منو سایت

گزارش شده است که Peloton می خواهد تا 20٪ از سهام را در میان مبارزات بفروشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
گزارش شده است که Peloton می خواهد تا 20٪ از سهام را در میان مبارزات بفروشد

در ماه فوریه، جان فولی، مدیر عامل Peloton، به دلیل تعدیل 2800 شغل از پیشگامان تناسب اندام از سمت خود کنار رفت. هیچ کس نمی تواند بگوید که این خبر غیرمنتظره بود. این شرکت پس از افزایش شدید فروش ناشی از بیماری همه گیر و سپس بازگشت به زمین، شوک های چشمگیری را تجربه کرد. به این موارد خروج انبوه محصولات در سال 2021 را اضافه کنید، دو سال سخت برای قوه مجریه خواهید داشت.

اما حتی زمانی که بری مک کارتی، مدیر مالی سابق اسپاتیفای این نقش را برعهده گرفت، به نظر می رسد که این شرکت از جنگل بیرون نیامده است.

فولی به موقع گفت: “این انتصاب نقطه اوج یک برنامه جانشینی یک ماهه است که ما با هیئت مدیره خود روی آن کار کرده ایم، و ما هیجان زده هستیم که رهبر عالی را در باری برای فصل بعدی Peloton پیدا کنیم.” من مشتاقانه منتظر همکاری با او هستم و از شما دعوت می کنم که با آغوش باز از او استقبال کنید.

گزارش جدیدی در وال استریت ژورنال می گوید که پلتون به طور فعال از سرمایه گذاران خواسته است تا بین 15 تا 20 درصد از شرکت را در تلاش برای تعمیر کشتی بخرند. این معامله می تواند پول بسیار مورد نیاز را به همراه داشته باشد زیرا Peloton به دنبال بازیابی جایگاه خود در میان بازگشایی سالن های ورزشی و افزایش رقابت است. سرمایه گذاری در شرکت مناسب همچنین می تواند این اطمینان را که شرکت دوباره در مسیر درست قرار گرفته است را بازگرداند. این حرکت قطعاً نسبت به گزارش‌های قبلی مبنی بر اینکه او به دنبال فروش کامل بود و خریدار با جیب‌های عمیقی مانند آمازون را جلب می‌کرد، کمتر چشمگیر بود.

با این حال، به نظر قابل قبول است که مدیریت جدید پلوتن در تلاش است تا شرکت را در موقعیت بهتری قرار دهد تا به بازگرداندن مقداری ارزش قبل از فروش کمک کند. هفته‌ها قبل از ترک شرکت، جیسون اینتابی از Blackwells Capital خواستار اخراج فولی و شرکت برای بررسی فروش شد.

ما برای نظر دادن با Peloton تماس گرفتیم.

و درست است، پلوتون در حال اصلاح است