چگونه ترافیک ارگانیک خود را با رسانه های کسب شده افزایش دهید

چگونه ترافیک ارگانیک خود را با رسانه های کسب شده افزایش دهید


برنده شدن رسانه ارزش زیادی دارد، اما همه نمی دانند که چگونه تأثیر آن را اندازه گیری کنند یا تأثیر کامل آن را بر رشد ارگانیک خود درک کنند.

رسانه‌های کسب‌شده در حالی که فوراً آگاهی از برند را افزایش می‌دهند، می‌توانند ابزاری عالی برای ایجاد اعتبار برند و همچنین بهبود چشمگیر سئوی خارج از صفحه شما باشند.

در استودیوی Stacker، ما دیدیم که او با شرکای برند ما شگفت‌انگیز است، که برای آنها مقالات ارزشمندی ایجاد می‌کنیم و آنها را در فید خبری خود به اشتراک می‌گذاریم.

برای تعیین تأثیر کوتاه‌مدت رسانه‌های برنده، تحلیلی از عملکرد ارگانیک 11 شریک جدید برند در 90 روز اول همکاری آنها با ما انجام دادیم.

در اینجا چیزی است که ما پیدا کردیم:

شاخص Ahrefs: رشد متوسط: رشد متوسط:
رتبه بندی دامنه +5 +2
فوروارد دامنه ها +4 099 +184
پوز 1-3 رتبه بندی کلمات کلیدی +411 +77
کلیک های ارگانیک در ماه +8 622 +600

رتبه بندی دامنه در 90 روز 5 امتیاز افزایش یافت. اعتبار تصویر: Stacker Studio

دامنه های ارجاع بیش از 4000 افزایش یافته است. اعتبار تصویر: Stacker Studio

رشد رتبه بندی کلمات کلیدی به 400 کلمه کلیدی افزایش یافته است. اعتبار تصویر: Stacker Studio

کلیک های ارگانیک در 90 روز بیش از 8600 افزایش یافته است. اعتبار تصویر: Stacker Studio

من کل فرآیندی که استفاده کردیم را با مثال توضیح خواهم داد تا بتوانید از استراتژی های مشابه برای محتوای خود، سئو و تلاش های روابط عمومی دیجیتال خود استفاده کنید.

نکاتی برای ایجاد محتوای خبری

هدف ما ایجاد مقالاتی است که ناشران در خبرنامه ما می‌خواهند منتشر کنند، زیرا مطمئن هستند که به آنها کمک می‌کند بازدید، کلیک، اشتراک و موارد دیگر را به دست آورند. ما بازخوردهای زیادی از شرکای انتشاراتی خود دریافت می کنیم که استراتژی محتوای ما را اطلاع رسانی کرده اند.

 

در اینجا برخی از بینش هایی است که از انتشار بیش از 10000 داستان در چهار سال گذشته به دست آورده ایم.

رویدادها و اخبار همچنان علاقه زیادی را از طرف شرکای ما برانگیخته است. به عنوان مثال، یکی از بزرگترین گروه های تلویزیونی محلی در کشور به طور منظم محتوای سرگرمی و سبک زندگی مربوط به تعطیلات را منتشر می کند، به عنوان مثال. “بهترین فیلم های کریسمس تمام دوران از نظر منتقدان” و “50 نام زیبای نوزاد با معانی تعطیلات”.