منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • کوین بیس از رهبر سابق اسنپ هند برای اعمال فشار بر بازارهای نوظهور استفاده می کند

کوین بیس از رهبر سابق اسنپ هند برای اعمال فشار بر بازارهای نوظهور استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کوین بیس از رهبر سابق اسنپ هند برای اعمال فشار بر بازارهای نوظهور استفاده می کند

TechCrunch آموخته و تایید کرده است که Coinbase دورگهش کاوشیک، رئیس سابق اسنپ هند را استخدام کرده است، زیرا صرافی جهانی ارزهای دیجیتال به دنبال گسترش به بازارهای نوظهور از جمله هند است.

کاوشیک به عنوان مدیر ارشد توسعه بازار به Coinbase می پیوندد و وظیفه دارد به این شرکت کمک کند تا در هند و چندین بازار دیگر در منطقه آسیا و اقیانوسیه، آفریقا، اروپا، خاورمیانه و آمریکا راه اندازی شود.

در آخر هفته که در مورد نظر درخواست شد، این شرکت توسعه را تایید کرد و گفت که Kaushik در 9 می به شرکت خواهد پیوست.

Nana Murugesan، معاون بین‌الملل، توسعه تجاری و مشارکت‌های Coinbase در بیانیه‌ای از سخنران TechCrunch گفت: «ما خوشحالیم که تایید می‌کنیم که Durgesh Kaushik در 9 می به عنوان مدیر ارشد توسعه بازار ما به Coinbase می‌پیوندد.

موروگسان افزود:[Kaushik’s] واگذاری این نقش رهبری جهانی گام مهمی در جهت ورود ما به هند و همچنین ماموریت ما برای افزایش آزادی اقتصادی در سراسر جهان است. علاوه بر تمرکز اولیه خود بر روی راه اندازی در هند، Durges از تجربه گسترده خود برای حمایت از ورود ما به بازارهای دیگر در APAC، EMEA و آمریکای شمالی و جنوبی بهره خواهد برد، همانطور که در پست وبلاگ اخیر ما در مورد استراتژی گسترش جهانی ما ذکر شد.

Kaushik – که قبلاً برای شرکت هایی از جمله فیس بوک و سرویس تحویل هایپرمحلی Dunzo کار می کرد و یک پلتفرم ویدیوی اجتماعی را پایه گذاری کرد – به طور گسترده ای به Snap کمک کرد تا موقعیت خود را در هند تغییر دهد. طبق گفته شرکت اطلاعات موبایل Data.ai (که قبلا App Annie نامیده می شد)، این شرکت تحت رهبری او، تعداد کاربران فعال ماهانه خود را در هند به حدود 130 میلیون افزایش داد، در مقایسه با زمانی که Kaushik در آوریل 2019 به این شرکت پیوست، حدود 30 میلیون نفر بود.

به گفته مدیر عاملی که با کارمندان اسنپ کار می کرد، او وظیفه داشت به پلتفرم رسانه های اجتماعی کمک کند تا تا سه ماهه اول یا دوم سال 2021 به 100 میلیون کاربر برسد. کاوشیک ماه گذشته اعلام کرد که از اسنپ جدا شده است.

انتصاب کاوشیک در زمانی اتفاق می‌افتد که کوین‌بیس با مشکل مواجه است و از بسیاری جهات احساس درماندگی می‌کند و همین امر باعث می‌شود تا سرویس مبادله ارزهای دیجیتالی آن در هند عملیاتی شود. این شرکت ثبت شده عمومی در ماه گذشته با سر و صدای زیادی راه اندازی Coinbase در هند را اعلام کرد.

ماه گذشته، Coinbase در هند با حمایت UPI راه‌اندازی شد، یک راه‌آهن پرداخت که توسط ائتلافی از بانک‌های خرده‌فروش ساخته شده است و امروزه به محبوب‌ترین راه برای انجام معاملات آنلاین هندی‌ها تبدیل شده است. اما در همان روز، شرکت ملی پرداخت هند، مرجع پرداختی که UPI را نظارت می‌کند، شرکت را تحریف کرد و ادعا کرد که از هیچ صرافی ارز دیجیتال با استفاده از UPI بی‌اطلاع است. سه روز بعد، Coinbase پشتیبانی از UPI را از برنامه متوقف کرد و در حال حاضر کاربران آن در کشور ابزاری برای فراتر رفتن از ارز فیات خود ندارند.

NPCI، واحد ویژه بانک هند (بانک رزرو هند) و RBI به طور غیررسمی به بانک‌ها فشار می‌آورند تا با تراکنش‌های مربوط به ارزهای دیجیتال اصطکاک ایجاد کنند، اگرچه دادگاه عالی هند سه سال پیش ممنوعیت تجارت ارزهای دیجیتال را لغو کرد. به مدیر اجرایی صرافی ارزهای دیجیتال.

ایندیان اکونومیک تایمز اواخر ماه گذشته گزارش داد که چندین بانک به NPCI در مورد “ممنوعیت سایه” آن در مورد تراکنش های ارزهای دیجیتال مراجعه کرده و آنها را زیر سوال برده اند و به دنبال یک دستورالعمل رسمی هستند. در پاسخ به این خبر، برایان آرمسترانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، گفت: “سوالات دشوار و سوالات خوب در مورد NPCI و RBI در هند. آیا “ممنوعیت در سایه” آنها نقض رای دیوان عالی کشور است؟”

Murugesan گفت که این شرکت همچنین به دنبال استخدام یک مدیر عامل منطقه ای جدید برای هند و جنوب آسیا است.