منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • کوین بیس به دلیل آشفتگی بازار کریپتو از برنامه های استخدام کناره گیری می کند

کوین بیس به دلیل آشفتگی بازار کریپتو از برنامه های استخدام کناره گیری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کوین بیس به دلیل آشفتگی بازار کریپتو از برنامه های استخدام کناره گیری می کند

کوین بیس، سومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، در بحبوحه رکود، روش استخدام خود را تغییر داده است.

“از امسال ما برنامه ریزی کردیم که اندازه شرکت را سه برابر کنیم. امیلی چوی، رئیس و مدیر عملیاتی Coinbase، امروز در پستی در وب سایت شرکت نوشت: با توجه به شرایط فعلی بازار، ما معتقدیم که معقول است استخدام را به تعویق بیندازیم و نیازهای کارکنان خود را در برابر اهداف اصلی تجاری خود ارزیابی کنیم.

چوی خاطرنشان کرد که رشد کارکنان سهم کلیدی در مدل مالی شرکت است و کاهش نرخ اجاره برای اطمینان از اینکه Coinbase می‌تواند دستورالعمل‌های سودآوری را که برای سرمایه‌گذاران تعیین کرده است رعایت کند، مهم است.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که بازارهای ارزهای رمزپایه تأثیر گسترده‌تری به خود می‌گیرند که ناشی از عدم اطمینان در بازارهای سهام به طور کلی، و همچنین سقوط اخیر استیبل کوین Terra UST است.

سهام Coinbase امروز در مقایسه با قیمت IPO نزدیک به 80 درصد سقوط کرد، اگرچه شایان ذکر است که خط پیشرو این شرکت در حال حاضر از کاهش حجم ارزهای دیجیتال از ابتدای سال رنج می برد. این شرکت که بیشتر درآمد خود را به تجارت وابسته است، در سه ماهه اول سال 2022 زیان 430 میلیون دلاری را گزارش کرد.

کوین بیس همچنین هفته گذشته به دلیل افشای گزارش سه ماهه خود جنجال برانگیخت که در آن گفته شده بود سهامداران ممکن است وجوهی را که در بورس سپرده گذاری کرده اند در صورت ورشکستگی از دست بدهند. مدیرعامل برایان آرمسترانگ توییت ها شفاف سازی پس از اطمینان دادن به مصرف کنندگان مبنی بر اینکه کوین بیس هیچ “خطر ورشکستگی” ندارد، اما اضافه کرد که ممکن است، اگرچه بعید است، دادگاه تصمیم بگیرد که دارایی های مشتریان را به عنوان بخشی از روند ورشکستگی شرکت در نظر بگیرد، حتی اگر به مصرف کنندگان آسیب برساند.

Robinhood به کاربران اجازه می دهد تا کیف پول های رمزنگاری خود را برای تحریک تجارت مدیریت کنند