منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • کیم کارداشیان جوانه های چشایی خود را به Beyond Meat به عنوان اولین مشاور ارشد طعم می دهد

کیم کارداشیان جوانه های چشایی خود را به Beyond Meat به عنوان اولین مشاور ارشد طعم می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
کیم کارداشیان جوانه های چشایی خود را به Beyond Meat به عنوان اولین مشاور ارشد طعم می دهد

Beyond Meat قدرت ستاره ای جدیدی در پشت برند گوشت سبزیجات خود در کیم کارداشیان دارد.

این کارآفرین برجسته و مرد بانفوذ اولین “مشاور اصلی طعم” شرکت شد و در کمپین جدیدی که دستور العمل های آن را برای Beyond Meat و سایر محتوای خلاقانه تبلیغ می کند، معرفی خواهد شد.

کیم کارداشیان فراتر از گوشت

کیم کارداشیان مشاور ارشد جدید مزه Beyond Meat است. اعتبار تصویر: فراتر از گوشت

کارداشیان در بیانیه‌ای گفت: «من بیشتر بر روی گیاهان تمرکز کردم و می‌توانم به شما بگویم که Beyond Meat مورد علاقه مطلق من است – من عاشق این هستم که همه محصولات آنها نه تنها طعم شگفت‌انگیزی دارند، بلکه برای من و خانواده‌ام نیز مفید هستند. . همانطور که طرفداران من می دانند، یخچال و فریزر من به طور کامل با محصولات Beyond Meat عرضه می شود و من بسیار هیجان زده هستم که در کمپین به عنوان مشاور اصلی طعم آن معرفی می شوم تا مردم را تشویق کنم که Beyond Meat را در رژیم غذایی خود بگنجانند.

بلومبرگ گفت که این اخبار سهام این شرکت را تا 7 درصد در روز سه‌شنبه افزایش داد و به 26.56 دلار رسید و سپس به قیمت 22.94 دلار برای هر سهم در روز پایان یافت. بر اساس آخرین گزارش‌های درآمد، این شرکت همچنین به دنبال راهی برای کمک به شرکت برای معکوس کردن برخی از کاهش رشد خود است. در کارداشیان، این شرکت همچنین برنده یک متحد قدرتمند می شود که با نام تجاری و بدنامی چند میلیارد دلاری آشنا است.

یکی از سخنگویان Beyond Meat در ایمیلی گفت که پس از دیدن کارداشیان به عنوان یکی از طرفداران این برند در چند سال گذشته، ایجاد نقش مشاور منطقی است.

سخنگو گفت: “ما عاشق ارتباط واقعی و واقعی آن با برند هستیم.” “کیم به عنوان نمادی که مترادف با طعم بی عیب و نقص در غذا، مد، زیبایی و موارد دیگر است، مجموعه محصولات خوشمزه، مغذی و پایدار برند را با دستور العمل های خود و محتوای خلاقانه جذاب برجسته می کند.”

مبارزه این شرکت برای رشد در راه است، زیرا خود صنعت فناوری غذایی در حال کاهش است. گزارش Foodtech PitchBook برای سه ماهه اول اشاره می کند که هم تعداد معاملات پرخطر (359) و هم دلارهای سرمایه گذاری شده (6.9 میلیارد دلار) نسبت به سه ماهه اول سال 2021 کاهش یافته است.

سخنگوی Beyond Meat در مورد این کندی و چگونگی بازیابی شتاب گفت: «همانند هر صنعت نسبتاً نوظهور و رده‌شکن، نوسانات کوتاه‌مدتی وجود خواهد داشت، اما ما معتقدیم که زمینه‌ها منجر به رشد دسته‌بندی در سال‌های اخیر شده است. چند سال هنوز پابرجاست.”

کارداشیان تنها یکی از تیمی از افراد مشهور است که یک شرکت گوشتی شامل کوین هارت، شی میچل و اسنوپ داگ را تبلیغ می کند.

کارداشیان اولین کسی نیست که چنین نقشی را بر عهده می گیرد. در سال 2019، مدل Emily Ratajkowski، که یک خط تولید لباس دارد، به عنوان “مدیر اصلی طعم” BABE، یک مارک شراب گازدار کنسرو، انتخاب شد. همین امروز، Just Egg اعلام کرد که جیک جیلنهال و سرنا ویلیامز روی این برند برای تخم مرغ های سالم سرمایه گذاری کرده اند و بخشی از یک کمپین جدید هستند.