منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • کیمبال ماسک تسلا می گوید که این شرکت در مورد تاثیرات زیست محیطی خرید بیت کوین “بسیار ناآگاه” بوده است.

کیمبال ماسک تسلا می گوید که این شرکت در مورد تاثیرات زیست محیطی خرید بیت کوین “بسیار ناآگاه” بوده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

در مصاحبه ای با TechCrunch در صحنه کنفرانس اتریوم دنور، عضو هیئت مدیره تسلا، کیمبال ماسک، برادر مدیر عامل ایلان ماسک، گفت که این شرکت وقتی سال گذشته اعلام کرد که این شرکت از تاثیر بیت کوین بر محیط زیست “بسیار بی اطلاع” بوده است. 1.5 میلیارد دلار ارز دیجیتال خریداری خواهد کرد و قصد دارد به مالکان اجازه دهد وسایل نقلیه این شرکت را با این ارز خریداری کنند.

زمانی که روی بیت کوین سرمایه گذاری کردیم، بسیار نادان بودیم. ما هیچ ایده ای در مورد تأثیر آن بر محیط زیست نداشتیم، به معنای واقعی کلمه نمی دانستیم، به نظر می رسد این یک انبار خوب ارزش و راهی خوب برای تنوع بخشیدن به دارایی ها است. و البته طولی نکشید که یک میلیون – شوخی نمی کنم، شاید یک میلیون – پیام دریافت کردیم که به ما می گفت با محیط زیست چه می کنیم.» کیمبال ماسک در مصاحبه با خبرنگار گفت. و البته، شرکت ما طرفدار ایجاد آتی انرژی های جایگزین است، بنابراین ما واقعاً هنگام تصمیم گیری به اندازه کافی مطلع نبودیم.

کیمبال ماسک می‌گوید که اگرچه تسلا «لزوماً از خرید بیت‌کوین پشیمان نیست»، اما امیدوار است که صنعت بلاک‌چین گسترده‌تر بتواند به زیرساخت‌های سبزتر حرکت کند، و خاطرنشان می‌کند که سازمان بشردوستانه خودش Big Green ساختاری را برای مدیریت DAO اتخاذ کرده است. کریپتو بومی یک بلاک چین با انرژی کمتر

Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

عکس: جسی مورگان // ETH Denver کیمبال ماسک، عضو هیئت‌مدیره تسلا، در مصاحبه‌ای با لوکاس ماتنی از TechCrunch در کنفرانس اتریوم دنور 2022، درباره آینده کمک‌های بشردوستانه صحبت می‌کند.

من واقعاً با تأثیر کریپتو بر محیط زیست موافق نیستم، اما کاری که انجام می دهد را دوست دارم. کیمبال ماسک روی صحنه گفت. “بنابراین ما فقط باید بفهمیم که چگونه این کار را بدون تاثیر بر محیط زیست انجام دهیم… این فقط یک گزینه برای داشتن چنین تاثیری بر محیط زیست نیست.”

تصمیم تسلا برای خرید بیت‌کوین در سال گذشته باعث افزایش شدید ارزهای دیجیتال شد، اگرچه این جهش ماه‌ها پس از اعلام این شرکت مبنی بر اینکه اگرچه قصد فروش فوری بیت‌کوین خود را ندارد، دیگر بیت‌کوین را به عنوان پرداخت برای وسایل نقلیه نمی‌پذیرد، رخ داد.

ایلان ماسک در بخشی از این مقاله نوشت: «ارز رمزنگاری در سطوح مختلف ایده خوبی است و ما معتقدیم آینده امیدوارکننده‌ای دارد، اما نمی‌تواند هزینه زیادی برای محیط زیست داشته باشد». توییت ماه مه گذشته. تسلا هیچ بیت کوینی را نخواهد فروخت و ما قصد داریم به محض اینکه تولید به سمت انرژی پایدارتر تغییر کند، از آن برای معاملات استفاده کنیم.

ایلان ماسک، شرکت تکنوکینگ تسلا، دستور توقف پرداخت بیت کوین را صادر کرده است.

اگرچه هنوز اطلاعات گمشده زیادی در مورد اینکه شبکه استخراج بیت کوین چقدر به منابع انرژی تجدیدپذیر متکی است، وجود ندارد، اما واضح است که مصرف انرژی این شبکه چقدر قابل توجه است. برآوردهای ردیاب انرژی Digiconomist نشان می دهد که ردپای انرژی سالانه عملیات استخراج بیت کوین از زمان توییت ماسک در ماه مه گذشته دو برابر شده است. به گفته این سایت، شبکه بیت کوین به اندازه کویت در سال به جو کمک می کند.

کیمبال ماسک از سال 2004 در تسلا خدمت کرده است.