منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • کرانچ روزانه: 2 دور اعلام نشده سلامت کلیپ بورد را به 1.3 میلیارد دلار افزایش می دهد

کرانچ روزانه: 2 دور اعلام نشده سلامت کلیپ بورد را به 1.3 میلیارد دلار افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کرانچ روزانه: 2 دور اعلام نشده سلامت کلیپ بورد را به 1.3 میلیارد دلار افزایش می دهد

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز ساعت 15:00 PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

به Daily Crunch برای دوشنبه، 18 آوریل 2022 خوش آمدید. چند روز گذشته محتوای بسیار سرگرم کننده و – به جرات می گوییم – شگفت انگیز در TechCrunch بوده است. ما از خواندن نقد دوین درباره Playdate، عجیب‌ترین کنسول بازی دستی کوچک که تا به حال روشن شده است، هیجان‌زده شدیم. ما همچنین از بحث در مورد قرص‌های سمی و نحوه عملکرد آنها در پادکست Equity امروز لذت بردیم، پس حتماً به آن گوش دهید.

هفته خوبی داشته باشید همگی – کریستین و سلام

TechCrunch برتر 3

 • ارائه مراقبت های بهداشتی برای تقویت: بیمارستان ها و سایر مراکز مراقبت های بهداشتی با فرسودگی کارکنان و مجموعه کوچکتری از استعدادها برای کناره گیری حتی قبل از همه گیری مواجه شده اند. Clipboard Health، یک بازار آنلاین که پرستاران موجود و سایر متخصصان سلامت را با امکاناتی که به آنها نیاز دارند مقایسه می‌کند، اکنون بسیاری از سرمایه‌ای را که از طریق دو معامله جداگانه در دو سال گذشته برای گسترش در شهرهای بیشتر صرف کرده است، اعلام می‌کند. ما این را ضربه‌ای بسیار ضروری برای صنعت سلامت می‌دانیم تا استعدادهای خوب را حفظ کند و در عین حال انعطاف‌پذیری کاری را که بخش‌های دیگر اکنون می‌پذیرند، تضمین می‌کند.
 • هدف Union54 ایجاد یک جایگزین خانگی برای Visa، Mastercard است: یکی از داستان هایی که امروز توجه بسیاری را به خود جلب کرد این بود روزهاپوشش اتحادیه fintech54 برای صدور کارت در زامبیا، جمع آوری 12 میلیون دلار در حلقه ای به رهبری ببر جهانی. اگر شاخص های رشد اولیه آن نشانه باشد، ما معتقدیم که استارتاپ در مسیر رسیدن به هدف خود قرار دارد. از زمان شرکت در دسته تابستانی Y Combinator 2021 و راه اندازی رسمی آن در اکتبر، Union54 بیش از نیم میلیون کارت نقدی مجازی را برای مشتریان صادر کرده است و ادعا می کند که حجم پردازش شده ای دارد که اکنون به میلیون ها عدد رسیده است.
 • روز خبری برق بود: نه تنها می‌توانیم راهنمای شما برای تمام تحقیقات EV SPAC باشیم، بلکه نگاهی به خودروهای الکتریکی و هیبریدی که در نمایشگاه خودروی نیویورک برجسته بودند نیز داریم. سپس تسلا تصمیم گرفت به ساخت استاندارد کانکتور موبایل Gen 2 این برند برای خودروهای جدید ادامه ندهد. در عوض، باید یک کیت شارژ با قیمت کاهش یافته 200 دلار اضافه کنید. در نهایت بررسی کنید کرستنآخرین خبرنامه (اشتراک در ایستگاه اینجا)، پر از خوبی Jeep EV و دیگر اخبار تحرک.

راه اندازی و VC

در TC + Alex اشاره می کند که رتبه بندی در دنیای استارت آپ ها 20٪ کاهش یافته است و ناتاشا خاطرنشان می کند که به طور کلی ما هنوز در بازار مطلوبی برای بنیانگذاران هستیم. هر دو مقاله باعث می شود خواندن واقعاً جذاب باشد.

