منو سایت

کرانچ روزانه: از اوایل آوریل کاملاً راکد بود، فروش Coinbase NFT زیر 700000 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کرانچ روزانه: از اوایل آوریل کاملاً راکد بود، فروش Coinbase NFT زیر 700000 دلار

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

جمعه 6 می اینجاست. تنها نکته مهم در مورد این قسمت “جمعه” است – و ما مشتاق و کنجکاو هستیم که ببینیم این آخر هفته چه چیزی برای ما آماده کرده است، زیرا در این هفته بسیاری از همکاران ما در گزارش های خود از الفاظ ناسزا استفاده کردند، به عنوان مثال در این گزارش از ناتاشا و آماندا توصیف تمام بریدگی های فنی که در این هفته دیدیم.

در همین حال در TechCrunch Slack امروز، آمانداپس از مقداری دافعه با حداقل زمینهپرسید: “رونآیا منظور شما این است که بریتنی اسپیرز به تنهایی شغل بیشتری در آمریکا ایجاد نکرده است؟ “به زودی تحلیل های بیشتری از بازار کار ملی خواهیم داشت.” کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • Coinbase NFT چیزی شبیه به NO است: بازار Coinbase NFT در این هفته به روی عموم باز شد و برخلاف خط ورود اپل در اولین روز آیفون جدید، کاربران زیادی که ممکن است شرکت انتظار داشته باشد به این سرویس هجوم نمی آورند. شاید کمی خستگی NFT را ببینیم. شما می توانید برای خودتان قضاوت کنید ژاکلین برخی از نظرات کارشناسان را در مورد اینکه مشکل ممکن است چیست – و اینکه آیا چیزی وجود دارد که بتواند آن را حل کند، گزارش می دهد.
 • بلیت داریم که سوار شویم، اما ممکن است دوچرخه را از دست داده باشیم: به نظر می رسد پلوتن دستگیره قرمز رنگ خود را به سمت چپ می چرخاند تا شرکت را به مسیر اصلی بازگرداند. برایان گزارش ها. در گزارش جدیدی از وال استریت ژورنال، شرکت دوچرخه‌سوار خانگی که به ما کمک کرد در سال 2020 زمانی که نمی‌توانستیم به باشگاه برویم، شروع به تجربه برخی مشکلات کرده است، اما در تلاش است تا با فروش 20 درصد از سهام، نرخ ارز را تعدیل کند. .
 • بخشی از پازل گم شده است: وقتی چیزی را می خوانید که می گوید: “Simone Gierz، ملکه سابق روبات های مزخرف یوتیوب، آنقدر تاج خود را رها نکرد تا از آن بیشتر شود”، ادامه می دهید. آنچه در ادامه می‌آید، بحث لذت‌بخشی است که برایان با گیرتز در مورد چگونگی پیدایش مجموعه او از محصولات Yetch داشت (شما باید آن را بخوانید تا بفهمید چیست). عنوان نشان می دهد که یکی از این محصولات چیست.

راه اندازی و VC

در آنچه باید یکی از مقالات مورد علاقه ما در TechCrunch در خاطرات اخیر باشد، برایان می پیوندد تونی فادل – مرد پشت آی‌پاد، آیفون و ترموستات آشیانه – در گاراژ خود تا ببیند استاد قدیمی محصول چه نمونه‌های اولیه و کنجکاوی‌هایی دارد. این یک تور بسیار جذاب از محصولات است که می تواند برای همه طرفداران گجت ها خواندنی باشد.

ما هم از این قطعه خوشمان آمد کارلی در مورد اینکه آیا Roe v. Wade متعلق به گذشته است و اشاره می کند که بسیاری از توسعه دهندگان برنامه در حال حاضر جزئیات را با اشخاص ثالث به اشتراک می گذارند. او نوشت: “بعید است که داده های حساسی که با برنامه ردیابی چرخه خود به اشتراک می گذارید به دست کسانی برسد که می خواهند سقط جنین را ممنوع کنند.” “این بدان معنا نیست که این ابزارها مسائل حریم خصوصی بزرگی ندارند.”

بسیاری از جناس های ظریف موسیقی و داستان های عالی:

