منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • کاترین وو Coinbase Ventures را ترک می کند تا به شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Archetype بپیوندد

کاترین وو Coinbase Ventures را ترک می کند تا به شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Archetype بپیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کاترین وو Coinbase Ventures را ترک می کند تا به شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Archetype بپیوندد

سرمایه‌گذار Coinbase Ventures، کاترین وو، شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر را در مراحل اولیه آرکتایپ رمزنگاری، کمتر از یک سال پس از پیوستن به Coinbase به‌عنوان یک رهبر ارشد در معامله در سپتامبر، ترک کرد. این حرکت اولین بار توسط بلومبرگ اعلام شد.

“[T]oday آخرین روز من در coinbase است، گاهی اوقات شما این جهش ایمان را انجام می دهید و درست نمی شود – خوب است! وو در توییتی نوشت روز جمعه، خروج خود را اعلام کرد.

طبق وب سایت این شرکت، وو به عنوان شریک سرمایه گذاری در Archetype، یک VC در مراحل اولیه کار خواهد کرد که توسط Ash Egan، که سرمایه گذار تعدادی از استارت آپ های رمزنگاری معروف از جمله Chainalysis، BlockFi و FalconX است، کار خواهد کرد. ایگان که قبلاً ConsenSys Ventures را بنیانگذاری کرده بود، در حال سرمایه گذاری در یک استخراج کننده بیت کوین تجدیدپذیر به نام US BTC Corp است. و استارتاپ POAP برای اثبات حضور از طریق Archetype.

وو در بیانیه ای کتبی به TechCrunch گفت که “واقعاً از بازگشت برای انجام این کار هیجان زده است [I] بهترین کار را انجام دهید – سرمایه گذاری پیشرو در بنیانگذاران ارزهای دیجیتال که می خواهند دور اول خود را افزایش دهند. او با ذکر مثالی از پادکست Around The Block که میزبان Coinbase برای روندهای صنعت بود، گفت امیدوار است به یافتن راه‌هایی برای دسترسی بیشتر به ارزهای دیجیتال ادامه دهد.

Coinbase Ventures شلوغ ترین سال خود را تا کنون در سال 2021 پشت سر گذاشت و در نزدیک به 150 معامله سرمایه گذاری کرد.

Archetype که قبلا با نام Acrylic شناخته می شد، تابستان گذشته 55 میلیون دلار از شرکای محدود، از جمله Cendana Capital، و همچنین Accolade Partners، Accomplice و Digital Currency Group جمع آوری کرد. وال استریت ژورنال، ماموریت این صندوق مستقر در بروکلین، نیویورک، سرمایه گذاری بین 500000 تا 1.5 میلیون دلار در ارزهای دیجیتال در مراحل اولیه است. گزارش شده است در ماه جولای.

وو با ایگان و کارگردان دنی سورسوک، تنها دو کارمند Archetype که در حال حاضر در وب سایت شرکت فهرست شده اند، سرمایه گذاری خواهد کرد. Archetype و Coinbase برای اظهار نظر در دسترس نیستند.

قبل از Coinbase، وو برای شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Notation و ارائه دهنده داده های رمزنگاری Messari کار می کرد.