منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • کشف کنید که چگونه Samsung NEXT و Microsoft برای استارت‌آپ‌ها می‌توانند به کسب و کار شما در مرحله اولیه TC کمک کنند

کشف کنید که چگونه Samsung NEXT و Microsoft برای استارت‌آپ‌ها می‌توانند به کسب و کار شما در مرحله اولیه TC کمک کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کشف کنید که چگونه Samsung NEXT و Microsoft برای استارت‌آپ‌ها می‌توانند به کسب و کار شما در مرحله اولیه TC کمک کنند

سخنران اولیه

اعتبار تصویر: TechCrunch

فقط یک هفته از شروع کار فرصت داریم TechCrunch مرحله اولیه در سانفرانسیسکو در 14 آوریل. این اجلاس تمام روز نه تنها بهترین منبع آموزشی برای بنیانگذاران جدید یا جاه طلب است، بلکه اولین رویداد زنده ما از چند روز پیش است. ما مشتاق دیدار شما هستیم و دسترسی به کارشناسان صنعت، اطلاعات حیاتی و فرصت‌هایی برای موفقیت در راه‌اندازی فراهم می‌کنیم.

رقص آخرین فرصت: فقط چند پاس داریم و این رویداد به فروش می رسد. از مورد پشیمان کننده FOMO و همین حالا پاس خود را بخرید – در حالی که هنوز می توانید.

هفته گذشته درباره جلسات شرکای خود به شما گفتیم – AWS، Brex، Mayfield و Dell – این می تواند به شما کمک کند شرکت خود را افزایش دهید. جلسات مشارکت به رهبری متخصص، نگاهی عمیق به موضوعات و فناوری های خاص ارائه می دهد. آنها ارائه های کوچکتر و متمرکزتری هستند، بنابراین شما زمان دارید تا سؤال بپرسید، پاسخ بگیرید و راه حل ها یا فرصت های بالقوه برای همکاری را کشف کنید.

برای دریافت دانش دیگری از این جلسات شریک جدید آماده شوید:

چگونه یک بازیکن باشیم – یک میز گرد برنده برای MVP بسازید

توسط شما آورده شده است مرکز موسسان مایکروسافت برای استارتاپ ها

هدف از این میزگرد بحث و یادگیری نحوه استفاده از روش تفکر طراحی برای ایجاد تجربه ای است که محتوا، خلاقیت و همکاری را در ساخت اولین تکرار محصول شما ترکیب می کند. در نهایت، بنیانگذاران قادر خواهند بود از طریق موانع مشترکی که در حرکت از مرحله ایده به مرحله محصول با آن مواجه هستند، کار کنند.

فراتر از دایره: از روابط سرمایه گذار خود نهایت استفاده را ببرید

حمایت شده توسط Samsung Next

امروزه، بسیاری از سرمایه گذاران خطرپذیر به بنیانگذاران چیزی بیش از سرمایه پیشنهاد می دهند: آنها می توانند توصیه های مفیدی ارائه دهند، درها را به روی شرکای مناسب باز کنند و به ارائه خدمات عملیاتی کمک کنند که شرکت شما را از سطح زمین و مقیاس بالا ببرد. از Samsung Next، همراه با فارغ التحصیل YC Kraftful و بازار پیشرو NFT SuperRare بشنوید، زیرا آنها به اشتراک می گذارند که چگونه سرمایه گذاران مناسب در جدول محدودیت هایشان به آنها کمک کرده است تا تلاش های راه اندازی و رشد خود را افزایش دهند.

TechCrunch مرحله اولیه در تاریخ 14 آوریل به صورت حضوری برگزار می شود، اما فقط چند بلیط تا پایان فروش باقی مانده است! دقایق بیشتری را هدر ندهید – همین حالا پاس خود را بخرید و از مسدود شدن در مراحل اولیه خودداری کنید. ما می خواهیم شما را در سانفرانسیسکو ببینیم!

 

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.frame.post ‘: ‘wpcom-iframe-b6f445c529505450998e267e5bda5397’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // // اندازه خودکار تابع iframe var (تابع اندازه خودکار iframe var) createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) برگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();