منو سایت

کارگران آمازون پیشنهاد ایجاد یک انبار دوم در استاتن آیلند را رد کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کارگران آمازون پیشنهاد ایجاد یک انبار دوم در استاتن آیلند را رد کردند

هفته‌ها پس از پیروزی تاریخی سازمان‌دهندگان اتحادیه آمازون در استاتن آیلند، رتبه دوم در این محله برنامه‌هایی را برای پیروی از آن ناکام گذاشت. رای “نه” این بار با 618 رای در مقابل 380 یک پیروزی قاطع بود. در مجموع 998 نفر از 1633 کارگر واجد شرایط رای دادند.

تنها با دو رای ابطال شده، نتایج بسیار واضح تر از انتخابات مجدد اخیر در بسمر، آلاباما به نظر می رسد، اگرچه شورای ملی روابط کار هنوز به طور رسمی امضا نکرده است. این رای گیری هفته گذشته به مدت چهار روز با رای گیری مخفی انجام شد. تعداد نسبتاً کم آرا به این معنی بود که هیئت مدیره می توانست در عرض چند ساعت شمارش را به پایان برساند.

این خبر ضربه‌ای جدی به تلاش اتحادیه‌ها می‌زند که پس از پیروزی ماه گذشته، فروش خوبی داشتند. آخر هفته گذشته، این سایت شاهد بازدید سیاستمداران پیشرو مترقی از جمله برنی سندرز و الکساندریا اوکاسیو کورتز بود. کریستین اسمالز، کارگر اخراج شده آمازون که رهبری تلاش ها برای سازماندهی استاتن آیلند را بر عهده داشت، به شکست در توییتر اشاره کرد.

اسمالز در توییتر خود نوشت: علیرغم نتیجه امروز، من به کارگران/سازمان دهندگان LDJ5 افتخار می کنم، آنها پس از پیروزی ما در JFK8 چالش سخت تری داشتند. مشتریان ما باید بسیار مفتخر باشند که به همکاران خود حق عضویت در اتحادیه را داده اند [Amazon Labor] مانند همه شما به سازماندهی خود ادامه خواهد داد.»

آمازون که قبلاً گفته بود NLRB در رای گیری JFK8 نفوذ ناروا داشته است، از پیروزی امروز لذت برد. سخنگوی کلی نانتل به TechCrunch گفت: “خوشحالم که تیم LDJ5 ما توانست صدای آنها را بشنود.” ما مشتاقانه منتظریم که به طور مستقیم با هم کار کنیم زیرا هر روز تلاش می کنیم کارمندان خود را بهتر کنیم.”

اتحادیه کارگران آمازون به نوبه خود وعده سازماندهی بیشتر را داد و نوشت: «سازمان در این تأسیسات و فراتر از آن ادامه خواهد داد. نبرد تازه شروع شده است.”