منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • کرانچ روزانه: متا پس از انتشار ویدیویی از «شکارچیان شکارچی» مدیر عامل شرکت را اخراج کرد

کرانچ روزانه: متا پس از انتشار ویدیویی از «شکارچیان شکارچی» مدیر عامل شرکت را اخراج کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود


برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PST به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

سلام و به Crunch روزانه برای جمعه، 18 فوریه 2022 خوش آمدید! ابتدا، توجه داشته باشید که بسیاری از TechCrunch برای تعطیلات در ایالات متحده دوشنبه تعطیل است، بنابراین برخی از موارد معمولی ممکن است یک روز دیرتر از حد معمول برسند. اما ما یک تیم جهانی هستیم، بنابراین برای شروع هفته آینده سکوت نخواهیم کرد. این یک وعده است. – الکس

TechCrunch برتر 3

 • متا مدیر توسعه دهنده جامعه را پس از یک ضربه اخراج می کند: متا، شرکت مادر فیس بوک و سایر ویژگی های اجتماعی، راه خود را از “مدیر توسعه جامعه جهانی” جدا کرده است. این شرکت سعی کرده است ما را از تاریخ منصرف کند، اما این خبر در زمینه مشکلات دیگر شرکت که در نشریه بیان می کنیم، مهم است. لازم به یادآوری است که این خبر در پس زمینه تازه سازی روابط عمومی شرکت منتشر شد.
 • سریع رشد کنید یا حتی سریعتر بمیرید: ردیابی این چرخه درآمد خاص با یک سری سرهای چرخان همراه است. شرکت‌های بزرگ و کوچک فناوری، عمدتاً به دلیل پیش‌بینی‌های رشد آهسته‌تر از حد انتظار، در مسیر اشتباه نارضایتی سرمایه‌گذاران قرار گرفته‌اند. برای استارت‌آپ‌ها، درس‌ها کاملاً واضح است: باید مثل جهنم رشد کنید یا تماشا کنید که امتیازتان از هم می‌پاشد.
 • وقتی موسس تاریخ می شود: آه، بولت. به لطف این واقعیت که مدیر عامل سابق شما همچنان صحنه فناوری بزرگتر را در رسانه های اجتماعی آزار می دهد، نمی توانیم در مورد شما صحبت نکنیم. این بار، رایان برسلو، که اکنون به سادگی مدیر اجرایی بولت است، برای کمک به کارمندان برای استفاده از پتانسیل خود، وام‌هایی را آغاز کرد. اینکه چنین اقدامی تازگی ندارد و در گذشته منجر به شکست مالی شده است جای سوال دارد.

شروع / VC

 • خانه های هوشمند عادی نیستند: آیا می خواستید وضعیت زندگی خود را طوری تغییر دهید که واکنشی تر، رنگارنگ تر و شاید حتی مبتنی بر داده باشد؟ آیا می خواهید، به عبارت دیگر، الف باهوش تر در خانه؟ خوب، شاید شما واقعا این کار را نکنید. اوون ویلیامز، ستون نویس TechCrunch در مورد سفر خود با این سوال پس از خرید خانه نوشت. نتیجه‌گیری من این است که اگر اوون در حال مبارزه باشد، من کاملاً محکوم خواهم بود که سعی کنم سازهای مختلف را به خوبی با یکدیگر بنوازم.
 • به زودی بسته شما ممکن است در یک بسته قابل استفاده مجدد عرضه شود: من هم مانند شما، چیزهای زیادی را به صورت آنلاین خریداری می کنم، به این معنی که بیش از آنچه واقعاً می خواهم اعتراف کنم، زباله و محصولات قابل بازیافت ایجاد می کنم. بازگشت شرط بندی است که یک “کیسه بسته بندی قوی تر و قابل استفاده مجدد” به بهبود وضعیت کمک می کند و صرفاً سرمایه برای تلاش های خود افزایش می دهد.
 • صندوق VC پرتغال سرمایه خود را افزایش می دهد: شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز Shilling پس از جمع آوری در سال گذشته، 23 میلیون دلار به صندوق موسسان خود اضافه کرد. این یک خبر خوب برای استارت‌آپ‌ها در کشور اروپایی است، و همچنین خبر خوبی برای ما که می‌توانیم بیش از یک شوخی در مورد یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر به نام کارهایی که برخی از اعضای کلاس دارایی دوست دارند در توییتر انجام دهند، داشته باشیم.
 • پس انداز خانگی به عنوان یک خدمت? این همان چیزی است که استارت آپ Nous مستقر در بریتانیا می خواهد بسازد. نکته اصلی این است که شرکت داده‌های مشتریان خود را جمع‌آوری می‌کند و به آنها کمک می‌کند “به تدریج مدیریت تعویض سرویس‌های اساسی و/یا مذاکره مجدد با مخاطبین را خودکار کنند.” من هرگز مذاکره نمی کنم زیرا من یک حرامزاده بزرگ هستم. اما اگر خدمات کمکی داشتم، دوست دارم پول بیشتری هم پس انداز کنم. Knows به تازگی 9 میلیون دلار جمع آوری کرده است.
 • چه اتفاقی می افتد وقتی یک برنامه عالی خیلی عالی نیست? این سوالی است که مانیش سینگ ما امروز پرسید. برنامه فوق العاده مورد نظر؟ TataNeu گروه تاتا، که مدتی است در حال آزمایش بوده است و بدیهی است که قبل از آماده شدن برای یک استقبال خوب و فوق العاده، نیاز به پرداخت بیشتری دارد.

