منو سایت

 • خانه
 • اخبار استارتاپ
 • کرانچ روزانه: 7 ماه پس از جمع آوری 1 میلیارد دلار، تحویل غذای گوریل ها چهار ایالت را ترک می کند و 300 را آزاد می کند.

کرانچ روزانه: 7 ماه پس از جمع آوری 1 میلیارد دلار، تحویل غذای گوریل ها چهار ایالت را ترک می کند و 300 را آزاد می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کرانچ روزانه: 7 ماه پس از جمع آوری 1 میلیارد دلار، تحویل غذای گوریل ها چهار ایالت را ترک می کند و 300 را آزاد می کند.

برای دریافت نمای کلی از بزرگترین و مهم ترین داستان های TechCrunch که هر روز در ساعت 15:00 PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در اینجا مشترک شوید.

این 24 مه 2022 و امروز است آماندا او با «به جهنم خوش آمدید، ما همه تسلاس می‌رانیم»، زیرنویس داستان او برای هر چیزی که می‌خواستید درباره ایلان ماسک و توییتر بدانید (اما نمی‌خواستید بپرسید) به او خندید. استادانه. – سلام و کریستین

TechCrunch برتر 3

 • داستان دیگری در مورد اخراج: ما در چند هفته گذشته در مورد اخراج‌ها صحبت کرده‌ایم، که بسیاری از آن‌ها از سوی شرکت‌های برتر فن‌آوری می‌آیند – ما برخی از گروه‌های اخیر PayPal را داریم – و همچنین در حال حرکت به سمت فضای تحویل غذا هستیم که بدون آن نبوده است. مجموعه ای از چالش های خود را به عنوان شرکت ها به سرعت در طول همه گیری رشد کردند. گوریل ها که یکی از بزرگترین بازیکنان اینجاست، یکی از آخرین قربانیان است. این سازمان می‌گوید که 300 کارگر را اخراج می‌کند، زیرا منابع مالی خشک شده و بدهی‌ها انباشته شده است، تنها برخی از مشکلاتی که می‌توانیم شاهد آن باشیم از چنین شرکت‌هایی ناشی می‌شود. اینگرید گزارش ها.
 • اسب البته اسب است مگر اینکه اسب شاخدار باشد: شرکت مانیتورینگ داده مونت کارلو امروز پس از اعلام بودجه 153 میلیون دلاری سری D، شاخ طلایی درخشان دریافت کرد. الکس به اشتراک می گذارد که چرا این شرکت موفق به کسب چنین موفقیتی در این محیط سرمایه گذاری نه چندان درخشان شده است.
 • اوه، هی، ببین کی برگشته: یکی از افرادی که برای مدتی انتظار نداشتیم دوباره از او بشنویم، آدام “وورک” نویمان بود، اما به نظر می رسد اشتباه می کنیم. او استارت‌آپی راه‌اندازی کرده است که اعتبارات کربن را در بلاک چین می‌فروشد. این شرکت ادعا می کند که 70 میلیون دلار سرمایه از جمله از a16z و فروش نمادها جمع آوری کرده است. آنیتا گزارش ها.

راه اندازی و VC

پوشش دهی مداوم 150 میلیون دلار دور و بر داستان های اخراج امروز کمی پوچ است، اما این زندگی استارت آپ ها است. Fireworks به تازگی یک دور 150 میلیون دلاری از Softbank and co جمع آوری کرده است. تبدیل تجربیات جریان به فرصت های تجارت الکترونیک، کریستین گزارش ها.

در دیگر اخبار آب و هوا، تیم گزارش می دهد که Singularity Energy یک دور 4.5 میلیون دلاری برای پلت فرم SaaS جمع آوری کرده است که انتشار کربن را اندازه گیری می کند.

بیا، بیشتر بگیر:

