منو سایت

چرخش توییتر به داستان «دوستان نزدیک» ممکن است به زودی آغاز شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تصاویر پس زمینه از جولای 1401

گاهی اوقات شما فقط می خواهید واکنش های خود را به مجموعه Love is Blind بدون مزاحمت 4333 دوست نزدیک خود که احتمالاً شما را دنبال می کنند به دلیل اینکه در زمینه فناوری کار می کنند، دنبال می کنند، نه به این دلیل که اهمیت می دهند که Shake بهترین است. زمان. یا شاید فقط من هستم.

توییتر از سال گذشته وجود داشته است عملکرد تحریک کننده که به کاربران این امکان را می‌دهد تا مخاطبان را برای توییت‌های خود سفارشی کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد فقط برای زیرمجموعه کوچکی از دنبال‌کنندگان خود پست بگذارند. مانند داستان دوستان نزدیک در اینستاگرام یا حلقه های گوگل پلاس (RIP)، توییتر نیز این محصول را دایره می نامد.

امروز صبح با یک پنجره پاپ آپ در توییتر مواجه شدیم که از ما دعوت می کرد حلقه توییتر خود را ایجاد کنیم تا با “جمعیت کوچکتر” تا 150 نفر به اشتراک بگذاریم. صفحه روشن نیز نشان می‌دهد که حلقه‌ها را می‌توان در هر زمان تغییر داد و در صورت حذف آن‌ها به افراد اطلاع داده نمی‌شود. اینها قبلاً همان صفحه نمایش بودند هفته گذشته منقضی شد از محقق برنامه نیما اوجی، اما با رفتن به صفحه دوم فرآیند استقرار، نتوانستیم از دکمه “گفتم” بگذریم.

ما در این مورد از توییتر پرسیدیم، و یکی از سخنگویان گفت که احتمالاً در نتیجه یک خطا پنجره بازشو دریافت کرده‌ایم، بنابراین نمی‌توانیم حلقه توییتر را راه‌اندازی کنیم زیرا این ویژگی در حال اجرا نبود. اما اگر توییتر به اندازه کافی سخت کار می کند تا در دنیای واقعی یک اشتباه تصادفی مرتکب شود، می تواند به این معنی باشد که ما به نتیجه رسیده ایم داستان دوستان نزدیک به زودی حلقه می زند البته، آزمایش یک ویژگی یا حتی اجرای آن به این معنی نیست که برای همیشه اینجاست – Fleets را به خاطر دارید؟

اکنون، با ویژگی‌های جدیدتر مانند انجمن‌ها و گزینه محدود کردن پاسخ‌ها به توییت‌های شما، توییتر به کاربران کنترل بیشتری می‌دهد که چه کسی توییت‌های آنها را می‌بیند و چه کسی می‌تواند با توییت‌های آنها تعامل داشته باشد. حتی می توانید برای تندترین محتوای خود از طریق Tip Jar پرداخت کنید. به یک معنا، بخشی از لذت (و وحشت) توییتر این است که مانند یک میدان عمومی در اینترنت است، و معرفی بیشتر این ویژگی‌ها می‌تواند باعث شود توییتر عمومی احساس لینکدین کند، جایی که عجیب است که احساسات خود را درباره Gathering of به اشتراک بگذارید. عشق کور است، فقط برای مثال تصادفی. اما مصرف‌کنندگان از قبل می‌دانند (یا حداقل ما فکر می‌کنیم که می‌دانند) که وقتی منتشر می‌کنند، درونی‌ترین افکار خود را عمومی می‌کنند. از نظر تاریخی، توییت‌کنندگانی که می‌خواستند فضای شخصی‌تری برای تماس با فضای خالی ایجاد کنند، حساب‌های «alt» را به‌عنوان خصوصی ایجاد کرده‌اند که فقط با حلقه داخلی خود به اشتراک می‌گذارند. بنابراین ویژگی‌هایی مانند حلقه‌ها، جابه‌جایی بین این دو مخاطب را تنها در یک حساب آسان‌تر می‌کند. با این حال، ویژگی دوستان نزدیک اینستاگرام نیازی به پایان دادن به finsta ندارد.

توییتر همیشه روی راه‌های جدیدی کار می‌کند تا به مردم کمک کند تا در مکالمات سالم شرکت کنند، و ما در حال حاضر در حال بررسی راه‌هایی هستیم تا به مردم اجازه دهیم در گروه‌های کوچک‌تر بشنوند. ما پیش نمایش این مفهوم در سال گذشته به عنوان بازخورد عمومی به ما کمک کرد تا آنچه را که می‌سازیم شکل دهیم. ما جزئیات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن نداریم، اما به زودی موارد بیشتری در دسترس خواهد بود، “توئیتر به TechCrunch گفت.

توییتر ویژگی های جدیدی را برای توییت کردن فقط برای دوستان، افراد مختلف و غیره در نظر گرفته است