منو سایت

کمتر از 7 روز تا جلسات TC: تحرک

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کمتر از 7 روز تا جلسات TC: تحرک

کمتر از هفت روز فرصت داریم جلسات TC: Mobility 2022اولین رویداد تحرک شخصی ما از سال 2019. این رویداد در حال برگزاری است در 18-19 می در سن متئو، کالیفرنیا با نظر یک تحلیلگر آنلاین در 20 می. این رویداد تحرکی است که امسال برگزار می شود، و شما تا دوشنبه، 15 می فرصت دارید تا 200 دلار از کارت پذیرش عمومی پس انداز کنید.

در اینجا یادآوری مختصری از آنچه در حال وقوع است و چرا نمی خواهید آن را از دست بدهید، آورده شده است. FOMO واقعی است. هنگامی که ویراستاران TechCrunch در خلال مصاحبه‌های انفرادی، بحث‌های میزگرد و گپ‌های کانونی، نویز را برای پرسیدن سؤالات دشوار و تأمل برانگیز از بین می‌برند و از بنیان‌گذاران، مدیران عامل، سرمایه‌گذاران خطرپذیر و سیاستمداران پیشرو می‌شنوید و یاد می‌گیرید.

شما با درک عمیق تر از روندها و تأثیرات بازار که می تواند به شما در موقعیت کسب و کارتان برای موفقیت کمک کند، آنجا را ترک خواهید کرد. در اینجا چیزی است که پاروگ دمیرچی اوغلو، کارآفرین سریالی، مدیر عامل Invemo و شریک Nito Bikes، در مورد تجربه خود به ما گفت.

“ما قصد داشتیم Nito Bikes را در ایالات متحده راه اندازی کنیم و کنفرانس یک فرصت عالی برای به دست آوردن تصویری محکم از فضای میکرو تحرک بود. ما از کارشناسان صنعت شنیدیم، در مورد روندهای فعلی و آینده مطلع شدیم و رقابت را بررسی کردیم. من واقعا از این تجربه لذت بردم.”

بحث های میزگرد کوچکتر متمرکز بر موضوع را از دست ندهید. آنها به شما این امکان را می دهند که واقعاً در موضوع تحقیق کنید، با سایر بنیانگذاران ارتباط برقرار کنید و شبکه خود را گسترش دهید. می توانید دستور کار کامل را اینجا بیابید.

چه چیزی بهتر از تماشای سخنرانان شگفت انگیز روی صحنه؟ چگونه در مورد بررسی جدیدترین و بهترین ها هنگام شروع تحرک در مراحل اولیه. ما انتظار داریم بیش از 50 شرکت نوپا در سالن نمایشگاه ما حضور داشته باشند، که به معنای فرصت های زیادی برای دستیابی به آخرین فناوری حمل و نقل است. همه چیز کار می کند و هیچ بازی؟ شانسی وجود ندارد.

بنابراین شما از آنچه روی صحنه و در نمایشگاه ما می بینید الهام می گیرید و می خواهید گام بعدی را برای یافتن سرمایه گذار یا هم بنیانگذار بعدی خود بردارید، اما مطمئن نیستید که در مرحله بعد چه کاری انجام دهید. ما آن را پوشش دادیم. آن را از TC Sessions برای سال 2019 دریافت کنید: شرکت کننده Mobility Karin Maake، مدیر ارشد ارتباطات در FlashParking:

«تحرک TC Sessions چندین مزیت عمده دارد. اول، فرصت های شبکه ای که منجر به مشارکت های ملموس می شود. دوم، فرصتی برای یادگیری آخرین روندها و چگونگی توسعه تحرک. سوم، فرصتی برای استارت آپ های ناشناخته برای ارتباط با سایر شرکت های حمل و نقل و ایجاد آگاهی از برند.

ما فرصت‌های شبکه‌ای زیادی داریم، چه در نمایشگاه، چه در یکی از میزگردهای صمیمی و مضمون با رهبران صنعت، یا در نمایشگاه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی. CrunchMatch سکو. این یک روش هوشمندانه، متمرکز و مؤثر برای ملاقات با افراد مناسب – حضوری و / یا آنلاین – و به حداکثر رساندن زمان است.

شما نمی توانید شخصاً این کار را انجام دهید، اما می خواهید تمام محتوای عالی را جذب کنید و آنلاین کار کنید؟ ما این را فقط با پیشنهاد بلیط آنلاین خود پوشش دادیم. از محتوای ضبط شده در 20 می لذت ببرید و با سایر شرکت کنندگان در CrunchMatch ملاقات کنید.

TC Sessions: Mobility 2022 شخصاً در تاریخ 18-19 می در سن متئو، کالیفرنیا برگزار می‌شود و پس از آن یک رویداد آنلاین در 20 می برگزار می‌شود. کارت خود را قبل از 15 می خریداری کنید و 200 دلار پس انداز کنید. اکنون برای برقراری ارتباط با افراد با نفوذی که می توانند به شما در پیشبرد کسب و کارتان کمک کنند، آماده شوید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions: Mobility 2022 است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content:’inframe. ‘ wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // تغییر اندازه خودکار iframe var pon funcSize {vard funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که ما انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();