منو سایت

چرا a16z به Deel پیشنهاد داد تا سری A خود را رهبری کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
چرا a16z به Deel پیشنهاد داد تا سری A خود را رهبری کند

در TechCrunch Live معمول است که بنیانگذاران در حین ورق زدن آخرین عرشه خود در مورد جذب سرمایه صحبت کنند. اما الکس بوعزیز، مدیرعامل Deel، جایی برای اشتراک گذاری نداشت. دلیلش این است که Deel در مجموع 629 میلیون دلار بدون آن جمع آوری کرده است.

در عوض، شریک Andreessen Horowitz، Anish Acharya، به Deel پیشنهاد داد که a16z بتواند رهبری سری A این شرکت را بر عهده بگیرد، آچاریا با Bouaziz در TechCrunch Live در روز چهارشنبه توضیح داد.

در طول چت، ما به چند یافته کلیدی، از جمله نحوه بالا بردن بدون استفاده از زمین بازی دست زدیم. برای Acharya، بنیانگذار سریال با تجربه گسترده در جمع آوری سرمایه و سرمایه گذاری، شتاب Deel از Bouaziz می آید.


TechCrunch Live مجموعه ای از رویدادهای هفتگی است که بنیانگذاران و سرمایه گذاران برجسته آنها را درگیر می کند.
هر چهارشنبه ساعت 12:00 بعد از ظهر به صورت زنده به ما بپیوندید یا در YouTube یا پلتفرم پادکست مورد علاقه خود مشترک شوید.


آچاریا گفت: «فکر می‌کنم ملاقات با الکس و احساس ناگزیر بودن سخت است. “و اینجا بسیاری از بهترین بنیانگذاران هستند. فقط این احساس اینرسی وجود دارد و آنها عجله دارند – الکس همیشه عجله دارد.

آچاریا چندین بار در طول بحث به این نقطه بازگشت.

“من احساس می کنم این اتفاق خواهد افتاد، چه من بخشی از آن باشم یا نه. این FOMO آچاریا را بر آن داشت تا a16z را ارائه دهد تا تیم موسس Deel بدانند که شرکت سرمایه گذاری می داند چگونه از بازار استفاده کند.

آچاریا در پاسخ به این سوال که تست زمین a16z چگونه است، لبخندی زد و گفت که نمی تواند تمام اسرار خود را فاش کند.