منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • گاستو یک افزونه را برمی‌دارد، به دنبال Fair که تک شاخ‌ها به بازار در حال تغییر واکنش نشان می‌دهند

گاستو یک افزونه را برمی‌دارد، به دنبال Fair که تک شاخ‌ها به بازار در حال تغییر واکنش نشان می‌دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
گاستو یک افزونه را برمی‌دارد، به دنبال Fair که تک شاخ‌ها به بازار در حال تغییر واکنش نشان می‌دهند

گوستو، یک تک شاخ فناوری منابع انسانی به ارزش نزدیک به 10 میلیارد دلار، دور سرمایه گذاری سری E خود را در سال 2021 تمدید کرد. این رویداد مالی شامل 175 میلیون دلار سرمایه اولیه، بخشی از سهام ثانویه و یک پیشنهاد مناقصه بود. EquityZen ابتدا به افزایش سرمایه جدید Gusto بر اساس بررسی اسناد در دسترس عموم اشاره کرد که TechCrunch می تواند تایید کند.

دقیقاً میزان سرمایه ای که گوستو برای گسترش سری E خود جمع آوری کرده است کمی مبهم تر است. با این حال، به نظر می رسد حدود 55 میلیون دلار است.

این واقعیت که گوستو به عنوان ادامه سری E خود در حال افزایش سرمایه است، که نشان می دهد سرمایه ای را با ارزش گذاری ثابت به افزایش خود در سال 2021 اضافه کرده است، نباید یک علامت منفی تلقی شود. بازار سرمایه گذاری های نوپا از پایان سال 2021 به شدت تغییر کرده است، به طوری که ارزش عمومی شرکت های فناوری تقریباً برای دو چهارم روند منفی داشته است. شرکت هایی که در سال گذشته رشد کردند، اکنون با واقعیت جدیدی از نظر انتظارات سرمایه گذاران روبرو هستند.

با گسترش خود، Gusto احتمالاً از قبل پول کافی برای خارج کردن آن از وضعیت فعلی دارد و ممکن است پس از باز شدن پنجره IPO عمومی شود. این که چقدر طول می کشد مشخص نیست، که اقدام برای گرفتن بودجه اضافی را منطقی می کند.

گوستو تیم Remote Team را می خرد تا از استخدام بین المللی بیشتر حمایت کند

یک منبع آگاه به TechCrunch گفت که توسعه، همراه با پیشنهاد ثانویه Gusto (همچنین با اندازه مبهم)، برای پاسخگویی به تقاضای بالای سرمایه گذاران سری E اجرا شد.

این شرکت در افزایش آخرین جذب سرمایه خود تنها نیست. همانطور که TechCrunch اخیراً اعلام کرد، Faire نیز به عنوان یک دایره گسترده، سرمایه بیشتری به خزانه خود اضافه کرده است.

“در محیط فعلی بازار، دور “یکنواخت” تمدید افزایش تا سال 2021 باید یک سود در نظر گرفته شود. فیل هاسلتبنیانگذار و مدیر ارشد استراتژیک EquityZen به TechCrunch گفت. هاسلت خاطرنشان کرد که افزایش برنامه‌های افزودنی «برابر» می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا از کاهش رتبه یا کاهش رتبه‌بندی خودداری کنند و او انتظار دارد که شاهد این نوع افزایش‌ها بیشتر از «حتی قوی‌ترین شرکت‌ها» باشد.

مشخص نیست که چه تعداد از این کارتریج ها را خواهیم دید و همچنین مشخص نیست که چه تعداد از آنها را خواهیم یافت. برنامه های افزودنی از نظر بایگانی و از نظر روابط عمومی کمی ساکت تر هستند. شرکت‌هایی که در سال گذشته برای دورهای بزرگی که در رکود فعلی ادامه دارد در بوق و کرنا می‌کنند، ممکن است نخواهند اعلام کنند که سهام بیشتری را به قیمت‌های فعلی می‌فروشند. اگر این درست باشد، اشتباه می کنند.

چرا؟ یکی از مشکلاتی که شرکت های خصوصی در مراحل بعدی نسبت به همتایان دولتی خود دارند، هزینه عدم شفافیت است. به عبارت ساده، شرکت های دولتی می توانند توسط مشتریان بالقوه به عنوان حلال بررسی شوند. مشاهده شرکت های خصوصی از درون سخت تر است. اگر یونیکورن بگوید که در سال جاری مقداری پول بیشتر با قیمت ثابت جمع آوری کرده است، با نگرانی های بازار در مورد تداوم دوام بازار آشفته امروز مبارزه خواهد کرد.

این به خوبی با دیدگاه کلی تر TechCrunch مطابقت دارد که به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر، نه کمتر، نه تنها برای توانایی ما در پوشش بازار راه اندازی، بلکه برای خود شرکت ها خوب است.

آپارتمان نوساز است. از نو.