منو سایت

گروه تاتا، غول هندی، یک اپلیکیشن فوق العاده را در 7 آوریل عرضه خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
گروه تاتا، غول هندی، یک اپلیکیشن فوق العاده را در 7 آوریل عرضه خواهد کرد

گروه هندی Tata Group قصد دارد تا در تاریخ 7 آوریل “ابر اپلیکیشن” مورد انتظار خود به نام TataNeu را در معرض دید عموم قرار دهد، این شرکت در صفحه برنامه و Play Store خود فاش کرد.

سال‌ها ایجاد و مملو از تاخیرها و اشکالات، TataNeu نمکی برای برخورد غول نرم‌افزاری با رقبایی از جمله گروه تجارت الکترونیک ایالات متحده آمازون و پلتفرم‌های Jio میلیاردر محلی Mukesh Ambani بوده است که در دهه گذشته به اوج جدیدی رسیده‌اند. تمرکز بر کسب و کارهای قدیمی تر

این برنامه چندین سرویس گروه Tata را گرد هم می آورد، از جمله برخی از آنها مانند خواربار فروشی آنلاین BigBasket و پلت فرم داروخانه الکترونیکی 1Mg که این شرکت در سال های اخیر خریداری کرده است. TechCrunch پیشتر گفت که TataNeu همچنین به مصرف کنندگان امکان ارسال پول به مردم و پرداخت قبوض برای پهنای باند، برق، آب و تلویزیون ماهواره ای و وام های امن را ارائه می دهد.

تاتا امیدوار است مشتریان عرضه یک مرحله ای و جوایز را به اندازه کافی بالا بیابند که تغییر جسورانه را انجام دهند. تاتا قصد دارد به آنها NeuCoins را به عنوان پاداش ارائه دهد، که در آن یک NeuCoin معادل یک روپیه هند است.

پیش از این TechCrunch گزارش داد، این شرکت که چندین فصل است TataNeu را با ده ها هزار کارمند آزمایش می کند، قصد دارد در نهایت پیشنهادات وفاداری مختلف را از BigBasket، 1mg و سایر خدمات از گروه حذف کند و آنها را با NeuCoins جایگزین کند.

جوایز یکی از محورهای اصلی گروه تاتا است، زیرا به دنبال ایجاد یک “لایه اتصال” برای خدمات خود است که در طیف گسترده ای از دسته ها فعالیت می کنند. در صورت موفقیت، این غول 155 ساله در موقعیتی است که می تواند بزرگترین برنامه وفاداری کشور را ایجاد کند.

این شرکت همچنین متعهد به سرمایه‌گذاران متعددی است – از جمله سافت‌بانک، این شرکت به روزنامه اکونومیک تایمز هند تأیید کرد – برای افزایش سرمایه برای جاه‌طلبی‌های تکنولوژیکی تازه کشف شده‌اش.

گروه تاتا، غول هندی، یک اپلیکیشن فوق العاده را در 7 آوریل عرضه خواهد کرد

تصاویری از برنامه TataNeu. (اعتبار: TechCrunch)

TechCrunch در ماه فوریه اعلام کرد که تاتا به راه اندازی این برنامه نزدیک می شود. ما همچنین نسخه اخیر برنامه و دسترسی به سرویس را دریافت کردیم.

از برداشت اولیه ما:

به گفته دو نفر از آشنایان با موضوع و مطالب ارائه شده به TechCrunch، علیرغم تأخیرها، TataNeu چیزی جز مدرن به نظر می رسد و مدیران شرکت همچنان در تلاش هستند تا دریابند چگونه مشتریان را به این برنامه فوق العاده جذب کنند.

[…] اما برنامه به طرز خنده‌داری باگ است، به طرز وحشتناکی کند است، و ادغام‌ها فقط از طریق یک مرورگر درون‌برنامه به سرویس‌های مختلف تاتا اشاره می‌کنند – گاهی اوقات با نمای دسکتاپ تلفن.

[H/T: Digbijay Mishra of Economic Times.]