منو سایت

گاز ؟! هر جا برویم بنزین نداریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
گاز ؟! هر جا برویم بنزین نداریم

سلام به همه! به Week in Review، خبرنامه‌ای که در آن برخی از مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch را در 7 روز گذشته خلاصه می‌کنیم، خوش آمدید. اگر می خواهید آن را هر شنبه در صندوق پستی خود داشته باشید، اینجا ثبت نام کنید.

که در بیشترین خوانده شده داستان این هفته درباره این بود، این را بگیرید: DeLorean. مانند ماشین “بازگشت به آینده”. آره. نسخه کوتاه: برندی که اخیرا احیا شده است تصاویری از آلفا 5 منتشر کرده است، یک خودروی الکتریکی که به افتخار گذشته دلورین ساخته شده و با این درهای متمایز بال دریایی تکمیل شده است. جزئیاتی مانند قیمت / در دسترس بودن هنوز یک راز است، اما برای افراد کنجکاو: این شرکت می گوید که صفر تا 60 را در 2.99 ثانیه انجام می دهد – و شاید مهمتر از آن، صفر تا 88 را در 4.35 ثانیه انجام دهد.

باقی مسایل

این هفته چه اتفاقی افتاد؟ در اینجا برخی از چیزهایی است که مردم بیشتر درباره آنها می خوانند:

رعد و برق WWDC: کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در روز دوشنبه، 6 ژوئن آغاز می شود و شایعات در مورد آنچه ممکن است اعلام شود در حال حاضر به سرعت در حال گسترش است. برایان هدر مروری بر آنچه انتظار دارد در این رویداد ببیند دارد و سارا پرز غرق در آنچه احتمالاً در iOS تغییر خواهد کرد.

شریل سندبرگ از متا کناره گیری کرد: شریل سندبرگ پس از 14 سال حضور در این نقش، دیگر مدیر عامل شرکتی که قبلاً فیسبوک نام داشت، نخواهد بود. خاویر اولیوان، مدیر اجرایی متا برای رشد، به عنوان مدیر عملیاتی انتخاب خواهد شد. سندبرگ در هیئت مدیره متا باقی خواهد ماند.

آمازون Cloud Cam را می کشد: در سال 2017، آمازون یک دوربین خانگی هوشمند کوچک به نام Cloud Cam منتشر کرد. سپس تقریباً بلافاصله دو تولید کننده دوربین های هوشمند – Blink و Ring خریداری کردند. نیم دهه بعد، آمازون Cloud Cam را به نفع دو مورد آخر کنار گذاشت. Cloud Cam ها اواخر امسال کار نمی کنند. کاربران فعلی Cloud Cam یک دوربین Blink Mini رایگان به عنوان جایگزین به همراه یک سال رایگان از طرح Blink Plus دریافت خواهند کرد. اگر از Cloud Cam استفاده می کنید، مطمئن شوید که از ویدیوهای ذخیره شده خود قبل از ناپدید شدن در دسامبر پشتیبان تهیه کنید.

آمازون در حال آزمایش سفارشی بر اساس دعوتنامه برای مبارزه با اسکالپرها است: اگر شما یک فرد معمولی هستید که به طور اتفاقی سعی می کنید چیزی مانند پلی استیشن 5 آمازون یا ایکس باکس سری ایکس بخرید، احتمالاً از شکست دادن یک میلیارد ربات ناامید شده اید. آمازون این هفته اعلام کرد که سفارشات «مبتنی بر دعوت» را برای اقلام انتخابی پرتقاضا معرفی خواهد کرد. شما “دعوت نامه درخواست می کنید” و سپس آمازون مواردی مانند تاریخچه خرید / تاریخ ایجاد حساب را بررسی می کند تا مشخص کند چه کسی اولین تماس ها را دریافت خواهد کرد.

برش های بیشتر: هنوز بود یکی دیگر هفته وحشیانه کاهش فناوری – 8 درصد از سلامت کربن. 14 درصد لوم؛ 10٪ از پلتفرم رمزنگاری دوقلوهای Winklevoss Gemini. 25 درصد از IRL برنامه های اجتماعی؛ 10٪ از TomTom و بیشتر.

و تسلا نیز: ابتدا گفته شد که ایلان ماسک از “همه افراد حاضر در تسلا” می خواهد که “حداقل 40 ساعت” در هفته در دفتر (نه از راه دور) حضور داشته باشند. سپس اطلاعاتی در مورد توقف استخدام در سراسر شرکت و برنامه هایی برای کاهش حقوق و دستمزد تسلا به 10٪ منتشر شد.

چیزهای صوتی

شما عاشق TechCrunch برای چشمان خود هستید – TechCrunch چطور برای گوش های شما? ما تعداد زیادی پادکست فوق العاده خوب داریم که آخرین آنها را مت برنز در اینجا خلاصه کرده است.

مثال الف: پادکست TechCrunch Live، جایی که برنزی با مدیر اجرایی Olive و سرمایه‌گذار اصلی این هفته صحبت کرد، شرکتی در کلمبوس، اوهایو که 27 بار چرخیده و اکنون میلیاردها هزینه دارد.

چیزهایی اضافه کرد

ما یک بخش دیوار پولی در سایت خود داریم به نام TechCrunch +. فقط چند دلار در ماه هزینه دارد و پر از چیزهای خوب است! مثلاً از این هفته:

VC برای وضعیت کریپتو: تقریباً همه ارزهای دیجیتال اصلی 6 ماه گذشته را در یک مارپیچ نزولی گذرانده اند. سرمایه گذاران در مورد فضا به طور کلی چه احساسی دارند؟ ژاکلین ملینک با تعداد انگشت شماری VC برای افکار خود ثبت نام می کند.

چگونه مدیر بایدن می تواند پروژه های خورشیدی/بادی را تامین کندتیم دی چانت نوشت: «این ایده در هوا (یا حداقل در هوای من) وجود دارد که نوادا به اندازه کافی زمین فدرال خورشیدی دارد که تمام ایالات متحده را با انرژی خورشیدی تامین کند. پس چرا انرژی خورشیدی و بادی بیشتری در زمین های عمومی نداشته باشیم؟

حتی Stripe نیز از تغییر بازار مصون نیست: شرکت های فین تک به شدت از رکود آسیب دیده اند. الکس ویلهلم بررسی می کند که چگونه / چرا “حتی بزرگترین و مشهورترین شرکت های فین تک خصوصی از ارزیابی های مجدد ناخوشایند رنج می برند”.