منو سایت

کارگران آمازون در استاتن آیلند به اتحادیه سازی رای می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کارگران آمازون در استاتن آیلند به اتحادیه سازی رای می دهند

به روز رسانی: آمازون می گوید که “ناامید” و “قدردانی شده است”. [its] گزینه ها “پس از رای امروز. نظر کامل: “ما از نتیجه انتخابات استیتن آیلند ناامید هستیم زیرا معتقدیم که رابطه مستقیم با شرکت برای کارمندان ما بهترین است. ما توانایی‌های خود را ارزیابی می‌کنیم، از جمله ارائه اعتراضات بر اساس نفوذ نامناسب و ناروا NLRB، که ما و سایرین (از جمله فدراسیون ملی خرده‌فروشی و اتاق بازرگانی ایالات متحده) در این انتخابات شاهد آن بوده‌ایم.

یک روز تاریخی در یک نبرد سخت در حالی که کارگران مرکز اجرای JFK8 آمازون به حمایت از اتحادیه رای دادند. با شمارش در استاتن آیلند، انبار نیویورک صبح امروز بسته شد و تشکیل یک اتحاد را تایید کرد: 2654 به 2131. در مجموع 4785 رای از مجموع 8325 رای دهنده به صندوق ریخته شد.

این یک پیروزی بزرگ برای سازمان‌دهندگان کارگری در غول خرده‌فروشی است که در طول تاریخ 27 ساله خود توانسته است تلاش‌های اتحادیه را خنثی کند. این رای پس از سال ها گزارش هایی در مورد بدرفتاری با کارگران در بخش های مختلف کشور منتشر شد. آمازون به شدت این داستان ها را رد کرده است و اقداماتی مانند افزایش آن در سال 2018 به حداقل دستمزد 15 دلار در ساعت را برجسته کرده است.

این شرکت به شدت با اتحادیه‌ها مبارزه می‌کند، زیرا می‌ترسد که یک رای «بله» می‌تواند تأثیری آبشاری در انبارهای سراسر کشور داشته باشد – که منعکس‌کننده فعالیت‌های اخیر در استارباکس است. رای به نفع اتحادیه ها دیروز با برتری قوی پایان یافت که در دومین و آخرین روز سرشماری همچنان حفظ شد.

احتمالاً چالش هایی از جانب آمازون وجود خواهد داشت. پس از رای سال گذشته در مرکز اجرای بسمر در آلاباما، اتحادیه خرده‌فروشی‌ها، عمده‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های بزرگ (RWDSU) شکایتی را ارائه کرد که شورای ملی کار را بر آن داشت تا با رای‌گیری مخفی شمارش مجدد را انجام دهد. شمارش این رای دیروز به طور همزمان انجام شد. آرای مخالف در حال حاضر 993 در مقابل 875 است – اختلاف بسیار کمتری نسبت به رای اول، که به سرنوشت 416 برگه رای مورد مناقشه بستگی دارد. تعداد آرای مورد مناقشه در انتخابات استیتن آیلند بسیار کمتر است – 67 – 547 رای نسبت به کاهش فاصله.

هنگامی که کارگران راه خود را برای رأی دادن به اتحاد یا عدم اتحاد در خارج از انبار استیتن آیلند آمازون در 25 مارس 2022 می کنند، یک اعلامیه دور انداخته می شود.

هنگامی که کارگران در 25 مارس 2022 در حال حرکت برای رأی دادن به اتحاد یا عدم اتحاد در مقابل انبار استیتن آیلند آمازون بودند، اعلامیه ای پرتاب شد. کارگران در زیر آسمان مه آلود و در آرامش صبح، صبورانه در صف منتظر بودند. انبار JFK8. جمعه برای تشکیل اولین اتحادیه آمازون آمریکا. (عکس از ED JONES / AFP از طریق Getty Images)

نبرد برای شرایط کاری در JFK8 در مارس 2020 به تب شدیدی رسید، زمانی که کارمند کریستین اسمالز به سازماندهی یک پیاده روی کمک کرد. اسمالز پس از اخراج شدن توسط این شرکت به دلیل آنچه آمازون به پروتکل COVID-19 نسبت داد، به صدای پیشرو در اصرار اتحادیه ها تبدیل شد. او در بهمن ماه امسال به همراه دو نفر دیگر دستگیر و به اتهام یورش متهم شد. اسمالز و دیگران گفتند که به سادگی از JFK8 دیدن می کنند تا غذا را به کارگران تحویل دهند.

نیویورک سابقه طولانی و غنی اتحادیه های کارگری دارد، بنابراین جای تعجب نیست که اکنون آماده است تا خانه اولین آمازون باشد. این شرکت به طور قابل پیش بینی پول زیادی را در مبارزه با تلاش های اتحادیه سرمایه گذاری کرده است. دیروز گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه این شرکت، یک شرکت مشاوره‌ای وابسته به حزب دموکرات، Global Strategy Group را برای متقاعد کردن کارگران به رای منفی استخدام کرده است. این نبردی است که به طور قابل درک، شبیه دیوید در برابر جالوت است، زیرا این شرکت برای کاهش تلاش های طولانی مدت مردم محلی تلاش کرده است. در مجموع، این شرکت در سال گذشته حدود 4.3 میلیون دلار برای تلاش های ضد اتحادیه هزینه کرده است.

آمازون از امروز (تا جمعه 8 آوریل) هفت روز فرصت دارد تا نتایج را به چالش بکشد.