و از تیم Equity، آیا می خواهید پرداختی را با ارز دیجیتال دریافت کنید؟?

چگونه ترافیک ارگانیک خود را با رسانه های کسب شده افزایش دهید

بخش وسیعی از یک زن در حال صحبت با یک گوه بزرگ نارنجی که از دهانش بیرون می‌آید، نماد سخنرانی است

اعتبار تصویر: یاسمن مردان (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

تعداد کمی از کارآفرینان به طور طبیعی داستان سرای متولد می شوند و ممکن است انتظار عملکرد بهتر از آنها غیرمنصفانه باشد.

بسیاری از استارت آپ ها ماهیانه 10000 دلار یا بیشتر به آژانس روابط عمومی می پردازند، اما شانس آنها برای به دست آوردن سابقه شرکتشان خیلی بهتر از چرخاندن چرخ رولت نیست.

به گفته آماندا میلیگان، رئیس بازاریابی در استاکر استودیو، استارت‌آپ‌ها می‌توانند ترافیک ارگانیک را افزایش دهند و سئو سایت را با توسعه محتوای خبری که توسط رسانه‌ها ضبط و به اشتراک گذاشته می‌شود، بهبود بخشند.

در راهنمای کلاسیک TC +، او توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان رسانه‌های کسب‌شده‌ای ایجاد کرد که به‌طور ارگانیک رتبه‌بندی کلمات کلیدی را که به دامنه‌ها، کلیک‌ها و سایر معیارهای کلیدی SEO اشاره می‌کنند، افزایش می‌دهد.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

چگونه ترافیک ارگانیک خود را با رسانه های کسب شده افزایش دهید

شرکت بزرگ فناوری

 • اف‌بی‌آی با نرم‌افزار باج‌گیری سر و کار داردظاهراً، اداره تحقیقات فدرال ایالات متحده، هک کردن داده‌های مخرب گروگان‌گیری را یک مشکل بزرگ در نظر گرفته است تا اطمینان حاصل کند که «واحد اختصاصی خود به ردیابی جنایات ارزهای دیجیتال و سود باج‌افزار» اختصاص داده شده است. خوب، اگر کمی دیر به نظر می رسد، با توجه به اینکه چنین حملاتی در سال های اخیر چقدر رایج شده است.
 • GM + Walmart = منابع خود مدیریتی بیشتر? غول خودروسازی آمریکایی جنرال موتورز و غول خرده‌فروشی والمارت تیمی در آریزونا هستند که از فناوری خودران برای کمک به تحویل کالاهای دست دوم استفاده می‌کنند. ما گزارش می دهیم که خلبان در حال گسترش است.
 • نبرد برای استعدادهای خودگردان هنوز تمام نشده است: بله، روزهایی را پشت سر گذاشتیم که مهندسان خودگردان 8 میلیارد دلار پول نقد هزینه کردند. اما این بدان معنا نیست که معاملات در فضا هنوز محقق نشده است. به نظر می رسد که شخص دیگری می تواند “در گوشه” باشد، زیرا فولکس واگن می خواهد “دستگاه رانندگی خودکار نوپای” هوآوی را خریداری کند.

کارشناسان TechCrunch

کارشناسان dc

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / Getty Images

TechCrunch برای کارشناسان TechCrunch استخدام می‌کند، پروژه‌ای در حال انجام که در آن از متخصصان برتر در مورد مشکلات و چالش‌هایی که در مراحل اولیه برای استارت‌آپ‌ها رایج است می‌پرسیم. اگر شما یا کسی که می شناسید، می توانید از اینجا به ما اطلاع دهید.