منو سایت

گارمین در حال راه اندازی انرژی خورشیدی در ساعت دویدن لوکس Forerunner است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
گارمین در حال راه اندازی انرژی خورشیدی در ساعت دویدن لوکس Forerunner است

گارمین به تازگی انرژی خورشیدی را به خط Forerunner خود که یک فرقه محبوب در بین دوندگان است، آورده است.

به همراه برخی از دستگاه های دیگر، این شرکت امروز فورونر 995 خورشیدی جدید خود را باز کرد. این ساعت 600 دلاری دارای صفحه نمایش لمسی جدید، دکمه های فیزیکی، تا 20 روز بین شارژ از طریق لنز شارژ Power Glass، GPS چند باند و ویژگی جدید تغییر ضربان قلب، از جمله موارد دیگر است. گارمین همچنین یک 955 استاندارد (بدون احتساب انرژی خورشیدی) را به فروش می رساند که هزینه 100 دلاری و یک وقفه پنج روزه از عمر باتری کارآمد را کاهش می دهد.

به سمت پایین، Garmin همچنین Forerunner 255 را معرفی کرد. همانطور که Verge اشاره کرد، تفاوت چندانی با Forerunner 245 قبلی ندارد. دستگاه 350 دلاری GPS چند باند، پرداخت های بدون تماس و برخی ویژگی های نرم افزاری جدید را اضافه می کند. در دو اندازه موجود است که هر کدام دارای ویژگی های موسیقی اختیاری است که 50 دلار دیگر به شما باز می گرداند. تمام ساعت های جدید از اول ژوئن در دسترس هستند.

نزدیک به Garmin Forerunner 995 Solar

Garmin Forerunner 995 Solar. اعتبار تصویر: گارمین

ساعت‌های دیجیتالی با انرژی خورشیدی حداقل به اوایل دهه 1970 برمی‌گردد، بنابراین این چیزی نیست که شما آن را یک شروع نوآورانه بنامید. گارمین اولین ساعت GPS خورشیدی خود را در سال 2019 راه اندازی کرد و یک سال بعد برد خورشیدی خود را گسترش داد. اما هنوز هم هست دیدن انرژی خورشیدی ساعت‌های جدید پر از ویژگی‌ها بسیار هیجان‌انگیز است، تا حدی به این دلیل که شارژ نگه داشتن آن‌ها همچنان دردسرساز است.

اگرچه ساعت‌های تخصصی مانند ساعت‌های گارمین می‌توانند بسیار طولانی‌تر از ساعت‌های هوشمند معمولی بین شارژ دوام بیاورند، اما آرزوی این است که هرگز مجبور نباشیم یکی را روشن کنیم. به علاوه، دستگاه‌های پوشیدنی معمولاً برای هدایت به کابل‌های خود نیاز دارند – از نوعی که به راحتی می‌توان در جایی در کشو دفن کرد. از دست دادن آنها نیز خوب است.

متأسفانه، اگر تصمیم به استفاده از 955 سولار دارید، همچنان به کابل نیاز خواهید داشت. در سرزمین گارمین، انرژی خورشیدی به سادگی هر بار شارژ را چند روز افزایش می دهد. برای 955 Solar، Garmin می‌گوید 100 دلار اضافی برای لنز شارژ می‌تواند عمر آن را تا 5 روز افزایش دهد، با هشدارها: تخمین زده می‌شود که کاربر سه ساعت را با 50000 لوکس در روز سپری کند – یعنی حدود سه ساعت در بیرون از خانه سپری می‌کند. . نور غیر مستقیم خورشید کارمندان ادارات شهری در تمام طول سال به این تعداد نخواهند رسید، حداقل در مکان هایی مانند نیویورک.