منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • کوین اولری از Shark Tank در مورد ارزهای دیجیتال و اینکه چرا او یک حرفه ای برای سکه های پایدار است صحبت می کند.

کوین اولری از Shark Tank در مورد ارزهای دیجیتال و اینکه چرا او یک حرفه ای برای سکه های پایدار است صحبت می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کوین اولری از Shark Tank در مورد ارزهای دیجیتال و اینکه چرا او یک حرفه ای برای سکه های پایدار است صحبت می کند.

کمی کمتر از دو هفته از شروع کریپتو باهاما می گذرد، اما ما همچنان در حال صادرات محتوا از کنفرانس هستیم، زیرا به طور جدی، آلفای بسیار خوبی وجود داشت که نتوانستیم آن را انجام دهیم. نه آن را به اشتراک بگذارید

در طول کنفرانس، من با کوین اولری از Shark Tank که لباس پوشیده بود، نشستم کت و شلوار صورتی و دمپاییبرای بحث در مورد وضعیت نظارتی فعلی پیرامون اکوسیستم رمزنگاری، شرکت‌های نهادی که وارد این فضا می‌شوند، و نوع شرکتی که در صورت تصمیم به انجام این کار ایجاد می‌کند، از جمله موارد دیگر.

کل مصاحبه را بخوانید.

یادداشت سردبیر: این مصاحبه برای طولانی بودن و وضوح ویرایش شده است.

TechCrunch: نظر شما در مورد سیاست ارزهای دیجیتال در حال حاضر چیست؟ در ماه های آینده از نظر مقررات چه خواهیم دید؟

اولری: هیجان زیادی در مورد لوایح دو حزبی که در حال حاضر از طریق The Hill در حال انجام است وجود دارد.

بیایید فقط یک موجودی تهیه کنیم – ما داریم [Senator] حساب سینتیا لومیس حساب پدربزرگ است، بیش از 600 صفحه است و تمام جنبه های رمزنگاری را پوشش می دهد.

سپس ما داریم [Senator Pat] تومی و [Senator Bill] لایحه Hagerty که فقط بر روی استیبل کوین ها تمرکز دارد و بنابراین اسکناس های بسیار کوتاه تری هستند، احتمال بیشتری دارد که ابتدا تصویب شود، به همین دلیل است که در این کنفرانس هیجان زیادی وجود دارد زیرا استیبل کوین ها یک سیستم پرداخت هستند که می توانند ارز دیجیتال دلار آمریکا را در سراسر جهان بسازند. .

مردم احتمالاً قبل از گرفتن ارز دیگری این کار را انجام می دهند. مشکل این است که هیچ سیاستی وجود ندارد و اگرچه مؤسسات زیادی در اینجا ظاهر می شوند، هیچ یک از آنها صاحب بیت کوین نیستند. هیچ کدام از آنها هیچ استیبل کوینی ندارند. آنها صاحب هیچ ارز دیجیتالی نیستند زیرا هنوز امنیت آن تنظیم نشده است.

پس فکرش را بکنید: در نهایت اگر این سیاست اجرا شود، تعداد زیادی محصول شاخص در موسسات وجود خواهد داشت و اینکه [could] دوباره بیت کوین را حرکت دهید این شامل بسیاری از جنبه های مختلف بلاک چین در برنامه های بازنشستگی مستقل می شود. این سر و صدای این کنفرانس در حال حاضر است.

TechCrunch: Fidelity اخیراً اعلام کرده است که اجازه می دهد بیت کوین در برنامه های بازنشستگی قرار گیرد. فکر می‌کنید این چه تأثیری بر رشد آنچه که با دارایی‌های دیجیتال در این فضا خواهیم دید؟

من به شدت در مورد کریپتو شک داشتم، اما زمانی که شروع به تغییر سیاست در بازار کانادا کردم، به یک مدافع عالی تبدیل شدم.

اولری: خب شکی نیست که دارایی پدربزرگ بیت کوین است. منظورم این است که، می دانید، 40 درصد از ارزش بازار همه توکن ها است. بنابراین آنها ابتدا این را به دلایل واضح انتخاب می کنند.

با این حال، [Fidelity] همچنین 200 میلیون دلار در کنار Blackrock در Circle، شرکت صادرکننده USDC سرمایه گذاری کرد – بی سابقه. پس 400 میلیون دلار [total investment]با برآورد 9 میلیارد دلار توسط محافظه کارترین مدیران پول روی زمین.

فکر می‌کنم این به شما نشان می‌دهد که ما با کریپتو به کجا می‌رویم. بنابراین ارائه Fidelity در سطح مصرف کننده و سرمایه گذاری در ناشر یک معامله بزرگ است. بیشتر از این سروصدا، می‌دانید، این فقط این است که یکی از این لوایح چه زمانی به قانون تبدیل می‌شود. ما نزدیک هستیم، اما هنوز به آنجا نرسیده ایم.

TechCrunch: آیا با قانونگذاران، چه در کنگره، چه در کاخ سفید، یا جاهای دیگر صحبت می کنید؟ دیدگاه آنها چیست؟

اولری: آنها متوجه شده اند که 80 میلیون آمریکایی سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال را آغاز کرده اند. به اصطلاح، جین از بطری بیرون آمده است، پس آنچه گم شده سیاست است. و با این حال، دلیل اینکه فکر می‌کنم انگیزه‌ای برای انجام کاری در کنگره می‌بینید این است که آنها کشورهایی مانند کانادا، امارات متحده عربی، سوئیس، آلمان، فرانسه، انگلیس را می‌بینند که در سیاست بسیار جلوتر از ایالات متحده آمریکا پیشرفت می‌کنند.

پس می خواهند این را بگیرند یا نه؟ زیرا، اگر به این فکر کنید که بیت کوین واقعا چیست، یک سکه نیست. این نرم افزار است این توسعه نرم افزار است و توسعه دهندگان در ایالات متحده نیستند زیرا تنظیم کننده هنوز آنها را در اینجا نمی خواهد. به نظر می رسد این احساسی است که آنها دارند.

اگر انجام دهند [a nationwide] سیاست، آنها شروع به بازگرداندن این استعداد به کشور خواهند کرد. بنابراین فکر می کنم شما می دانید، تومی، لومیس، همه این سناتورها، نمایندگان کنگره و زنان متوجه شده اند که ما باید بخشی از این صنعت باشیم. در واقع، من فکر می‌کنم کریپتو در 10 سال آینده دوازدهمین بخش S&P خواهد بود، بنابراین باید برای آن آماده شویم. ما می خواهیم مالک آن باشیم و برای آن خط مشی تعیین کنیم. و ما هیچ جا نیستیم، بنابراین باید به عقب برسیم و به همین دلیل است که اکنون یک فوریت وجود دارد.