کروز در حال گسترش پروژه آزمایشی Walmart در آریزونا است

کروز در حال گسترش پروژه آزمایشی Walmart در آریزونا است

کروز، واحد خودران جنرال موتورز، پروژه آزمایشی خود را برای تحویل مستقل با Walmart در آریزونا گسترش داده است. این شرکت اکنون علاوه بر اسکاتسدیل، به مشتریان در چندلر نیز تحویل محدود خواهد کرد.

این خبر ماه ها پس از آن منتشر می شود که کروز از گسترش یک جلسه عمومی با قانونگذاران آریزونا که در آن کارتر استرن، مدیر ارشد دولتی کروز، گفت که شرکت تا پایان سال به هشت والمارت در فینیکس و اسکاتسدیل تا پایان سال گسترش خواهد یافت، آزرده شد. صادرات تحویل خودران به سایر نقاط کشور.

خلبان اصلی Walmart Cruise، مستقر در جامعه هندی Salt River Pima-Maricopa در نزدیکی Scottsdale، در نوامبر 2020 آغاز شد. در آوریل 2021، Walmart سرمایه گذار در Cruise شد تا به توسعه اکوسیستم تحویل مستقل خود کمک کند.

آزمایشی توسعه یافته، که اکنون شامل Walmart در شمال چندلر در جاده وارنر است، همچنان بین دو فروشگاه در دسترس خواهد بود. کروز تحویل را از دوشنبه تا جمعه، از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر، در منطقه خدماتی ارائه می‌کند که کروز می‌گوید بر اساس تقاضای مشتری تنظیم می‌شود و براساس مکان متفاوت است. این شرکت حوزه های طراحی عملیاتی خود را در هر شهری که معتقد است دائماً در حال تغییر است، به اشتراک نمی گذارد.

کروز به سؤالات مربوط به تعداد خودروهای موجود در خلبان پاسخ نداد، اما این شرکت تأیید کرد که به استفاده از Chevy Bolt EV خود ادامه خواهد داد، که برای ایمنی با یک راننده همراه خواهد بود.

اضافه شدن چندلر، بازار بالقوه آدرس پذیر کروز در آریزونا را به تعداد قابل توجهی می رساند. جمعیت چندلر تا سال 2019 حدود 253000 نفر است، در حالی که خلبان اصلی کروز در یک منطقه کمتر پرجمعیت نگهداری می شود.

به مشتریان والمارت گفته می شود که با انتخاب تحویل سفارشات توسط کروز، در هزینه خود صرفه جویی خواهند کرد. برای عضویت، آنها باید سفارش خود را به صورت آنلاین در والمارت ثبت کنند و با دریافت پیامک موافقت کنند. اگر سفارش آنها مطابق با شرایط باشد، پیامی از کروز دریافت می کنند که از آنها می پرسد آیا می خواهند محموله خود را از هر یک از وسایل نقلیه کروز دریافت کنند.

اگر آنها پاسخ مثبت دهند، می توانند سفارش خود را پیگیری کنند و زمانی که وسیله نقلیه دو دقیقه فاصله دارد و زمانی که وارد شده است، اعلان دریافت کنند. مشتریان پس از آن با ماشین روی حاشیه روبرو می‌شوند و با استفاده از تلفن خود قفل درب سرنشین عقب را باز می‌کنند، سفارش را می‌گیرند و سپس، اگر مودبانه هستند، در را می‌بندند.

گسترش خلبان خود مدیریت آریزونا باید مقداری درآمد بسیار مورد نیاز را برای کروز به همراه داشته باشد، زیرا هدف آن افزایش عملیات تحویل و رباتیک است.

بیشتر فعالیت های کروز در سانفرانسیسکو متمرکز شده است، جایی که این شرکت خدمات رباتیک رایگان را بدون راننده ارائه می دهد. در حال حاضر، کروز تا زمانی که از کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا تأیید نکند، نمی تواند هزینه ای برای خدمات حمل و نقل خود دریافت کند.

سرویس سن کروز از ساعت 10 شب تا 6 صبح در دسترس است

آریزونا همچنین جایی است که Waymo، رقیب اصلی کروز، یک سرویس روباتیک را در فینیکس اجرا می کند.

این مقاله به‌روزرسانی شده است تا جمعیت شهرهایی را که کروز به والمارت ارسال می‌کند، و همچنین اطلاعات محدودی از کروز را شامل شود. قبلاً در مقاله گفته شد که کروز در فاصله یک مایلی فروشگاه‌های Walmart فعالیت می‌کند.

نشست کشتی کروز مستقل با پلیس مسائل سیاسی را مطرح می کند