منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • چگونه Pillsorted قصد دارد از سفارشی سازی برای رقابت با داروخانه های خیابان مرکزی استفاده کند

چگونه Pillsorted قصد دارد از سفارشی سازی برای رقابت با داروخانه های خیابان مرکزی استفاده کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
چگونه Pillsorted قصد دارد از سفارشی سازی برای رقابت با داروخانه های خیابان مرکزی استفاده کند

پس از (به طور مشروط) کاهش همه گیری، داروخانه ها تحت فشار فزاینده ای قرار دارند زیرا مردم داروهای خود را می خواهند. این مشکل به ویژه در انگلستان است، جایی که داروخانه‌های سنتی مادر و کشیش شروع به بسته شدن کرده‌اند و زنجیره‌های بزرگ‌تر بدون تقاضا هستند. مشکلات حتی منجر به موارد سوء استفاده از سوی مشتریان می شود.

یک استارت‌آپ جدید در بریتانیا، Pillsorted، معتقد است که با پیوستن مستقیم به سیستم مراقبت‌های بهداشتی بریتانیا، پاسخ آن را دارد تا به‌عنوان یک داروخانه شخصی‌سازی شده در کنار فروشگاه‌های GP محلی ارائه شود. اکنون 6 میلیون دلار در قالب سرمایه گذاری Seed از Pear VC و Hoxton Ventures جمع آوری شده است.

PillSorted که در سال 2019 توسط داروساز سابق زینب اردشیر تأسیس شد، می‌گوید که اتوماسیون را با یک سرویس شخصی که به اداره پست می‌رسد ترکیب می‌کند.

اردشیر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، در بیانیه ای گفت: “تجربه معمولی داروخانه مدت هاست که نیاز به ارتقا دارد و بیشتر داروسازان در کارهای دستی و تکراری گیر کرده اند… خدمات ما تحویل دارو را آسان تر می کند و داروسازان ما نیز قادر هستند. برای بررسی منظم داروها.”

پپه آگل، شریک Pear VC، گفت؛ “PillSorted از فناوری برای ارائه و ارائه محصولات داروخانه استفاده می کند و در عین حال تجربیات شخصی و متمرکز بر مردم ایجاد می کند.”

PillSorted از بودجه جدید برای توسعه محصول خود و گسترش خدمات خود در لندن و بریتانیا استفاده خواهد کرد. او همچنین آزمایش خدمات پشتیبانی کارکنان مراقبت را به عنوان بخشی از ادغام مداوم خود با مراقبت اجتماعی آغاز کرده است.