روی امنیت Ronin و اولویت‌بندی آن است. [going forward]”

اگرچه ارزش بازار و درآمد آن به طور چشمگیری از اوج خود کاهش یافته است، اما این شرکت همچنان بسیار بالاتر از یک سال قبل پرواز می کند – ارزش بازار Axie 228.3٪ افزایش یافته است و درآمد کل در مقایسه با زمان مشابه گذشته 50950.8٪ باورنکردنی افزایش یافته است. طبق گفته Token Terminal سال.

این بازی همچنین کاربران جدیدی را به خود جذب می کند. Zirlin گفت که ماه گذشته، این شرکت نسخه رایگان بازی Axie Infinity: Origin را در تلاش برای جلب نظر کاربران بیشتری که ممکن است بخواهند ابتدا آن را امتحان کنند، منتشر کرد.