الیس با نام شگفت آور 5.6 میلیون دلار جمع آوری کرد تا به دانشجویان بین المللی کمک کند تا در ایالات متحده حمایت کنند و با تدارکات گیج کننده اقامت در ایالات متحده مقابله کنند. من واقعاً آرزو می کنم زمانی که برای اولین بار در این سواحل فرود آمدم، همین اطراف بود. چه فکر خوبی.

به عبارت دیگر:

 • om nom: امروزه به آجیل های گیاهی خود مشغول است و ۷ میلیون دلار برای گسترش حضور خود در بازار جمع آوری کرده است.
 • مانند درختان، فقط بیشتر: وقتی صحبت از جذب کربن به میان می‌آید، درختان رزومه‌ای عالی دارند، اما Living Carbon می‌خواهد در حین کار به درختان آموزش دهد تا حتی در آن بهتر شوند.
 • باله های کوسه بیشتر: ما عاشق خبرنامه فناوری مالی Mary Ann هستیم که به طور رسمی در اول ماه مه راه اندازی می شود. انتخاب خود را در فهرست جمع‌بندی فین‌تک قرار دهید یا آخرین شماره را به‌عنوان یک مزه‌کننده سریع بخوانید، جایی که توضیح می‌دهد چگونه Brex، Emburse و Zact برای نبرد در دنیای مدیریت هزینه‌ها خراب می‌شوند.
 • چیزی پوسیده در ایالت هند: سرمایه سکویا در هند به طور علنی اعلام کرده است که اقداماتی را انجام خواهد داد زیرا چندین شرکت نوپا به اتهام کلاهبرداری هدف قرار گرفته اند.

Cram downs یک آزمون شخصیت برای VC و بنیانگذاران است

استیو بلنک در TechCrunch + می نویسد، سرمایه گذاران بعدی که از پنجره بسته شدن IPO برای تحمیل شرایط نامطلوب بر بنیانگذاران استفاده می کنند، “پایین ترین نگهبانان تجارت سرمایه گذاری خطرپذیر هستند.”

بلنک، دانشیار دانشگاه استنفورد و دانشیار ارشد نوآوری در دانشگاه استنفورد، می‌گوید: با بسته شدن پنجره عرضه اولیه سهام، کارآفرینانی که سال‌ها از عمر خود را در یک استارت‌آپ سرمایه‌گذاری کرده‌اند، شرایط را بپذیرند یا آن را ترک کنند، معمول است. دانشگاه کلمبیا.

در نهایت، زمانی که بنیانگذاران مذاکره را متوقف کنند، VC ها این بازی را متوقف خواهند کرد.

Cram downs یک آزمون شخصیت برای VC و بنیانگذاران است

TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

 • مهندسان معکوس شواهدی برای دکمه ویرایش توییتر در دست توسعه پیدا می کنند: درست زمانی که با دکمه ویرایش در توییتر شروع به فراموش کردن همه چیز کردید، ما اینجا هستیم تا هر … کوچک … پیشرفت را به شما یادآوری کنیم. امروز با چند مهندس معکوس مواجه شدیم که توییت کردند که دکمه Edit چگونه کار می کند و چگونه می توان آن را اعمال کرد. بخش اجرا همان قسمتی است که به شدت مورد بحث قرار می گیرد، با یک استدلال این که می توان از آن “به شدت برای گمراه کردن مردم در مورد آنچه در ابتدا گفته شد سوء استفاده کرد”.
 • بچه گربه ها در سراسر نتفلیکس منفجر می شوند: اگر بچه‌هایی دارید که عاشق انفجار بچه‌گربه‌ها هستند، به لطف نتفلیکس و برنامه‌هایش برای ساختن نه تنها یک بازی موبایل، بلکه یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن جدید، آماده شکست خوردن شوید. توجه داشته باشید که نتفلیکس در حال آزمایش بازار است تا ببیند آیا این نوع حرکت بازیکنان جدیدی را به بازی جذب می کند یا خیر.