 • SpecEd وارد فضای مجازی می شود: ارزیابی و ارائه آموزش های ویژه در طول همه گیری در عمل بسیار دشوار بوده است، اما آموزش موازی معتقد است راه حلی وجود دارد. همچنین 20 میلیون دلار پول نقد برای پیاده سازی دارد که توسط Tiger Global و گروهی از دیگر شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر انجام می شود.
 • ربات بد، بدون دوناتظاهراً اپراتورهای انبار نمی‌توانند منتظر باشند تا افراد کمتری را ببینند که در خطوط تولید به هم می‌ریزند، و Nomagic یک کیسه 22 میلیون دلاری پول سخت از خط تولید VC می‌گیرد تا مطمئن شود روبات‌ها می‌توانند کارهای خود را در انبارهای بیشتری انجام دهند. اینگرید گزارش ها.
 • خرید می کند 海外من در حال فروش aquí هستم: دسترسی به زنجیره های تامین جهانی ممکن است برای مشاغل کوچک در آمریکای لاتین دشوار باشد، اما پانداها از ارتباطات و فناوری خارج از کشور برای تسهیل واردات کالا از آسیا استفاده می کنند. کریستین گفت که این شرکت 6.3 میلیون دلار جمع آوری کرده است.
 • و نفس بکش…: استارت آپ فرانسوی moka.care دور جدید سرمایه 16 میلیون دلاری سری A را جمع آوری کرده است. این شرکت بر رفاه روانی در محل کار متمرکز است و خدمات کاملی را ارائه می دهد که بین کارکنان و بخش های منابع انسانی قرار دارد. رومن گزارش ها.
 • اکسل خاموش است. به جز، بلکه شامل. این یک استعاره گیج کننده است: پس از سال‌ها، صفحه‌گسترده متوسط ​​کار خود را انجام می‌دهد، شاهد نوآوری‌های زیادی در این فضا هستیم. امروز Actiondesk گرفتار شد رومن‘s eye، با راه حلی که صفحات گسترده را با عصر SaaS سازگارتر می کند.

نوین چاد از میفیلد: حالا به ابرهای دو طرف نگاه کردم

قورباغه سبز کوچکی که روی برگ نشسته از باران در امان است

اعتبار تصویر: محمد رضا / 500 پیکسل (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

نوین چادا به‌عنوان شریک مدیریتی در می‌فیلد و سه بار بنیان‌گذار، دو شکست را تجربه کرد.

او در پست مهمان TC + نوشت: “من در بیش از 60 شرکت سرمایه گذاری کرده ام و در حالی که بسیاری از آنها به صورت عمومی یا خریداری شده اند، این سفر شامل چرخش، تجربیات نزدیک به مرگ و ناوبری در رکود 2008/2009 بود.”

“هر دوره ای متفاوت است، اما در اینجا چند نکته برای وضعیت عادی جدید ما وجود دارد.”

نوین چاد از میفیلد: حالا به ابرهای دو طرف نگاه کردم

TechCrunch + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

اگر در ایالت های خاصی زندگی می کنید، تحویل شما از Walmart ممکن است به زودی از بهشت ​​انجام شود. این غول خرده‌فروشی پس از گسترش همکاری خود با DroneUp، در حال گسترش پوشش پهپاد خود به شش ایالت در سال جاری است. جالب اینجاست که هزینه ارسال 4 دلاری افراد را از انتخاب این روش ارسال باز نمی دارد، حتی اگر فقط یک همبرگر کمک کننده سفارش دهند.

در میان داستان‌های بی‌شماری مایکروسافت امروز، ما می‌خواستیم این عنصر را برای یکی از Power Page‌های اخیراً به‌روزرسانی‌شده این شرکت که قبلاً در Power Apps به عنوان مؤلفه‌ای به نام پورتال‌های Power Apps زندگی می‌کرد، بیاوریم. ما می دانیم که ابزارهای طراحی وب ده ها سنت هستند، اما چیزی که مایکروسافت روی آن شرط بندی کرده است، یکپارچه سازی محصول با سایر خدمات موجود مانند Visual Studio Code و GitHub است.

در همین حال…

 • یک عکس حیوان ارزش هزار کلمه را دارد: اگر برای سه شنبه خود به کمی تشویق نیاز دارید، به داستان OpenAi دوین بپردازید، که ما را به لبخند واداشت.
 • بدون کاتیون Bae برای چین: Airbnb گفته است که تجارت داخلی خود را در چین تعطیل خواهد کرد، مکانی که از سال 2016 در آن بوده است، اما افسوس که تنها 1٪ از کل تجارت شرکت را تشکیل می دهد.
 • وقتی باران می بارد، در Aaaafrikaaa: اوبر پس از رسیدن به یک میلیارد سفر به آفریقا، مقداری شامپاین راه اندازی کرد.
 • متاسفم، ایلان: یک قاضی کالیفرنیا حکم داد که پرونده آزار جنسی علیه تسلا در دادگاه ادامه خواهد یافت، نه از طریق داوری که این شرکت درخواست کرده است.