منو سایت

کوین بیس از هند می خواهد که از پرداخت های UPI حمایت کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کوین بیس از هند می خواهد که از پرداخت های UPI حمایت کند

کوین بیس شروع به اضافه کردن پشتیبانی از ابزارهای پرداخت UPI و IMPS در هند کرده است و صرافی ارزهای دیجیتال خود را برای اولین بار در سال‌های اخیر به طور گسترده در دومین بازار بزرگ اینترنت جهان فعال می‌کند.

چندین کاربر در روز پنجشنبه خاطرنشان کردند که بزرگترین برنامه صرافی عمومی ارز دیجیتال جهان روش‌های پرداخت جدیدی را به کشور اضافه کرده است، اگرچه مقیاس انتشار هنوز نامشخص است. UPI، زیرساخت پرداخت ساخته شده توسط ائتلافی از بانک های خرده فروشی، محبوب ترین و یکی از راحت ترین راه ها برای هندی ها برای انجام تراکنش های دیجیتال است.

Coinbase که بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد، به طور خلاصه تغییر صفحه پشتیبانی را تایید کرد که از آن زمان حذف شده است.

این شرکت که در بیش از 100 بازار حضور دارد، چندین سال است که اپلیکیشن مبادله ارزهای رمزنگاری شده خود را در هند عرضه می‌کند، اما عدم پشتیبانی از هر روش پرداخت، مفید بودن آن را در بین مصرف‌کنندگان در این کشور به میزان قابل توجهی کاهش داده است. (Coinbase مدت‌هاست که برنامه غیرمتمرکز خود، Coinbase Wallet را در بسیاری از بازارها از جمله هند ارائه می‌کند.)

کوین بیس از هند می خواهد که از پرداخت های UPI حمایت کند

اعتبار تصویر: TechCrunch

در عوض، Coinbase تا حد زیادی از طریق سرمایه گذاری در کشور فعال است. این شرکت از CoinSwitch Kuber و CoinDCX، دو تا از محبوب‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال هند حمایت کرده است. این شرکت که سال گذشته آگارا هند، یک پلتفرم پشتیبانی مشتری مبتنی بر هوش مصنوعی را خریداری کرد، از Router Protocol، یک استارت آپ مادون قرمز متقابل زنجیره ای نیز پشتیبانی کرد.

در طول یک سال گذشته یا بیشتر، Coinbase شروع به گسترش تیم خود در هند کرده است و پنکاج گوپتا، مدیر عامل سابق Google Pay را برای ایفای نقش کلیدی استخدام کرده است. این شرکت قصد دارد در 7 آوریل رویدادی را با هدف هند برگزار کند، که در آن بسیاری از مدیران، از جمله برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase و سوروجیت چاترجی، مدیر ارشد محصول، در آن سخنرانی خواهند کرد.

رقیب کوین بیس، بایننس، نیز در هند بسیار محبوب است. طبق گفته پلتفرم اپلیکیشن موبایل App Annie، این شرکت که صرافی محلی ارزهای دیجیتال هندی WazirX را خریداری کرده است، ماهانه بیش از 5 میلیون کاربر فعال در برنامه همنام خود در این کشور دارد و به ویژه در بین مخاطبان با دانش بیشتر از فناوری محبوب است.