منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • گروه Cansativa در حالی که آلمان برای بازار تفریحی حشیش آماده می شود، سرمایه جذب می کند

گروه Cansativa در حالی که آلمان برای بازار تفریحی حشیش آماده می شود، سرمایه جذب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
گروه Cansativa در حالی که آلمان برای بازار تفریحی حشیش آماده می شود، سرمایه جذب می کند


کالوین برادوس، که با نام اسنوپ داگ نیز شناخته می‌شود، صحنه سوپر باول یکشنبه را تکان داد و اکنون تیم او در کازا ورد کپیتال در حال سرمایه‌گذاری در گروه Cansativa مستقر در فرانکفورت است که به عنوان “بزرگ‌ترین توزیع‌کننده حشیش پزشکی در آلمان” معرفی می‌شود.

گروه Cansativa در سال 2017 با ابزارهای تجارت به کسب و کار برای مشتریان به صحنه آمد تا هر مرحله از زنجیره ارزش شاهدانه – از واردات کالا تا توزیع – را مدیریت کنند و تمام تدارکات مرتبط مورد نیاز برای تحویل محصول به هزاران داروخانه. همچنین تجهیزات و وسایل کمکی را بین مشتریان داروخانه در سراسر آلمان توزیع می کند.

بندیکت سینز، بنیانگذار، مدیر عامل و مدیر عامل Cansativa، از طریق ایمیل به TechCrunch گفت که این شرکت ابزارهایی را برای هر دو شخص اول و ثالث در اختیار بازار قرار می دهد تا امکان دسترسی به حشیش را برای هر کسی در یک اکوسیستم پیچیده و بسیار تنظیم شده فراهم کند. او این شرکت را با برادرش جیکوب سینز تأسیس کرد.

او همچنین گفت که این شرکت در حال ساخت آمازون از حشیش در اروپا است.

پسران افزود: “ما در تلاش هستیم تا به ستون فقرات عملیاتی خرده فروشی و صنعت شاهدانه تبدیل شویم.” مانند پلتفرم هایی مانند آمازون، Cansativa از فرآیندهای پیچیده مانند نگهداری و اجرای خرده فروشان شخص ثالث مراقبت می کند. علاوه بر این، Cansativa یک اکوسیستم قابل اعتماد و سازگار با تنظیم کننده ایجاد می کند که از فرآیندهای پیچیده و زمان بر مانند صلاحیت تامین کننده و مشتری، کنترل کیفیت، ردیابی و ردیابی مراقبت می کند. به عنوان مثال، ما تجربه نظارتی را با تجربه مشتری B2B پیشرفته، از جمله تبلیغات تجاری، معیارسنجی و هوش تجاری، و بسیاری دیگر از ویژگی‌های آینده ترکیب می‌کنیم.

Casa Verde که به دلیل حمایت پرخطر از استارت‌آپ‌های متمرکز بر صنعت شاهدانه شناخته می‌شود، در خط مقدم سرمایه‌گذاری 15 میلیون دلاری B قرار دارد که شامل Argonautic Ventures و دفتر خانوادگی Alluti مستقر در مونیخ نیز می‌شود. به گفته این شرکت، این سرمایه گذاری بزرگترین سرمایه گذاری در آلمان و اروپا تاکنون است.

سینس گفت که داشتن این شرکت به عنوان یک سرمایه گذار “تجربه ای عظیم و منحصر به فرد را از بازارهای بالغ تر مانند کانادا و ایالات متحده به ارمغان می آورد.” “آنها شناخته شده ترین و با تجربه ترین شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر حشیش هستند و در برخی از موفق ترین و نوآورترین شرکت های شاهدانه سرمایه گذاری کرده اند. ما بسیار مطمئن هستیم که Casa Verde شریک ایده‌آلی برای تسریع رشد بیشتر ما است و از ما در انتخاب شرکای مناسب، ایجاد مدل‌های تجاری مناسب و تمرکز بر فناوری‌های مناسب برای دستیابی به اهداف بلندپروازانه‌مان حمایت می‌کند.»

Cansativa قصد دارد از بودجه جدید برای گسترش سبد محصولات پزشکی حشیش خود و ایجاد استراتژی سرگرمی حشیش قبل از قانونی سازی پیشنهادی آلمان استفاده کند.

ماری‌جوانای پزشکی در حال حاضر در آلمان قانونی است، اما اکتبر گذشته دولت اعلام کرد که پشت قانون‌سازی حشیش برای سرگرمی بزرگسالان است و کسانی که با آن آشنا هستند انتظار دارند این لایحه در دو سال آینده تصویب شود.

جایی که این 6 سرمایه گذار خطرپذیر برتر در حشیش سرمایه گذاری می کنند

پسران توضیح داد که با این حال، Cansativa شراکت انحصاری با تنظیم کننده آلمان، موسسه فدرال داروها و تجهیزات پزشکی (BfArM) دارد که مسئول کشت داخلی و توزیع حشیش پزشکی در کشور است. این به طور همزمان مجوزهای بازاریابی داروها و دستگاه های پزشکی را کنترل می کند و تخصص و دانش مربوط به حشیش پزشکی را گرد هم می آورد.

Cansativa تنها شرکتی است که مجاز به توزیع حشیش طبی کشت شده در محلی است – فرآیند تأییدی که چندین ماه برای شرکت به طول انجامید. این امر مستلزم آن است که شرکت در یک مناقصه در سراسر اروپا “برنده” شود، که در آن باید از جمله موارد دیگر، رعایت مقررات دارو و دارو را نشان دهد و یک ممیزی در محل در محل توزیع انجام دهد. مدت شراکت چهار سال است.

یونی مایر، یکی از شرکای Casa Verde، از طریق ایمیل به TechCrunch گفت که معتقد است پس از قانونی شدن، Cansativa یک شخصیت مرکزی در بازار حشیش اروپا خواهد بود که انتظار دارد تا سال 2025 به 3.6 میلیارد دلار برسد.

مایر در مورد افزایش سرمایه برای چمن در اتحادیه اروپا گفت آنچه در این منطقه اتفاق می افتد مشابه روزهای اول حشیش در ایالات متحده است. او آن را “محیط سرمایه ای هنوز چالش برانگیز” خواند که در آن بسیاری از سرمایه گذاران “محافظه کار و عصبی در مورد صنایعی هستند که آنها را درک نمی کنند” و بسیاری از موسسات هنوز “بندهای گناه” دارند که آنها را از ورود به فضای حشیش منع می کند.

مایر افزود: با این اوصاف، ما گفتگوهای متعددی با سرمایه گذاران خطرپذیر و سرمایه گذاران شناخته شده در منطقه داشته ایم و همه آنها آگاه هستند و فضا را زیر نظر دارند. “علاوه بر این، از آنجایی که حشیش در سطح فدرال قانونی است، اروپا با چالش های مشابه در بانکداری و پرداخت های ایالات متحده مواجه نیست. به این ترتیب، من فکر می‌کنم زمان زیادی است که موسسات بیشتری در منطقه سرمایه‌گذاری کنند.

ست روگن توضیح می دهد که چگونه گیاه آپارتمانی بدون نقض قوانین، شاهدانه را ترویج می کند