 • زنجیر فرار، هرگز باز نمی گردد: اکوسیستم NFT به تکامل خود ادامه می‌دهد، اما بیشتر حجم همچنان در سالن‌های متمرکز بازار NFT OpenSea در حال حرکت است و VCهای کریپتو مشتاق یافتن کانال‌های جدید هستند. Haun Ventures 50 میلیون دلار روی Zora Labs شرط بندی کرده است.
 • مکدونالد قدیمی یک مزرعه داشتو زمان آن فرا رسیده است که در این سیاره بهتر شویم: مزارع فردا یک قطار غذایی پایدار را با مواد تشکیل دهنده بار می کنند تا کمدهای اصلی و محصولات یخچالی را که اکنون می شناسیم به غذاهایی تبدیل کنند که برای ما بهتر و برای حیوانات و کره زمین بهتر است.
 • سپس من عاشق رئیس مالیات شدمMainStreet، استارت‌آپی که به دیگر استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا اعتبارات مالیاتی را که در سال گذشته 500 میلیون دلار ارزش داشت، کشف کنند، حدود 30 درصد از کارکنان خود را کاهش داده است.
 • من می خواهم تو را برای همیشه بازگردانی: غول غول پیکر فلزات و سوخت های فسیلی Glencore در حال پمپاژ 200 میلیون دلار به کارخانه بازیافت باتری Li-Cycle به عنوان بخشی از یک قرارداد تامین همزیستی بزرگتر بین دو شرکت است.
 • آن را بازگشت نگویید. از قبل سحر شده است: در عین حال، در سایت اشتراک ما TC +، الکس و آنا به این نتیجه رسیدند که تاخیر در تلاش نبود در حال آمدن است – او قبلاً اینجاست.

6 مکان که سرمایه گذاران در هنگام جمع آوری سرمایه به دنبال مشکلات می گردند

نمایی از قسمت پایینی یک باربر که خاک زیر فرش را با یک دستشویی تمیز می کند

اعتبار تصویر: آندری پوپوف (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

به گفته بیل پتی، شریک Tercera، این شش سؤالی است که سرمایه گذاران احتمالاً در حین انجام بررسی های لازم از خود می پرسند:

 1. ارائه تاریخی شما از کسب و کار چگونه است؟
 2. چگونه برای رشد فکر می کنید و برنامه ریزی می کنید؟
 3. تجزیه مالکیت چیست؟
 4. مشتریان اصلی شما چه کسانی هستند و ماهیت کاری که برای آنها انجام می دهید چیست؟
 5. چگونه یک کسب و کار را اداره می کنید؟ کاهش مصرف، میزان استفاده، نرخ صورتحساب و غیره شما چیست؟
 6. آیا خطرات برجسته ای وجود دارد؟

اگر نمی توانید به این سؤالات پاسخ دهید، احتمالاً برای جمع آوری پول آماده نیستید. سرمایه گذاران انتظارات بیشتری از دوستان و خانواده دارند که ممکن است به شما در رسیدن به اینجا کمک کرده باشند.

پتی می گوید: «تفاوت بین دعوت کردن یک دوست برای شام و آماده شدن برای یک خانه باز است.

«با یک دوست می‌توانید چند چیز را مرتب کنید و در کمد بگذارید. اگر خریدارانی دارید که به اطراف مراجعه کنند، این کمد را باز می کنند.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

6 مکان که سرمایه گذاران در هنگام جمع آوری سرمایه به دنبال مشکلات می گردند

شرکت بزرگ فناوری

از آنجایی که آخر هفته است، اجازه دهید با کمی زمان رانندگی شروع کنیم: شرکت خودروهای برقی چینی Nio وارد پارکینگی در بورس سنگاپور شد. گفته می‌شود که این شرکت به دنبال یک فهرست ثانویه از سهام کلاس A مشترک خود است تا با سهام هنگ کنگ مطابقت داشته باشد، زیرا شرکت منتظر اخبار در مورد حذف سهامش از بورس نیویورک است یا خیر. در همین حال، لوسید، سازنده سدان لوکس ایر، گفت که تقاضا به قدری خوب است که قیمت طیف خودروهایش را افزایش می دهد.

تنظیم کننده ها، نصب کنید: بریتانیا در حال مبارزه با چیزی است که آن را یک مزیت ناعادلانه برای Big Tech می داند و ناتاشا تمام اسناد طولانی در مورد برخی مقررات جدید را خوانده است، بنابراین شما مجبور نیستید این کار را انجام دهید. tl; dr – دولت قوانینی را برای شرکت‌های بزرگ فناوری وضع می‌کند که معتقد است برای افزایش رقابت لازم است و به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی و ایمن‌تر کارهایی مانند جابه‌جایی بین Android و iOS، تغییر حساب‌ها در رسانه‌های اجتماعی بدون از دست دادن داده‌ها را انجام دهند (اوه! ) و کنترل بیشتری روی اینکه چه کسی به داده های آنها دسترسی دارد داشته باشد.

در عین حال:

 • من نمی توانم متوقف شوم (قطع نمی شود) ریتم متوقف شد: Spotify Stations، برنامه شنیداری جریان سبک وزن که دسترسی آسان به لیست‌های پخش انتخابی را ارائه می‌دهد، در ۱۶ مه خاموش می‌شود.
 • ایجاد غوغا: و اگر دیروز آن را برای کمک به دفع تهدید TikTok از دست دادید، متا این هفته اعلام کرد که اکنون پاداش‌های اضافی را به سازندگان Reels که محتوای اصلی را در فیس‌بوک ارسال می‌کنند، اهدا خواهد کرد.