منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • کارولین کوکران از Oklo و Sulemon Kahn از Swell در مورد مقیاس انرژی جایگزین TC Sessions: Climate صحبت می کنند

کارولین کوکران از Oklo و Sulemon Kahn از Swell در مورد مقیاس انرژی جایگزین TC Sessions: Climate صحبت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کارولین کوکران از Oklo و Sulemon Kahn از Swell در مورد مقیاس انرژی جایگزین TC Sessions: Climate صحبت می کنند

توقف سرعت و پیامدهای وحشتناک تغییرات آب و هوایی مستلزم طیف متنوعی از فناوری های آب و هوایی در جبهه های مختلف است و انرژی های جایگزین نقش مهمی ایفا می کنند. با این حال، تغییر روش تولید و مصرف انرژی در جهان تنها یکی از چالش های بزرگ است. مقیاس‌بندی راه‌حل‌های انرژی جایگزین و دستیابی به سودآوری دو مورد دیگر هستند، به ویژه برای شرکت‌های دارای ریسک.

ما می‌خواهیم پیچیدگی این چالش‌ها را بررسی کنیم و خوشحالیم که اعلام کنیم کارولین کوکران، یکی از بنیان‌گذاران و مدیر عملیاتی Oklo، و Suleman Hahn، مدیر اجرایی Swell Energy، شخصاً در صحنه شرکت خواهند کرد. جلسات TC: آب و هوا 2022 (ارائه شده توسط Extreme Tech Challenge) در 14 ژوئن در برکلی، کالیفرنیا.

این دو استارت‌آپ روی انرژی‌های جایگزین مختلف تمرکز دارند. Oklo رآکتورهای ریزهسته ای می سازد که برای تامین انرژی پردیس های دانشگاهی، سایت های صنعتی، شرکت های بزرگ و مکان های دور طراحی شده اند. راکتورهای کوچک Oklo در یک چرخش در حال تغییر صنعت روی زباله های هسته ای کار می کند. دو سال پیش، آزمایشگاه ملی در آیداهو به Oklo دسترسی بدهید برای بازیابی سوخت هسته ای مصرف شده برای توسعه فناوری شکافت راه اندازی پیشرفته. این شرکت قصد دارد تا سال 2025 چندین ریزراکتور فعال داشته باشد.

Swell Energy، شرکتی برای انرژی های تجدیدپذیر و خدمات شبکه مدرن، متخصص در سیستم های انرژی خانه هوشمند (به عنوان مثال ذخیره باتری) و نیروگاه های مجازی است. سال گذشته، او با Nuvve، یک شرکت جهانی فناوری پاک، شریک شد تا با ترکیب ذخیره‌سازی باتری، خورشیدی و شارژ هوشمند EV، سیستم‌های کامل انرژی خانگی را به مشتریان خانگی ارائه دهد.

در طول این میزگرد، ما از کوکران و کان درخواست خواهیم کرد تا به چالش‌های باقی‌مانده افزایش راه‌حل‌های انرژی جایگزین و ایجاد کسب‌وکارهای سالم در مواجهه با پیچیدگی‌های فزاینده احترام بگذارند. با توجه به اینکه مصرف‌کنندگان فردی و شرکت‌های خصوصی نیازمندی‌های متفاوتی برای منابع پاک دارند، ما بررسی خواهیم کرد که آیا بازار انرژی به اندازه کافی سریع تغییر می‌کند تا این نیازها و انتظارات متنوع را برآورده کند یا خیر.

از آنجا شروع خواهیم کرد و خواهیم دید که گفتگو تا کجا پیش خواهد رفت. مهم نیست که چه جهتی را طی می کند، کوکران و کان بسیار ماهر، چشم اندازهای حیاتی برای صنعت پر رونق انرژی های جایگزین.

کارولین کوکران، بنیانگذار و مدیر عملیات Oklo، تیمی را رهبری می کند که بر روی ساخت رآکتورهای پیشرفته ریز هسته ای کار می کند که از زباله های هسته ای به عنوان سوخت استفاده می کنند. تجربه شغلی او شامل مهندسی، کارآفرینی، تحقیق، اقتصاد، سیاست، فروش و بازاریابی است.

کوکران روی فناوری‌هایی از وسایل نقلیه خورشیدی و شکافت پیشرفته گرفته تا نفت و گاز طبیعی کار کرده است. او مدرک لیسانس اقتصاد و لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه اوکلاهاما و مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی هسته ای از موسسه فناوری ماساچوست دریافت کرد.

سلیمان هان، مدیر عامل Swell Energy، تلاش ها را برای جذب مشتریان شرکت، توسعه پروژه ها، پروژه های مالی و خدمات شبکه رهبری می کند. در دهه قبل از راه اندازی Swell، کن در تقاطع انرژی های تجدیدپذیر و تامین مالی ساختاری، تولید انرژی خورشیدی و ذخیره انرژی برای بازارهای مسکونی و تجاری کار می کرد.

کان همچنین نقش مهمی در راه‌اندازی بخش‌های انرژی جدید در شرکت‌های مختلف، از جمله تسلا، داشت، جایی که او به ساخت چیزی که بعداً به انرژی تسلا تبدیل شد، کمک کرد. کار قبلی او شامل اقامت در سیتی گروپ بود، جایی که او در بخش محصولات اعتباری ساختاریافته، و همچنین در بخش بانکداری سرمایه گذاری سیتی گروپ برای ادغام و ادغام و در گروه سرمایه گذاری جایگزین محتاط کار می کرد.

گفتگوی عمیق با کارولین کوکران از Oklo و سلیمان خان از Swell Energy در مورد وعده راه حل های انرژی جایگزین و چالش هایی که برای افزایش آنها برای استفاده انبوه و سودآوری باقی می ماند را از دست ندهید.

جلسات TC: آب و هوا 2022 همه چیز در مورد موج رو به رشد استارت آپ ها، فناوری ها، دانشمندان و مهندسان است که برای نجات سیاره ما و البته سرمایه گذارانی که آنها را تامین می کنند. در 14 ژوئن در سالن زلرباخ در UC Berkley شخصاً به ما بپیوندید. اکنون ثبت نام کنید و 200 دلار پس انداز کنید.

 

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-b1f5cfc7b4d71a9e2b53d3e943b57bd5’) if (iframe) {iframe.onload = function () ‘inll_wpize () ‘inll_wpize.:’ iframe-b1f5cfc7b4d71a9e2b53d3e943b57bd5′}، “https: / / tcprotectedembed.com”)؛ }} = // تابع اندازه خودکار سند var. createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();