منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • کرانچ روزانه: مدیران کلیدی توییتر پس از قرارداد مالکیت ایلان ماسک ترک می کنند

کرانچ روزانه: مدیران کلیدی توییتر پس از قرارداد مالکیت ایلان ماسک ترک می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کرانچ روزانه: مدیران کلیدی توییتر پس از قرارداد مالکیت ایلان ماسک ترک می کنند

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

امروز پنجشنبه 12 اردیبهشت است، پس شب جمعه مبارک. به تیم GoogleCrunch که دیروز حدود 28 داستان را برای پوشش Google I / O نوشتند، تبریک می‌گوییم. در اینجا می توانید تمام اطلاعات گوگل را دریافت کنید. سلام در حال لذت بردن از چند تعطیلات آخر هفته است و من می ترسم که شما اکنون متوجه شوید که چه کسی سرگرم است. فردا میبینمت! – کریستین

TechCrunch برتر 3

 • ترک هنرمندان توییتر: حماسه توییتر امروز وارد فصل جدیدی شده است، هر چند با توجه به اتفاقاتی که در حال رخ دادن است، تعجب آور نیست: برخی از مدیران کلیدی آن، از جمله مدیر عامل مصرف کننده کایون بیک پور و رهبر درآمد بروس فالک، می‌گویند که پاراگ آگراوال، مدیر عامل فعلی، به خدمات آنها نیازی ندارد. ما در حال تماشای این هستیم – احتمالاً موارد بیشتری وجود خواهد داشت.
 • تاخیر سافت بانک: همانطور که دیروز با تایگر گلوبال دیدیم، همانطور که یکی از مفسران داستان گفت: “همه گیری واقعا ما را وادار می کند تا هر تصمیمی را دوباره ارزیابی کنیم.” به عنوان مثال، سافت بانک گفت که می تواند سرمایه گذاری در استارت آپ ها را در سال مالی آینده به بیش از نصف کاهش دهد.
 • ترا به جاده برگشته بود: ژاکلین همچنان به دنبال آخرین اخبار TerraUSD است و اعلام می کند که Terraform Labs تولید بلاک چین را پس از یک توقف کوتاه از سر گرفته است. این به دنبال “فروپاشی اکوسیستم Terra در این هفته” است، که سکه پایدار آن، UST و بقیه بازار ارزهای دیجیتال را سرنگون کرد. در عین حال، الکس به بررسی تعداد سرمایه‌گذاری‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز استارت‌آپ‌های رمزنگاری‌شده بزرگ در سه ماهه اول، قبل از اینکه «همه چیز به جهنم برود»، به قول او بررسی شد. در واقع، “زمستان ارز دیجیتال در راه است” و اگر می خواهید بیشتر بدانید، پادکست واکنش زنجیره ای امروز را بررسی کنید.

راه اندازی و VC

 • بیایید با برخی اخبار در مورد ادغام و ادغام شروع کنیم، درست است؟ پس از برون سپاری تأیید هویت دیجیتال خود، Checkout.com تصمیم گرفت این ویژگی را با خرید Ubble وارد خانه کند. اگرچه شرایط معامله فاش نشد، اما Checkout.com مطمئناً پس از گرفتن 1 میلیارد دلار بودجه در ژانویه می تواند آن را بپردازد. در همین حال، شرکت‌های چاپ رومیزی MakerBot و Ultimaker تصمیم گرفته‌اند تا با ادغام آن را رسمی کنند و MakerBot را از شرکت مادر Stratasys جدا کنند. در آن سوی دریاچه، Nexi به Orderbird، استارت‌آپی که خدمات در محل را برای رستوران‌ها و دیگر شرکت‌های هتل‌داری ارائه می‌کند – بازار بزرگی در حال حاضر، گرفت.
 • پول را به من نشان بده: اگرچه ارائه خدمات مالی در آمریکای لاتین داغ است، اما پرداخت ها در آفریقا به پایان می رسد. Interswitch امروز دایره بزرگی را در پیش گرفته است زیرا به نظر می رسد در حال گسترش در سراسر قاره است.
 • با همه مشتریان تماس بگیرید: درخواست های خدمات مشتری به سرعت و خشمگین شده است، زیرا در دو سال گذشته بیشتر خریدها به صورت آنلاین انجام شده است. به دلیل پیچیدگی افزودن یک لایه فناوری، معرفی ابزارهای کمکی کاری نبود که کسب و کارهای کوچک بتوانند انجام دهند. اینجا Tidio می آید. خدمات مشتری خودکار آن می‌تواند باعث شود شرکت‌ها سریع کار کنند، وظایف تکراری را بر عهده بگیرند و با مشتریانی که زیاد تماس می‌گیرند همگام باشند.
 • فین‌تک برزیل اکنون ۱.۵ میلیارد دلار ارزش دارد: کمک به شرکت ها در ارائه خدمات مالی خود همچنان در آمریکای لاتین داغ، داغ و داغ است. Dock جدیدترین شرکتی است که ثمره زحمات خود را دیده است و 110 میلیون دلار جمع آوری کرده است. او اکنون بیش از 65 میلیون حساب فعال را مدیریت می کند.

چه زمانی و چگونه اولین معامله گر رشد را در استارتاپ خود استخدام کنید

یک موشک نارنجی رنگ که از بالا بین بالون های هوای داغ بالا می رود. (رندر سه بعدی)

اعتبار تصویر: ایونرن (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

احساسات و شهود اغلب منجر به استخدام زیاد در استارت آپ ها در مراحل اولیه می شود، اما زمانی که یک شرکت به بازار محصول می رسد و مخاطبان مورد نظر خود را پیدا می کند، “این نشان می دهد که استخدام یک معامله گر در حال رشد باعث می شود تلاش های شما بسیار سریعتر گسترش یابد. جاناتان مارتینز، که به شرکت‌هایی مانند Chime، Uber و Postmates کمک کرده است، گفت: «نه بدون آن».

در پستی در TC +، مارتینز توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان نوع رشد استخدامی مناسب را شناسایی کرد، به دنبال چه ویژگی‌هایی بود، و چگونه انتظارات و نقاط عطف واضح را پس از ورود به کشتی تعیین کرد.

“اولویت ها باید ایجاد مجموعه ای از فناوری های رشد، ایجاد نقشه راه برای آزمایش برای یافتن موثرترین اهرم ها برای رشد و آزمایش پایدار خلاقیت و کپی برداری در 90 روز اول باشد.

(TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت کنند. می‌توانید در اینجا ثبت‌نام کنید.)

چه زمانی و چگونه اولین معامله گر رشد را در استارتاپ خود استخدام کنید

شرکت بزرگ فناوری

 • یکی که در آن الکسا در آمازون برخی از ویژگی های جدید را منتشر کرده است: الکسای آمازون یک قدم به دوست خرید شما نزدیکتر شده است. مشتریان اکنون می توانند رسید خرید خود را برای دریافت جوایز بازپرداخت اسکن کنند. و برای کسانی از شما که از سرویس مراقبت اشتراک الکسا توگتر استفاده می کنید، ویژگی های جدید زیادی برای کمک به مراقبین وجود دارد و اکنون می توانید حداکثر 10 مراقب را به اشتراک خود اضافه کنید.
 • چیزی که مارک زاکربرگ یک محصول تار را به ما نشان می دهد: زوک هدفون متا (؟) VR مورد انتظار متا را به نمایش گذاشت که به صورت زنده از صفحه شخصی فیس بوک او منتشر شد. در همین حال، فیس بوک پی به زودی متا پرداخت خواهد شد.